UrsusJohnDeereTeam

Wspomagane do C-360

Polecane posty

Witam.Wiem ze ten temat byl pewnie przerabiany wiele razy ale mam kilka pytan odnosnie wspomagania do szescdziesiatki.

Jakie wspomaganie najlepsze i skad je kupic?

Czy ciezko jest je zalozyc?

Oraz czy ma ktos wspomaganie w ursusie c-360 lub podobnym bo bylbym wdzieczny za podeslanie zdjecia kolumny kierowniczej po zalozeniu wspomagania.

 

Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

wspomaganie w c360 to rzemiosło artystyczne, co byś nie wykombinował i tak będzie źle, siłownik tylko na przedniej osi bo oparty o blok silnika zaraz rozwali sforzeń w przedniej osi, napęd pompy gdzie byś nie założył i tak będzie źle, na wale luzuje się koło pasowe, na rozrządzie rozrząd się wyrabia, także cena za lekkie kręcenie kierownicą jest trochę wyższa niż sam zakup gotowego zestawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturop9    0

Głupoty opowiadacie mam to wspomaganie piąty rok oczywiście luzy przedniej osi się pokazały po zamontowaniu ale to dlatego ze były wcześniej .Ciągnik jest mocno eksploatowany niema dnia wolnego i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Ja mam wspomaganie elektryczne od jakiegoś scenica za niecałe 100zł i jeździ już u mnie 5 lat i nie ma żadnego problemu a ciągnik też nie mało pracuje.

 

Temat tego wspomagania był przerabiany dosyć szczegółowo więc wystarczy poszukać jakby ktoś chciał wiedzieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek8504    52

Można chyba założyć solidną pokrywę rozrządu od zetora i dać porządną bardzo wydajną pompe wspomagania od Zetora, chociaż nie wiem czy podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

Ja mam zestaw wspomagania z firmy agricola. Siłownik wzdłuż silnika, napęd z koła pasowego. Ciągnik z turem, wspomaganie chodzi lekko na wolnych obrotach, nie trzeba gazowac żeby skręcić nawet z pełną łyżka. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus-moc    41

na YT jest taki pawnic on ma w t25 z turem elektryczne pewnie z 2 lata i działa mu bez zarzutów sam o tym myślałem do MF ale rozmyślałem się bo mało się nim jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj