kacper9540

Wycena spalonego Zetora 7211

Polecane posty

kacper9540    0

witam co mogę sprzedać z spalonego zetora 7211?
jaki części bo nie chcę sprzedawać całego na złom a i ile mogę wziąć za dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A powie ktoś , po co komuś same papiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj , ale czy to choć legalne ? :(

A tak na poważnie , to na coś takiego powinien być paragraf . Później ogromne zdziwienie ąe rocznik i model się nie zgadza.

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staram się być uczciwy tylko . Rozumiem że kolegę dotknęło nieszczęście i chciałby odzyskać trochę kasy , ale w większości takie papiery służą do przekrętu lub kradzieży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Niekoniecznie ... czasem  ktoś kupił legalnie i nie  zarejestrował od  razu  , bo niepotrzebne kwity były,

Potem zgubiła się umowa  /faktura  i nie ma jak  zarejestrować 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napisałem najczęściej , a nie zawsze .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nikt nie prowadził  badan  na  ten  temat , ale  ja  mysle  że  częściej brak  kwitów jest przez  zaniedbanie  , niż  kradzież 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i wtedy też "kwiatki" wychodzą , bo rocznik i model bywa inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Jesteśmy okradani na każdym kroku, w podatkach, opłatach i innych a Ty się martwisz o legalność dokumentów do pojazdu.... z ciągnikiem tak jak z przyczepami, co piąta albo ich niema albo są lewe. Kto się kiedyś martwił o jakieś papiery? podczepial, sprawdzał powietrze i jechał a teraz? oc - za brak 5 k, za przegląd- laweta..za inne -mandaty. "Jak żyć Pani premier"


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aha , czyli to normalne ? No to sorry .

 

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Nie przepraszaj, żyj dalej w nieświadomości a uczciwość będzie Ci na pewno wynagrodzona.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Jeśli dla ciebie paserstwo to coś normalnego no to gratuluje.... Za handel papierami powinno się karać tak samo jak za handel kradzionymi pojazdami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

za handel może i tak ,ale sprzedaż tzw ramy z numerami i kwitami na tą ramę jest legalny a Kolega nie jest handlarzem tak przypuszczam


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas jest takie zacofanie ze jak kupi pojazd z przebitymi numerami i o tym nie wie to jest ok., ale jak ma kupić papiery i o tym wie to mu strach nie pozwala. W ogłoszeniach od handlarzy widziałem ( i Wy pewnie też) cena przyczepy zarejestrowanej np. 6tys a tej samej "niby zarejstrowanej" o tysiąca mniejszą. Więc ja się pytam o co k**wa chodzi??? I co teraz to nie paserstwo? Bo to jakiś handlarzyna i jemu wolno? A jak chłopaka dotknęła tragedia i chce choć trochę odbić kasy (bo w ubezpieczenia to chyba mało kto wierzy) to wielkie ura bura paserstwo, złodziejstwo i h*j wie co jeszcze....
P. S. A może zamiast szczekać gębą na lewo i prawo to trzeba chłopakowi choć trochę pomódz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napisałem wyraźnie że Mi przykro z powodu ognia . A jak dla ciebie paserstwo to coś normalnego , to nie wiem o czym mowa . To że komuś nie przypierdzielili kary za kradzież , nie znaczy że nie jest złodziejem . I zaznaczam jeszcze raz , że rozumiem że  kolega chciałby odzyskać jak najwięcej ze spalonej maszyny . No chyba że kupił takie coś na handel . :ph34r: I co by nie było i jak by tego nie usprawiedliwiać to kradzież jest kradzieżą , a paserstwo jest paserstwem . Ale wiem że dla wielu to :zaradność i spryt . Dopóki takie pochrzanione podejście będziemy mieli do szemranych interesów , to nie wymagajmy od elit , żeby nas nie robili w wała na każdym kroku , bo jednak z nas samych się wywodzą . ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pierdolenie o szopenie a rzeczywistości jest inna, i nie wiem w jakim świecie ty żyjesz ale żyj w nim dalej, jak nie chcesz pomóc to chociaż nie przeszkadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne , i to takich jak ja powinno się karać i zamykać , bo tobie mogą przeszkadzać w interesach i się czepiać nie wiadomo czego . Znam podejście takich jak ty . Prosty hipotetyczny przykład :Idziesz do jakiegoś bambra wyrzucać gnój i na koniec dnia "przykleją"ci się widły - to wtedy jest zaradność , bo on i tak ma tego dużo . Ale jak sam weźmiesz jakiegoś pijaczka do roboty i na koniec opierdzieli gumowce , które mu dałeś na czas roboty , to już będzie złodziej . Zgadza się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203

Usprawiedliwiacie handel papierami? Ale jakbyście jakiegoś ulepa kradzionego kupili z lewymi papierami to wtedy wielki lament by był, jak to was ktoś w ch*ja zrobił.
@zetorki ma racje.

Ktoś kto sprzedaje całość z papierami-ok. Ale jak ktoś sprzedaje same papiery, to wiadomo że to dla kogoś do legalizacji mniejszej lub większej lewizny. Może być, że ktoś stare papiery zgubił po prostu, a może ktoś ma kradziony bez papierów? Czy pierwsza, czy druga sytuacja to i tak nielegalne. A wy pieprzycie jakieś bzdury, że tak się robi, że przyczepy. Zwykle pierdolenie i usprawiedliwianie czegoś, co jest zwyczajnie nielegalne i powinno być piętnowane. A nie jakieś bezdennie głupie teksty typu "a tu co z policji?". Albo "w jakim ty świecie żyjesz"
A w jakim wy żyjecie i co macie w głowach? Coś więcej niż przeciąg? Zapewne tak, bo przecież potraficie kombinowac, co nie? Masakra.
A co do tego co można sprzedać, to chyba zalezy od tego w jakim jest dokładnie stanie, jak kabina itd itp.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Pierdolenie o szopenie a rzeczywistości jest inna, i nie wiem w jakim świecie ty żyjesz ale żyj w nim dalej, jak nie chcesz pomóc to chociaż nie przeszkadzaj

 

Jak ci ktoś podpierdoli traktor i zarejestruje w innym województwie na taki kupiony "papier" to może cię czegoś nauczy. U nas przez takich "zaradnych" to trzeba sprzęt zamykać i do tego z dwa duże psy do pilnowania a niektórzy już kamery zakładają.... W tamtym roku w mojej wiosce trzy gospodarstwa okradli... Ale to zaradność okraść "bambra" bo oni i tak mają przecież za dużo kasy....

Ja rozumiem, że chłopaka spotkało nieszczęście ale sprzedając papiery od swojego ciągnika najprawdopodobniej przyczyni się do "zalegalizowania" takiego jumanego Zetora. Dla niego to zarobek 2 tys złotych a dla kogoś strata 20-30 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wy to tak wszystko legalnie robicie??? Tak poczytać to forum to tu wszyscy tacy swietojebliwi ze ja pier**le... Ktoś tu pisał że to forum schodzi na psy ale to chyba racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj