Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD

38 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rafcik711

rafcik711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:11

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Witam kolego gangster akurat ten 'szklarz' jak napisałeś to gość znajcy się na fachu .Bo najpierw wycia szybę na odpowiednie rozmiary a póżniej daje ją do hartowania .Tak że nie opowiadaj bajek pozdro

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ciągnik rolniczy John Deere 7710 Power Quad ( SUPER !! )

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki John Deere
  • 129000.00 PLN
  • 21 mar 2017
John Deere 2850 klimatyzacja

• 39900.00 PLN
  • 18 mar 2017
Ciągnik rolniczy John Deere 6130, Tur 633

• 99990.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Dzisiaj, 06:15
  •  

#22 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:47

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Wporządnej firmie szklarskiej mogą dorobić każdą prostą szybę. Jest ona sklejana z dwóch z folią w środku więc po zbiciu nie rozleci się na kawałki a kosztysą niewielkie. Dorabiałem nie raz a ostatnio przednią szybę do kombajnu class koszt 180zł.Myślę że za taką dużą to niedrogo chociaż mnie pomagał sąsiad w założeniu i za pierwszym razem się nie udało i naprawa podrożała dwukrotnie.

#23 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 18:53

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD albo poszukaj an alegro bo tam takie mozna kupić z demontarzu lub na zamówienie sciagac.. szklaz Ci tekej nie zrobi bo jest profilowana;0
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#24 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 23 grudzień 2009 - 11:53

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Kiedyś miałem do okazji kupienia takiego John Deera ale był z tą fatalną kabiną. Mi się te kabiny wcale nie podobają
Case <3

#25 Share glwoj

glwoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 17:23

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Mi pasuje ta kabina, może przy wsiadaniu trochę mało miejsca, ale jak już się siedzi to jest super. Wszystko pod ręką, regulowana kierownica, fotel z wieloma regulacjami, otwierane boczne i tylne okno. I co najważniejsze bardzo dobra widoczność zarówno do tyłu na maszyny jak i do przodu. W miarę cicho jest radia można posłuchać. Mając na uwadze to że ta kabina została zaprojektowana 25 lat temu to nie ma co o niej złego słowa powiedzieć.
Duży minus to mała ilość miejsca dla pasażera (wali głową o sufit ;))

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 grudzień 2009 - 17:29

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD

Kiedyś miałem do okazji kupienia takiego John Deera ale był z tą fatalną kabiną. Mi się te kabiny wcale nie podobają

Mnie też ta kabina zniechęciła, może nie jest zła, ale wygląda nieciekawie.

#27 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 29 styczeń 2010 - 16:44

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Ta kabina jest dziwna, ale luksusu jest w niej tyle, ze wygląd da się przeboleć.

Niektórzy mówią że mało w niej miejsca, ale ona była robiona do amerykańskich ciągników, a tam to się jedzie w 1000 ha... Więc wygoda i bajery to w nich miała być podstawa. A to że jest ciasno, to to że brano pod uwagę że pracownik będzie jeździł po 1000 ha, a nie z kimś.

Ale miałem okazję jechać 4955 ostatnio, i nie jest źle. Da się we 2-óch zmieścić.
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#28 Share wojtek93

wojtek93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 18:47

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD myśle żę komfort jest ważniejszy niż wygląd. A każdemu podoba się co innego

#29 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:24

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Dokładnie. To tak jak z ursusami z tymi kabinami M 87. Może ładnie wyglądają, ale kabinę mogli lepiej wyposażyć.

Po avatarze sądzę że jesteś userem takiego starszego Jelonka. :D
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#30 Share anaglak

anaglak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 12:27

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Witam. poszukuje takiej kabiny i nigdzie nie mogę jej zakupić. poprzednia uległa zniszczeniu:)Czy mógłby ktoś pomóc??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share radekjohn1640

radekjohn1640

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 16:16

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD polecam ciągniki z tymi kabinami,bardzo dobra widoczność w czasie prac polowych i niezły komfort

#32 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 20:00

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD poszukuję takich plastików do otwierania bocznych szyb bo mam zamiar kupić jelonka w właśnie tego nie ma szybu są na drut zrobione a chce mieć latem jakąś wentylacje gdzie można takie coś dorwać ? :)

#33 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 20:26

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Serwis albo czesci z rozbiorek przy czym bez szyby raczej nikt ci nie sprzeda z używki.

#34 Share marcus

marcus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 08:57

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD mógłby ktoś wrzucić fotki mocowania uchylnego okna dachowego w kabince SG2?

#35 Share jan71

jan71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Rolnik-Pasjonata

Napisany 22 listopad 2010 - 18:31

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Posiadam JD4230 lat 1978 z tego typu kabiną , uważam że jak na te lata to jest bardzo wygodna , dająca poczucie bezpieczęństwa i szerokie pole widzenia . Odnośnie tego słupka to widzisz go wtedy jeśli na niego patrzysz , albo masz problem ze wzrokiem -zalecany okulista co do szyb w tej kabinie to nie są rozbijane z powodu wad konstrukcyjnych tylko przez " doświadczonego " traktorzystę . Ta kabina nie pośada miejsca dla " małżonki " traktorzysty z która można bajerować tylko ma zapewnić wygodne miejsce pracy dla traktorzysty , włanczanie poszczególnych podzespołów mogę napisać są pod ręką i nogą. Patrząc z perspektywy czasu na dzisiejsze nowośći to nasuwa się odpowiedż - PLASTIK FANTASTIK , KOMPUTERY a gdzie - POLE???. Pozdrawiam

#36 Share arturektdi

arturektdi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 19:06

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD W ciągniku jest dość cicho jedyny mankament to tylna szyba uchylona wystaje aż za tylne koła trzeba uważac jak sie cofa, mi już poszły dwie:P.
john deere

#37 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 02 grudzień 2010 - 07:55

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Napiszę tak dla porównania. Posiadam JD z kabiną Sg2 z 1987r i Belarusa 820 z 2010r. Wniosek: Kabina i komfort pracy w nowym Belarusie to jest dno w porównaniu z ponad 20-letnią kabiną w JD. A dodam jeszcze że w czasach gdy John deere produkował w pełni komfortowe kabiny Sg2 to Ursus produkował ciągniki bez kabin ;) I niech nikt nie mówi że w Sg2 przeszkadza mu świetnie zaprojektowany słupek na środku o którym po chwili jazdy calkowicie się zapomina. Dziękuję.

W ciągniku jest dość cicho jedyny mankament to tylna szyba uchylona wystaje aż za tylne koła trzeba uważac jak sie cofa, mi już poszły dwie:P.

Załóż sobie krótsze siłowniczki pneumatyczne od szyby to nie bedzie sie tak bardzo otwierała. Ja tak zrobiłem.

#38 Share arturektdi

arturektdi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 18:30

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD Załóż sobie krótsze siłowniczki pneumatyczne od szyby to nie bedzie sie tak bardzo otwierała. Ja tak zrobiłem.
[/quote]

Wpirew to musze zamówić sobie szybę ;) a czy ktoś wie gdzie takie siłowniki gazowe można kupić kiedyś szukałem ale bez rezultatów.
Wiem że trzeba zwrucić uwage na siłe (N), od poloneza tylnej klapy chyba za silne hehe.
john deere

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#39 Share piterq1991

piterq1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 18:48

Kabina półokrągła (chyba sg2) w JD siłownik:
http://moto.allegro....1368677349.html

ja z kolei szukam całej szyby wraz z tymi plastikami. Bo samą szybę kupie za 300 ale nie będzie plastików...