massey87

Kverneland ab85

Polecane posty

massey87    3

Czy ten pług z 1990 roku będzie sie dobrze sprawował z masseyem 3080 (100km). Jak bedzie z jego jakością orki czy ładnie powinien odwracac ziemię? Co o nim sądzicie? bo mam zamiar kupić.
post-210583-0-29218900-1499015683_thumb.pngpost-210583-0-54716800-1499015727_thumb.pngpost-210583-0-78727100-1499015784_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28

Kverneland bardzo dobre pługi widzadz po okladnicach to będzie bardzo dobrze będzie oral mam kverneland od 15 LAT i na inny bym nie zamienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18

tak jak kolega mówi 4 i to po 35 cm na skibe oczywiście zalezy jakie masz warunki ale te 3 skiby na 100km to na każde warunki na mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey87    3

Tyle ze to jest vario wiec jakby ustawić na maksymalną szerokość czyli 3x50 to już nie było by chyba tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do 100 konnego i tak 3 skiby to za mało, ale pług ok.na pewno będzie ładnie orał, Kvernelandy idą lekko i ładnie kryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

A wiecie jakie ziemie ma kolega? Jak na ciezkie, to 150cm orki chyba nie jest malo na 100konny ciagik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey87    3

Ziemie nie są ciężkie ale do tej pory pracowałem polskim pługiem i w nim ciągnik miał co robić dlatego nie chce przesadzać z szerokością orki. Chociaż i tak wydaje mi sie ze zmieniając z polskiego na kvernelanda przy takiej samej szerokości ciągnik powinien odczuć ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DawidSakowski
      Panowie mam takie pytanie do was spotkał się ktoś z was z takim pługiem? Widział jak pracuje w polu ? Bo ja pierwszy raz widzę kvernelanda 2 skiby na kwadratowej ramie z regulacją 12",14",16". Jak myślicie c360 da radę na ustawieniu 14" i na 3 biegu ? Ciekawi mnie jak by było z podnoszeniem czy nie za nisko by podnosił ursus. Jeśli ktoś coś miał doczynienia proszę piszcie !
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj