Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.
Zdjęcie

Deutz-Fahr 5090.4 DF problem ze wskaźnikiem paliwa.

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Michal5387

Michal5387

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 lipiec 2017 - 20:16

Witam, posiadam ciągnik marki Deutz-Fahr model 5090.4 DF, ciągnik posiada dwa zbiorniki paliwa. Główny - 60 L oraz rezerwę ok. 15 L. Ciągnik przyjechał do mnie nowy miał coś około 6 MTH. Problem polega na tym ,że gdy zatankuje zbiornik główny do pełna to wskaźnik pokazuje 1/1 czyli ,że zbiornik jest pełny. W ciągniku zastosowany jest silnik FarmMotion z systemem Ecoline i turbosprężarką co przekłada się na większą moc przy niskim zużyciu paliwa. Gdy wykonuje pracę sadownicze (koszenie trawy rozdrabniaczem przy 1400 obr/min i obrotach wałka 410/min) popracuje dosłownie 2-4/mth i wskaźnik pokazuje rezerwę. Dodam również ,że ciągnik gaśnie gdy wskaźnik zbliża się do czerwonego pola z rezerwą. Dzisiaj miałem taką sytuację ,że wskaźnik pokazywał rezerwę podczas pracy w polu, gdy zostawiłem go na dosłownie 10 minut w bezruchu przy włączonym silniku wskaźnik pokazał połowę zbiornika, natomiast gdy przejechałem nim może z 50m po źle ukształtowanym terenie wskaźnik ponownie pokazał rezerwę. Proszę o pomoc, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz-Fahr 5090.4 DF problem ze wskaźnikiem paliwa. Dzisiaj, 09:28
  •  

#2 Share gosciu506

gosciu506

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów
Napisany 06 lipiec 2017 - 08:40

Deutz-Fahr 5090.4 DF problem ze wskaźnikiem paliwa. to jak nowy to chyba jest gwarancją i serwis gwarancyjny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share piotrbm_211320

piotrbm_211320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
    TEL 509500422

Napisany 06 lipiec 2017 - 16:05

jedz na serwis coś nie łączy albo czujnik się popsuł

Dodaj odpowiedź