Famer21

Identyfikacja chwastów mobile

Polecane posty

Famer21    6

Witam, czy ktoś zna dobrą apkę do identyfikacji chwastów w polu? Szukam takiej paki, która ma swoją bazę danych, i jak wrzucę do niej zdjęcie chwasta - zidentyfikuje mi go. Znalazłem "STOP chwastom", ale nie ma możliwości załadowania zdjęcia. Trzeba formularz długi wypełnić odnośnie pola i trzeba dokładnie wybrać kształty chwastów, gdzie jest ich dużo i to trwa, jak mam każde pole tak sprawdzać to mi 3 dni zejdą na daną uprawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Evalio® AgriXpert zaczynam korzystać z tego programu i zobaczymy jak będzie się spisywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robroy    18

Też używam to "Stop chwastom" i jak dla mnie wystarczy. Może ktoś zrobi kiedyś apkę z rozpoznawaniem przez zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj