Skocz do zawartości

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki?

50 odpowiedzi na ten temat

#41 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 19:49

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? @maverick1803 a nie miałbyś bliżej właśnie do Marszewa? Ja chodziłem do Marszewa do technikum mechanizacji rolnictwa, i tak samo jak ty zdobyłem mature i dyplom ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? Dzisiaj, 11:04
  •  

#42 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 01 kwiecień 2009 - 20:35

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? nom może bym miał bliżej ale nie miałem informacji o tej szkole,czy ma internat czy nie i czy jest tam typowe technikum rolnicze,czy właśnie technikum mechanizacji,nom i żadnego dobrego połączenia nie miałbym,do Kożmina chociaż jakieś było...mój tata chodził to szkoły rolniczej w Tarcach ale póżniej tą szkołę zlikwidowano kiedyś ta szkoła należała do elit!!!mieli przy szkole 200ha i w ogóle moja nauczycielka z Koźmina od specjalizacji warzywnictwa ma męża który uczył się w Tarcach i była zszokowana jak jej powiedziałem że tam już nie ma szkoły rolniczej i 200ha które należało do szkoły <szok> a ta miejscowość Tarce jest 2 km od mojej,więc miałbym bardzo blisko do szkoły gdyby oczywiście ona nadal funkcjonowała...
Nimar1999 a ty daleko od Marszewa mieszkasz?? ja około 25 30km

#43 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 02 kwiecień 2009 - 06:25

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? ja mam ok 22km, w Marszewie jest internat, a technikum o różnych kierunkach: Technik rolnik, mechanizacji rolnictwa, technologi żywienia, agrobiznesu i weterynarii. Wiem gdzie są Tarce moi kumple po Technikum poszli tam do jakiejś szkoły ale nie wiem dokładnie co to za szkoła.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 26 luty 2010 - 18:33

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? A ja też mam zamiar iść do technikum mechanizacji rolniczej,ale nic na ten temat nie mówię kolegą,bo gdy oni słyszą coś na temat rolnika to się wyśmiewają (była gadka jaki zawód wybrać).Ale niby tacy znawcy John Deere'ów, aż pożal się Bożę ;) A podniecają się tym,że koleś w okolicy ma takie wielkie gospodarstwo i same te JD jeżdżą...

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#45 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 27 luty 2010 - 21:42

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? u mnie też tacy znawcy , znają marke i model i na tym się kończy , niektórzy to nawet nie mieli styczności z ciągnikiem a robią z siebie wielkich znawców nie lubie takich
www.agromarchobrzany.pl.tl

#46 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 23 marzec 2010 - 17:38

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? U mnie w klasie to nas jest dwóch ja i ZIOMEK1994 tylko my jesteśmy rolniki. A reszta to czasami się śmieje ale my ich mamy w du... bo mnie to uj obchodzi co oni gadają. Ważne że my się dobrze przy tej robocie czujemy. Tak po za tym to żadna praca nie hańbi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share Ziomek1994

Ziomek1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo,Elektryka

Napisany 24 marzec 2010 - 14:56

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? Po prostu w naszej klasie sa tzw.debile ktorzy mysla ze bez rolnika mozna sie objesc i miasto samo im pozywienie zobi.Po prostu holota w naszej klasie ;/

#48 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:50

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? ja chodziłem do LO mat-fiz przez pół roku, stosunek kolegów był różny niektórzy się śmiali niektórzy nie, tak czy siak jak pokazałem foty sprzętu jakim pracuję i chaty jaką mam to raczej już potem nikt się nie śmiał :)
co do dziewczyn to raczej stosunek do moich "krówek" miały pozytywny, wiadomo blachary na pewno inaczej by reagowały, ale z takowymi się nie zadaję :) teraz to technikum rolniczego chodzę i jest luz :)

#49 Share rower56

rower56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 22 maj 2011 - 14:44

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? U mnie w klasie jak było badanie zainteresowań to ja miałem 100% na rolnictwo B) i jak podniosłem rękę że ja mam 100% na rolnictwo to prawie cała klasa ( oprócz prawdziwych rolników ) zaczęła się ze mnie śmiać. A ci co się śmiali to mieszkają na wsi i mają gospodarstwa :blink:

#50 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 25 maj 2011 - 15:11

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? U mnie klasa mieszana, ale nikt się raczej nie czepia czy coś. Wszyscy w klasie wiedzą, że ja to rolnik i hodowca. Kiedyś tylko omawiali jak to super być rolnikiem... UE pomaga itd. Sam się czasem śmieje, bardziej to z nauczycielami dyskusje prowadzę, a teraz na geografii mamy - jak to sama pani powiedziała - mój ulubiony dział, mianowicie rolnictwo. :)
@rower szkoda, że nie było mnie w szkole podczas badania. :/

Edytowany przez FarmerF10244C1, 25 maj 2011 - 15:16.

KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Skamp

Skamp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Konie, i wiele rzeczy drugoplanowych.

Napisany 26 maj 2011 - 09:54

Czy wasi koledzy mają coś do waszej gospodarki? U mnie się podśmiewają... ale to tylko z zazdrości.. bo jak któryś kumpel zapozna jakąś pannę i ją przywiezie do siebie to szybciutko biegnie do mnie żeby pokazać jej konie.. hehe.. czasami mi ich żal..
Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team