kacper9540

Wycena spalonego Zetora 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

 

 

Tak na  pewno  po przeczytaniu tego  tematu , wzrośnie kradzież  zetorów  tej  serii  biggrin.png

A co, na te papiery proponujesz kraść inną serię?     :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

nikomu nie proponuję niczego kraść. Wczytaj się- to może załapiesz, źe pisałem o możliwości rejestrowania przez kupno dokumentów, w innych sytuacjach, a nie o tym żeby kraść...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właściwie mariusz to czym się tak oburzasz ? I gdzie Ja pozuje na świętoszka ? Masz Mi coś do zarzucenia , to nie pisz zagadkami . Nie udaję najmądrzejszego , tylko przedstawiam Swój punkt widzenia . Rozumiem że można się z nim nie zgadzać , ale po co atakować i oceniać przez kogoś Kto twierdzi że "nie ocenia" ? B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Coś Ci się pomyliło... To ktoś inny napiętnował ocenianie. Ja oceniam , wyrażam swoje zdanie itp. Jak każdy tu. Nie zawsze można się zgadzać. Moim zdaniem grubą przesadą jest pisanie, że tylko złodzieje kupują kwity. Tyle.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja absolutnie tak nie napisałem . B)

Dobra , na dzisiaj starczy .Mam ciekawsze zajęcie - jak się wyweselę to znowu czymś zabłysnę . Nara . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    540

Panowie każdy kij ma dwa końce, z jednej strony dokumenty mogą pomóc w rejestracji ciągnika który miał zgubione dokumenty a droga sądowa jest zbyt czasochłonna i kosztowna, z drugiej strony możemy komuś pomóc zalegalizować kradziony ciągnik. Wasze kłótnie nic tutaj nie wnoszą bo i sprzedanie takich dokumentów nie powinno być niczym złym o ile zostały by wykorzystane do odpowiedniego celu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu nie ma żadnych kłótni , a zwykła wymiana poglądów . Może odrobinę czasami zbyt nerwowa , ale nikt tu nikogo nie wyzywa i nie obraża się na drugiego , tylko dlatego , że ma inne zdanie na dany temat . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj