Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych

404 odpowiedzi na ten temat

#141 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 25 listopad 2007 - 20:15

To bez przeciwwagi pracuje sąsiad, a jakiego ma tura jakiej firmy?

to nie jest moj sasiad tylko koles z wioski a ja mieszkam na koloni i czasami go widze jak pracuje i sobie gadamy a co do przeciwwagi to pracuje bez niej bo jest to jego jedyny ciagnik w gospodarstwie i najpierw nim prasuje a potem zwozi do owijania baloty a co do tura to nigdy zbytnio nie zwracalem uwagi na to jaka to firma napewno jest polski zdaje mi sie ze ma oznaczenie tur 4 ( moj sasiad posiada proxime 8441 z turem )

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych Dzisiaj, 11:57
  •  

#142 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 25 listopad 2007 - 20:18

Adik-za ładowacz to ja dałem zdaje się jakieś 11 tys -za nowy-ale to było sześć lat temu (więc cena z chwytakiem ,łyżką)-ładowacz to Hydramet bez prostowodów ,paskudny do podczepiania (więc cały czas jeździ zaczepiony ;) ),jak stuningowałem Zetorka (w Galerii-ale tam jeszcze nie rozstawiony)-to jest naprawdę ok(jest dosyć krótki-więc czasami na mokrej łące potrafię załadować bele sianokiszonki bez przeciwwagi)-a parę dni temu niestety pękł sworzeń zwrotnicy (a jak się ślicznie błotnik pogiął ;) )-no ale w końcu paręlat w Turze swoje robi...

to tanio ja słyszałem że tera 25tyś za nowy a 15 za używano to mnie troche odrzuciło ;/ ile sekcji 3?
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#143 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:23

tylko ze z kołami chyba 11,2/24 i tył 12,4/36 występuje a jak coś szerokiego to przód 20

11.2 R24 będą miały taką samą średnice jak 13.6 R20 więc zwróć na to uwage (szerokość opony to 85% wysokości balonu)

#144 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:23

piszesz że chcesz mały ciagnik do obory i lekkich prac to np koła 11,2/24 to za małe to mój zetor ma 12,4/24 i chodzi jako głowny na 60 ha i wystarcza nie wiem czego ty oczekujesz poprostu!! a wykonanie napewno lepsze wsiadz do jd albo farmtracka lub fermera czy nawet zetora. ale jak do małowymagajacych prac do weż se farmtracka bo i tak wszystko sie do niego sprowadza bo jakoś wszyscy próbowali cos doradzić a ty i tak nic do wiadomości nie przyjmujesz. A jd w turcji czy we włoszech raczej składany nie jest!!!

Rino nie o to tutaj chodzi że nie przyjmuje do wiadomości, ale o jakim jd piszesz ja o NH pisałem i case jx, a ten case całkiem ciekawy, koła chce szerokie bo łaki mokre i będzie rżnoł koleiny, ale nie podoba mi się to że w innych tematach rozpisujecie się jaki to new holland to shit a tutaj jporównujecie do jd, nie ma w okolicy u mnie case jx ani nh td ale jest farmtrac i właściciel bardzo zadowolony jest ma już 3 lata i pracuje z turem więc jak moge się zachwycać case lub nh jak nie mam tego i nie miałem do czynienia siedziałem na wystawie w td80d i dużo bardziej spodobał mi się od proximy

#145 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:25

Rino nie o to tutaj chodzi że nie przyjmuje do wiadomości, ale o jakim jd piszesz ja o NH pisałem i case jx, a ten case całkiem ciekawy, koła chce szerokie bo łaki mokre i będzie rżnoł koleiny, ale nie podoba mi się to że w innych tematach rozpisujecie się jaki to new holland to shit a tutaj jporównujecie do jd, nie ma w okolicy u mnie case jx ani nh td ale jest farmtrac i właściciel bardzo zadowolony jest ma już 3 lata i pracuje z turem więc jak moge się zachwycać case lub nh jak nie mam tego i nie miałem do czynienia siedziałem na wystawie w td80d i dużo bardziej spodobał mi się od proximy

Weź jaki ci odpowiada i będziesz zadowolony ktoś ci podpowie źle i później będziesz naprawiał ;/

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#146 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:27

11.2 R24 będą miały taką samą średnice jak 13.6 R20 więc zwróć na to uwage (szerokość opony to 85% wysokości balonu)

Fakt sprawdziłem zgadza się ;)

#147 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 25 listopad 2007 - 20:31

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych myslałem ze jx to pomyłka od jd sorki. myślałem ze chcesz usłyszeć coś o case lub innych markach a nie tylko o farmtracku o którym jak piszesz wiesz prawie wszystko. Ja jak pytałem sie o to jaki ciągnik wybrać to jak ktoś zaproponaował mi np claasa lub mf to z nim popisałem jak mu sie sprawuje czemu wybrał itp i sprawdziłem u dealerów. A taki temat że co by nie napisać to itak w końcu piszesz że nie masz z takimi do czynienia i to cie nie interesuje to po co. podejrzewam że i tak kupisz farmtracka, moze i dobrze niewiem. Ja o nim nic nie wiem. mógłbyś zobaczyć np Landini bo też mało pali i silnik perkinsa i nie jest aż taki drogi (chociarz nie wiem jak te mniejsze) ale i tak to pewnie ci nie zainteresuje.

#148 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:41

myslałem ze jx to pomyłka od jd sorki. myślałem ze chcesz usłyszeć coś o case lub innych markach a nie tylko o farmtracku o którym jak piszesz wiesz prawie wszystko. Ja jak pytałem sie o to jaki ciągnik wybrać to jak ktoś zaproponaował mi np claasa lub mf to z nim popisałem jak mu sie sprawuje czemu wybrał itp i sprawdziłem u dealerów. A taki temat że co by nie napisać to itak w końcu piszesz że nie masz z takimi do czynienia i to cie nie interesuje to po co. podejrzewam że i tak kupisz farmtracka, moze i dobrze niewiem. Ja o nim nic nie wiem. mógłbyś zobaczyć np Landini bo też mało pali i silnik perkinsa i nie jest aż taki drogi (chociarz nie wiem jak te mniejsze) ale i tak to pewnie ci nie zainteresuje.

Stary ja chce w jak najmniejszej kasie się wyrobić i żeby tani serwis był, nie bardzo jest z kim popisać na priv bo chyba tylko Zołek ma td60d pozatym nikt małego td ani jx nie ma

#149 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:48

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych O ile się dobrze orientuje to serwis nh i case do najtańszych nie nalezy. Najtaniej wychodzi MTZ ale tego ciągnika nie chcesz. Nie wiem własnie czy nie warto Ci się zastanowić nad Landini tak jak pisał rino. Ciągnik nie jest zły i wydaje się być solidnie wykonany.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#150 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:49

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych To ile ten farmtrack kosztuje? az taki tani jest bo nie pisz ze chodzi tylko o spalanie bo na perkinsie pare ciągników jest!!! propozycje nie były takie złe jak df. landi, nh np sam pisałeś ze fartracki to ciekawa propozycja i pytałeś co inni polecają i myśle ze próbowali ci choć troche przedstawić inne modele podobnej ceny bo do 100tys i mocy. I na moje polecali to z czyms chociarz troche mieli do czynienia.
pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:54

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych Farmtrac z fordem 59km 92 tyś w tej lepszej wersji z nowszą skrzynią biegów, a z perkinsem (dokładnie tym samym co w landini) 106tyś, nh czy case co najmniej 10 tys drozszy i chyba dopłata za sprężarke no ale wszystko do negocjajcji, a landini czy df to już ze 25 - 30 tyś wiecej

Pisałem z koleciem co ma td80d i chwalił bardzo no ale szyby po 1 tyś zł każda pompa paliwowa cała 11 tyś itd więc drogo

#152 Share Pejus94

Pejus94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:55

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych według mnie to 7524
W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

#153 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:57

według mnie to 7524

? ? ? tematy pomyliłeś?

#154 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 21:00

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych czyli nie jest taki tani jak myślałem. nh to napewno drogi serwis. a landi to chyba az tak drogi serwis nie jest. ja pytałm sie o landi 118 km i chcieli najpierw 214tys ale do 200 by zjechali a za 80pare koni to ok 140 brutto to taki ok 60km to pewnie nie wiele drożej niż farmtrack. Co kupisz to kupisz ale mysle że rozejrzec zawsze sie mozna zeby potem nie załować ja jeszcze nie kupiłem bo zbieram opinie od uzytkowników. Nh nie chce bo czesci sa drogie.

#155 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 21:10

czyli nie jest taki tani jak myślałem. nh to napewno drogi serwis. a landi to chyba az tak drogi serwis nie jest. ja pytałm sie o landi 118 km i chcieli najpierw 214tys ale do 200 by zjechali a za 80pare koni to ok 140 brutto to taki ok 60km to pewnie nie wiele drożej niż farmtrack. Co kupisz to kupisz ale mysle że rozejrzec zawsze sie mozna zeby potem nie załować ja jeszcze nie kupiłem bo zbieram opinie od uzytkowników. Nh nie chce bo czesci sa drogie.

Fakt wszystko to są negocjacje, ale farmtrac ma teraz nową kabine z metal fachu http://www.agrofoto....t...i&img=18946 i tłumik w rogu kabiny, pisałem na priv z użytokwnikami i nikt zadnych poważniejszych awarii nie miał, ciekawe jak jest z dostępnością tgo carraro, ale chyab tańsze będzie od części do case?

#156 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 21:46

Ludzie ale spalanie to nie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Tylko, że ty masz 15 lat, więc paliwa nie kupujesz.

#157 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 21:53

Dokładnie 1 l mniejsze spalanie to jest 12 l dziennie więc 50 zł a 50zł dziennie to może być mój cały dochód z krów na czysto dziennie

#158 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 21:57

A ja mam 36 i kupuję ;) -a i tak uważam że najbardziej paliwożerny element w ciągniku to ten między fotelem a dachem kabiny ;)-mam na podwórku same "paliwożerne potwory" Zetora,JD i C-360 -i jeszcze jakoś żyję ;)

#159 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 22:01

A ja mam 36 i kupuję ;) -a i tak uważam że najbardziej paliwożerny element w ciągniku to ten między fotelem a dachem kabiny ;)-mam na podwórku same "paliwożerne potwory" Zetora,JD i C-360 -i jeszcze jakoś żyję ;)

Nie wiem, co chcecie od c360 ale w dobrym stanie wcale tak nie chla, a jak masz 3 ciagniki to mozesz dobrać odpowiedni do pracy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 22:10

Nie wiem, co chcecie od c360 ale w dobrym stanie wcale tak nie chla, a jak masz 3 ciagniki to mozesz dobrać odpowiedni do pracy

Nic nie chcę od C-360-ale spotkałem się już z opiniami że jest straszliwie paliwożerna-czego żadną miarą potwierdzić nie mogę,co więcej swego Zetora też nie zaliczyłbym nigdy w życiu do rzędu tych chlających-zaczarowane jakieś czy co ? ;)
PS.JD po dotarciu też jest ok-dla mnie i tak dużo bardziej ważne od tego czy spali te pół litra więcej jest czy się nie zepsuje-bo co mi z jakiegoś superoszczędnego (pewnie ,superoszczędny bo stoi na kołkach przez większą częśc sezonu ;) ) który się non-stop pieprzy