Majkelo

Kalibracja czujnika wielkości bel New Holland 5890. Pomocy !

Polecane posty

Majkelo    3

Witam.
W zeszłym roku wymieniłem czujnik wielkości bel i było ok. W tym roku po uruchomieniu czujnik znów jest rozkalibrowany. Ustawiam 110cm prasa robi 130 cm. Masakra.
Może też zna ktoś procedurę kalibracji bo mi uleciała z głowy...
Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

I jak tam, poradziłeś sobie z problemem? O ile dobrze pamiętam w funkcjach serwisowych taka książka na sterowniku (o ile masz nowszy sterownik) bodajże pierwsza pozycja po naciśnięciu owej książki pisze wielkość beli w cm, trzeba zwiększyć lub zmniejszyć tę wartość. Jeśli nie mam racji niech ktoś mnie poprawi ale widzę że nikt się nie rwie do odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkelo    3

Tak ogarnąłem to jakoś sam.Po wyrzuceniu belki musimy ja zmierzyć , następnie wejsc w ustawienia serwisowe w bodajże pierwszą pozycję wpisać mierzona miarka pozycję po czym ponownie zatwierdzic książka, usłyszymy wtedy dłuższy sygnał. Trzeba powtórzyć ten myk kilka razy w moim przypadku około 10 po czym czujnik zostaje skalibrowany. Czasami trzeba jeszcze poluzowac czujnik w sensie obudowę czujnika i tam też delikatnie przeregulowywać, po czym prasować mierzyć, wbijać wartość , zatwierdzać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj