kobra89

Opinie o dilerach maszyn rolniczych, szczegonie o ADLERAGRO Białystok.

Polecane posty

kobra89    71

Mam problem gdyż ciągnik miał byc w Polsce już w lutym tego roku a tu sie ostatnio okazuje ze będzie moze do konca maja a ja mam czas na kupno do końca kwietnia gdyz zadeklarowałem ten termin we wniosku. Tak sie nie robi z ich strony, a teraz chca mi wcisnąć jakiegoś badziewia.

 

 

 

Tylko zanim os napiszecie zastanówcie sie nad sensem tego i aby nie wykroczyć poza swoje uprawnienia, go będą problemy i to poważne

 

Moderator


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja tam nie wiem jak jest w ADLERAGRO , ale wszyscy rolnicy w mojej okolicy którzy posiadają NH to zakupili je w Czyżewie a nie w Adlerargro.Ja że swojej trony to mogę tylko odradzać zakupy w Agromie białystok, bo termin realizacji zamówień przedłużają się często nawet ponad dwukrotnie i serwis mają mało fachowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

No widzicie ja na ciagni czekam od listopada 2008 i sie jeszcze pewnie niedoczekam tak mnie wyrobili.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marex    0

My kupiliśmy ciągnik w ADLERAGRO nie było żadnych problemów wszystko było zgodnie z umową.

@kobra98 to chyba jest właśnie nie dotrzymanie warunków umowy skoro tak to załatwiają to chyba należy rozwiązać ją za porozumieniem i szukać czegoś innego skoro masz czas do końca kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Sa ciagniki na placu ale o 8 km slabsze a znowu jak jest moj to ani walka nie ma tego co zamawialem ani klimy, Wogole jakos mi sie to zabardzo nie podoba. I tak wciskaja mi tego TD 5040 bo maja 2 na placu a ja nie chcem mialem miec juz ciagnik na podworku od poczatku marca.

Wiecie przedstawiciel firmy przyjezdzal do mnie ciagle nawet 2 razy na miesiac dalem im kilku klientow na duze maszyny a on mnie traktuja jak idiote ale zobaczymy jutro jak prezes zareaguje na to wszystko bo ojciec sie zagotowal. Mialbym juz dawno kupione polugi i zwrot bylby z pierwszego etapu a tu ani zwrotu ani ciagnika ani pluga. Mialem brac od nich na ten nowy PROW znowu ciagnik i ladowacz wzielem od nich oferty ale brac ich nie bede. Niech traca. A ludzie mnie ostrzegali ze to tak sie skonczy bo znajomi mieli z nimi podobny problem.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

Jeżeli ciebie znajomi ostrzegali to po jakiego groma sie do nich pchniesz?? Albo jest ciagnik w wyznaczonym terminie albo dziękuje idę dalej. Mówisz że teraz oni mówią że do końca maja a w maju powiedzą że jeszcze miesiąc góra dwa. Znajomy miał brac zetora w Agromie trzeba było czekać długo więc zrezygnował i wziął w innej firmie i już po kłopocie. Ja bym na twoim miejscu szukał w innej firmie takiego ciągnika i nie czekał na nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Juz szukalem wszystkie jakie byly zamowione juz rozebrane, a odnosnie znajomych to narzekali tam na rozne rzeczy ale weiesz czlowiek glupi i sie uczy. No a teraz sie nie wycofam bo zeby zaklepac cene musialem ladny zadatek zabulic. Ale zobacze co z tego wyjdzie.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Jakoś na współprace z Adlerem nie narzekamy, taki stan rzeczy może być winą przedstawiciela, chciał sprzedać a widział że nie będzie miał sprzętu na czas to postanowił przetrzymać, jak tak trzymają to możesz sprawdzić czy np PERKOZ nie ma czegoś na placu, zawsze po parę maszyn mieli to może akurat jest pasująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

załatwić tobie te maszyny u mnie ?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44
:) Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj