MarcinZaspa

Kuhn Lexis - opinie

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez kubeix
      Orientuję się ktoś jak w tym komputerze zmienić średnicę koła ?

    • Przez matiz
      Cześć,
      proszę o radę w sprawie regulacji zaworu stałociśnieniowego w Krukowiaku Apollo. Robię kalibrację zgodnie z tym filmikiem i mogę swobodnie wyregulować sekcje 1,2,4,5 a 3 wykecona na maxa i nadal ma za wysokie ciśnienie. Przed kalibracją nie dokręcałem tych zaworków od poszczególnych sekcji na max. Były tak ustawione jak przed zimą..
       
    • Przez misterio26
      Dzień Dobry 
      Mam problem ze sterownikiem Lh agro 4000 nie działa automatyczna dawka cieczy sprawdzałem przepływomierz i czujniki prędkości i podaje napięcie a jednak sterownik nie wylicza dawki. Wydaje mi się że wszystko dobrze wykonuje tzn kalibrację.  Po włączeniu za każdym razem gubi ustawienia oraz wyskakuje napis datafail.
      Jutro postaram się wymienić baterię w nim ale chyba to nie pomoże. 
      Czy ktoś ma podobny sterownik żeby mógł mi coś doradzić? 
      Macie może kogoś kto naprawia takie komputery sterujące? 
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj