Lukas85

Agregat Agromasz 4.2m do ciągnika 120KM

Polecane posty

Lukas85    36

Koledzy mam pytanie odnośnie agregatu do ciągnika Case  MX120. Jak uważacie czy agregat z Agromaszu o szerokosci 4,2m nie bedzie za wąski? Mam ziemie klasy 3-4


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85

Moim zdanie będzie idealny case ma duży moment obrotowy. Jest ciężki i ma bardzo dobry uciąg :) Jeżeli będzie za mały to po prostu będziesz szybciej jeździł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

@up Ta, a jak ma górzyste pola to pod górę będzie jechał 5km/ha. Skąd wiesz na jakich terenach ma robić? U mnie 130KM przy Unia MAX 4m czasami stęka i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ja przy forterze 130 miałem 3,6 przez jakiś czas to nie czuł że coś ma z tyłu nawet przy maksymalnej głębokości na 2 i 3a, górki to też nie był jakikolwiek problem. Także 4,2 to myślę że spokojnie, może nawet warto by wziąć 5, zależnie od ukształtowania terenu

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lszczepa1    4

ja mam taki agregat do case 5140 (110 km) , i czasami- dość często- brakuje trochę do odpowiedniej prędkości. Ale przy mx 120 powinno być już lepiej. Agregat 4.2 Do Twojego ciągnika nie będzie za wąski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    95

Ja latam 4.2m DF 110 km i daje radę sobie z nim. Mam jakieś tam pogórki ale taki jest dla nas w sam raz , bierz spokojnie 4.2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj