Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok.

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 27 marzec 2009 - 17:54

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Mam problem gdyż ciągnik miał byc w Polsce już w lutym tego roku a tu sie ostatnio okazuje ze będzie moze do konca maja a ja mam czas na kupno do końca kwietnia gdyz zadeklarowałem ten termin we wniosku. Tak sie nie robi z ich strony, a teraz chca mi wcisnąć jakiegoś badziewia.

Tylko zanim os napiszecie zastanówcie sie nad sensem tego i aby nie wykroczyć poza swoje uprawnienia, go będą problemy i to poważne

Moderator

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Dzisiaj, 19:50
  •  

#2 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 09:31

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Ja tam nie wiem jak jest w ADLERAGRO , ale wszyscy rolnicy w mojej okolicy którzy posiadają NH to zakupili je w Czyżewie a nie w Adlerargro.Ja że swojej trony to mogę tylko odradzać zakupy w Agromie białystok, bo termin realizacji zamówień przedłużają się często nawet ponad dwukrotnie i serwis mają mało fachowy.

#3 Share gryfel

gryfel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 09:56

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Witam ja kupiłem w ADLERAGRO w Białymstoku zgrabiarkę i przetrząsacz. Nie miałem problemu z maszynami które są na czas tak jak to było ustalone.
moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Dzisiaj, 19:50
  •  

#4 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 11:58

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. No widzicie ja na ciagni czekam od listopada 2008 i sie jeszcze pewnie niedoczekam tak mnie wyrobili.

#5 Share marex

marex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 12:52

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. My kupiliśmy ciągnik w ADLERAGRO nie było żadnych problemów wszystko było zgodnie z umową.
@kobra98 to chyba jest właśnie nie dotrzymanie warunków umowy skoro tak to załatwiają to chyba należy rozwiązać ją za porozumieniem i szukać czegoś innego skoro masz czas do końca kwietnia

#6 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 13:22

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Sa ciagniki na placu ale o 8 km slabsze a znowu jak jest moj to ani walka nie ma tego co zamawialem ani klimy, Wogole jakos mi sie to zabardzo nie podoba. I tak wciskaja mi tego TD 5040 bo maja 2 na placu a ja nie chcem mialem miec juz ciagnik na podworku od poczatku marca.
Wiecie przedstawiciel firmy przyjezdzal do mnie ciagle nawet 2 razy na miesiac dalem im kilku klientow na duze maszyny a on mnie traktuja jak idiote ale zobaczymy jutro jak prezes zareaguje na to wszystko bo ojciec sie zagotowal. Mialbym juz dawno kupione polugi i zwrot bylby z pierwszego etapu a tu ani zwrotu ani ciagnika ani pluga. Mialem brac od nich na ten nowy PROW znowu ciagnik i ladowacz wzielem od nich oferty ale brac ich nie bede. Niech traca. A ludzie mnie ostrzegali ze to tak sie skonczy bo znajomi mieli z nimi podobny problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share marti565

marti565

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Zainteresowania:muzyka film no i rolnictwo

Napisany 29 marzec 2009 - 13:55

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Jeżeli ciebie znajomi ostrzegali to po jakiego groma sie do nich pchniesz?? Albo jest ciagnik w wyznaczonym terminie albo dziękuje idę dalej. Mówisz że teraz oni mówią że do końca maja a w maju powiedzą że jeszcze miesiąc góra dwa. Znajomy miał brac zetora w Agromie trzeba było czekać długo więc zrezygnował i wziął w innej firmie i już po kłopocie. Ja bym na twoim miejscu szukał w innej firmie takiego ciągnika i nie czekał na nie wiadomo co.

#8 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 14:08

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Juz szukalem wszystkie jakie byly zamowione juz rozebrane, a odnosnie znajomych to narzekali tam na rozne rzeczy ale weiesz czlowiek glupi i sie uczy. No a teraz sie nie wycofam bo zeby zaklepac cene musialem ladny zadatek zabulic. Ale zobacze co z tego wyjdzie.

#9 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 09:14

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. Jakoś na współprace z Adlerem nie narzekamy, taki stan rzeczy może być winą przedstawiciela, chciał sprzedać a widział że nie będzie miał sprzętu na czas to postanowił przetrzymać, jak tak trzymają to możesz sprawdzić czy np PERKOZ nie ma czegoś na placu, zawsze po parę maszyn mieli to może akurat jest pasująca

#10 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 09:33

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. załatwić tobie te maszyny u mnie ?

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 18:37

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok. :)

Edytowany przez Junkers, 29 styczeń 2013 - 21:35.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330