Polecane posty

Robert695    1

Witam.

Posiadam forda 4000.

ostatnio dorobiłem wyjście na kiper do przyczepy ale przydałyby sie jescze hamulce.

Czy wie ktoś gdzie mozna sie podłączyć zeby mieć hamulce (oczywiscie hydrauliczne gdyż pneumatyki nie posiada).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert695    1

kolego ja mam juz gotowa przyczepę z dwoma (przód, tył) siłownikami hydrauliczno-pneumatycznymi.

a ze ford nie jest ciezki to przydałoby się podłączyć hamulce, wszystko z uwagi na bezpieczenstwo.

Wszyscy wiemy jak zachowuje się taki skład bez hamulców.

Moje pytanie bdzmi; czy w fordzie 4000 jest jakieś zaslepione wyjscie na hamulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez KWACOR
      Witam. Może ktoś z posiadaczy MF699 napisze mi do czego służy  1 gniazdo  po lewej stronie u góry,ponieważ przewód  od niego  idzie bezpośrednio do skrzyni  gdzie są pompy hydrauliczne .Druga sprawa  1 gniazdo po prawej stronie u góry służy do hamulców hydraulicznych przyczepy,jak to działa ?,czy hamując pedałami w ciągniku, siła hamowania przyczepy jest odpowiednio dozowana.Pozostałe gniazda są podłoczone do rozdzielacza ,którym można wykonywać inne czynności,tutaj sprawa jest jasna.

    • Przez przemek4534
      Witam wszystkich, nie dawno kupiłem forda 7840 sle, z 93 r, jako uszkodzony, niestety nie działają biegi nieparzyste, wyskakuje błąd E13, a podczas kalibracji skrzyni na zającu działa kalibracja co prawda dochodzi do 234, natomiast na żółwiu dochodzi do 300 jednostek i wyskakuje U 30, przy ponownej próbie nie można skalibrować ponieważ pokazuje się błąd U 26, skrzynia 2E22B, jeśli wie ktoś jak można to rozwiązać, proszę o porady.
    • Przez Galancik
      Czesc Panowie nie dawno nabylem cignik john deere 6310 tylko jeszcze duzo o nim nw wiem mam pytanie w sprawie pedalu Hamulca jak wciskam hamulem jest on twardy i wypycha mi go i chodzi na dodatek pompa hydraliczna i chcialbym jakas te pompe wylaczyc ale nw jak mieliscie podobne przypadki? z gory dzieki za odpowiedz
    • Przez Lesiu123
      Witam zastanawia mnie to jak mam rozłączyć hamulce na dane koło w Ursusie c4011 jak jest tylko jeden pedał ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj