kacper9540

Wycena spalonego Zetora 7211

Polecane posty

mariuszd93    559

Usprawiedliwiacie handel papierami? Ale jakbyście jakiegoś ulepa kradzionego kupili z lewymi papierami to wtedy wielki lament by był, jak to was ktoś w ch*ja zrobił.

@zetorki ma racje.

 

Ktoś kto sprzedaje całość z papierami-ok. Ale jak ktoś sprzedaje same papiery, to wiadomo że to dla kogoś do legalizacji mniejszej lub większej lewizny. Może być, że ktoś stare papiery zgubił po prostu, a może ktoś ma kradziony bez papierów? Czy pierwsza, czy druga sytuacja to i tak nielegalne. A wy pieprzycie jakieś bzdury, że tak się robi, że przyczepy.  i usprawiedliwianie czegoś, co jest zwyczajnie nielegalne i powinno być piętnowane. A nie jakieś bezdennie  typu "a tu co z policji?". Albo "w jakim ty świecie żyjesz"

A w jakim wy żyjecie i co macie w głowach? Coś więcej niż przeciąg? Zapewne tak, bo przecież potraficie kombinowac, co nie? Masakra.

A co do tego co można sprzedać, to chyba zalezy od tego w jakim jest dokładnie stanie, jak kabina itd itp.

"Zwykle pierdolenie"  i  "głupie teksty" - To jest to  co ty piszesz . Normalnie  świętszy od świętego jeden  z drugim :P .

Nie kupuj i nie pierdziel  :P 

 

Przekrety były i bedą , świata nie zmienisz.

 

Znam kila osób które maja  traktor  , czy przyczepę bez kwitów , bo  

albo  ojciec kiedyś kupił i  nie  zarejestrował - bo po co koszty , a z czasem papiery  szlag trafił 

albo  własciciel z kwitów umarł i  za duzo  kalamacji

,i podobne sytuacje .

a nie znam nikogo komu by ukradziono traktor , więc  przestań jeden  z drugim  , wszędzie widzieć złodziei 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203

A nie, no jak ty nie znasz nikogo komu ukradziono ciągnik, to spoko. Argument ostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli każdy kto wchodzi na moje podwórko wg kolegi to złodziej to może obrazu po przekroczeniu furtki go potraktować dubeltówką?? Przecież i tak wlazł aby coś za***rdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203

za***iscie, że cię to bawi. Kolega pana, od którego kupowałem ciągnik kupił Johna za prawie 200kola z lewymi papierami. Ciekawe czy śmiał się jak ty.
A tak poza tym, to jakbyś był łaskawy przeczytać co napisałem, to byś zauważył że pisałem, że niektórzy zagubili papiery. Tak czy siak to nie legalne. Ale lizcie się dalej po jajach jacy jesteście za***iście bo tak super potraficie kombinowac.
Świętych nie ma, za to pajaców promujacych lewizne nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to żeś wysnuł konkluzję jeden z drugim :P:D . Póki co żyję w świecie gdzie nie muszę wszystkiego zasuwać i żyć w strachu że rano przy którejś maszynie na podwórku nie będzie koła lub wałka przy niej . Może u nas ludzie mniej "zaradni" . B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ty jesteś jakiś j**niety czy udajesz? Ludzie kupują papiery z różnych powodów nie tylko do kradzione sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ty pisać potrafisz , a czytać już nie ?Gdzie napisałem że wszyscy to złodzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

a kto kuźwa tu święte oburzenie pokazuje i pirdzieli wciąż ZŁODZIEJSTWO , PASERSTWO. i takie bzdety? nie kupujcie i nie oceniajcie . Świętoszki... kto by pomyślał...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tak wracając do tematu, w ciągniku to napewno są dobre obciażniki i zaczepy....A do zetora to one są dosyć drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To że jakiś pojebany człowiek wystawił spalonego grata za 40 tys to co innego, a zgubione dokumenty lub kupienie jakiegoś ciągnika po dziadku który nie żyje ileś tam lat to co innego. Sam mam znajomego który ma c330 w za***istym stanie ale dziadek nie żyje z 10 lat, do ciągnika jest juz ze 20 właścicieli, suma sumaru 30 stoi w garażu i się marnuje w on sam kupił sobie jakiegoś 3512 czy coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie kupuję , żebyś wiedział . B)

Kiedyś taki znajomy mechanik (w czasach gdy było na topie rozbieranie kradzionych samochodów na części) taż mocno mnie przekonywał , że on jest czysty jak łza , bo on tylko kupuje od złodziej . Trochę zmienił nastawienie jak i jemu samochód się rozpłynął .

Także powiem że trochę za stary jestem na zmianę podejścia do krętactwa .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Wzór  do naśladowania  , może medal dostaniesz  nawet  :P

po prostu nie oceniaj wszystkich jedną miarą


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spokojnie chłopaki  , bez nerwów . Nie oceniam i wiem że są różne sytuacje . No świętym to z pewnością mnie nie ogłoszą B) . Nazywam tylko rzeczy po imieniu (tak sądzę) .

No tobi ok, ale załóżmy że ktoś z rodziny też rości sobie prawo do tego ciągnika i podpierdzieli nowego właściciela . Co wtedy , sąd i policja dadzą gościowi spokój , bo ma papiery na niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

"Zwykle pierdolenie"  i  "głupie teksty" - To jest to  co ty piszesz . Normalnie  świętszy od świętego jeden  z drugim :P .

Nie kupuj i nie pierdziel  :P 

 

Przekrety były i bedą , świata nie zmienisz.

 

Znam kila osób które maja  traktor  , czy przyczepę bez kwitów , bo  

albo  ojciec kiedyś kupił i  nie  zarejestrował - bo po co koszty , a z czasem papiery  szlag trafił 

albo  własciciel z kwitów umarł i  za duzo  kalamacji

,i podobne sytuacje .

a nie znam nikogo komu by ukradziono traktor , więc  przestań jeden  z drugim  , wszędzie widzieć złodziei 

 

Sąsiednia wioska, w ciągu 5 lat MF 255 znajomego i ładowarka JCB z dużego gospodarstwa. U mnie we wiosce sama drobnica, akumulatory, paliwo, piły, kosy, zagęszczarka no i jeszcze jakieś obsypniki brony które potem na złomie znaleźli.... Kumpel który trzyma kombajn pod wiatą chociaż zawsze spuszcza paliwo to i tak co roku ktoś mu się do zbiornika dobiera. Najlepszy numer był chyba dwa lata temu, jak złodzieje ciężarówką z HDS-em "pozbierali" kilka maszyn które ludzie trzymali za płotem przy szosie....

A jak ktoś zgubi papiery to idzie do Wydziału Komunikacji i wyrabia nowe (w archiwum mają naprawdę stare pojazdy) Tak samo jak ktoś jest d*pa i nie potrafi sobie załatwić spraw spadkowych to już jego problem. Znam wielu cwaniaków którzy też byli tacy mądrzy dopóki ich nie okradziono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

zgadnij co mnie to obchodzi kogo znasz? nie moja wina ,że ktoś jest d*pa i nie potrafi przeczytać, że chodzi o zgubienie faktury/umowy , nie dowodu... sprawy spadkowe nie zawsze są proste i tanie. Szukaj kumpli gdzie indziej... Cwaniaku...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Po pierwsze nie szukam tutaj kumpli a po drugie nazywam rzeczy po imieniu. U nas kradną sprzęt który potem jedzie np w lubelskie i jest legalizowany właśnie na takie dokumenty.... Zgubiłeś fakturę czy umowę to wystawiasz duplikat (FV) albo piszesz drugą umowę, a jak ktoś zwleka kilka lat z zarejestrowaniem ciągnika czy przyczepy bo mu szkoda parę złotych na przerejestrowanie to już jego problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

jak czytam niektórych wypowiedzi to się nie dziwię ze w tym kraju jest jak jest jak ktoś uważa ze złodziejstwo paserstwo jest ok przecież większość takich dokumentów jest po to żeby zalegalizować kradziony sprzęt wszystkie sprawy spadkowe czy zagubienia umów dokumentów można wyjaśnić na drodze urzędowej lub sadowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po prostu niektórym tak jest łatwiej  B)  . Tylko nie rozumiem oburzenia niektórych , jak prosto z mostu nazwie się rzeczy po imieniu ? Może po to żeby udawać przed samym sobą ? Jednak cieszę się że są tutaj tacy , którzy podzielają Mój punkt widzenia . I dla pełnej jasności - Ja nie uderzyłbym pierwszy kamieniem . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Po  co  sie  tłumaczysz? przecież  wyraźnie  widać  ze  Ty  byłeś  pierwszy :P

Nikt tu nic nie  udaje  , no może  oprócz  tych-  co  to pokazują  swoje  święte oburzenie  :D

Realia  sa  - jakie  są , grunt to pozować na świętoszka.

Jak się  w ten  sposób dowartościowujecie  i  wydaje  się  wam ze jesteście  tacy  super   - to  spoko  :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hahaha, chciałbym poczytać temat wielkiego oburzenia z powodu kradzieży czyjegoś ciągnika marki Zetor 7211, który ma nowe numery, nowe dokumenty i jest praktycznie nie do  odnalezienia, a pomogli  pośrednio złodziejom swoimi radami  sprzedaży dokumentów, zacni forumowi doradcy.          :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek1893    7

To co robią "handlarze" czasem po prostu zwykli złodzieje to i tak kropla w morzu. To co robią z nami elity i unia to dopiero woła o pomstę do nieba. Szkoda tylko że w kraju którym na prawdę ciężko zarobić bez ciężkiej pracy uczciwe pieniądze, ktoś kto żyje z kradzieży zabiera Ci dorobek twojego życia i bezczelnie to "legalizuje", właśnie takimi papierami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj