MarcinC360

Sklepy internetowe z Ś.O.R. -opinie.

Polecane posty

MarcinC360    32

Witam,

Z racji coraz to większej konkurencji wśród sklepów internetowych zakładam ten tema, bo nie jeden może będzie chciał kiedyś skorzystac z takiego sklepu gdy np. w okolicy nie będzie danego środka lub gdy będzie on tańszy.

 

Mnie interesuje opinia o sklepie aptekarolnika.pl

Dla przykładu, kupowałem w sklepie stacjonarnym Gold 450 EC w ilości 7L i zapłaciłem 470zł brutto. W powyższym sklepie internetowym zapłaciłbym 370zł brutto. Do tego przesyłka zapewne 25zł za pobraniem by doszła.

 

Czy rzeczywiście u nich jest tak tanio za pełnowartościowy produkt, czy może jakieś dziwne rzeczy odstawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

warto sprawdzić zawsze datę ważności albo czy posiada taki sam skład /substancje aktywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

Wszystkie środki kupuje u nich, rzeczewiście niektóre opryski kończą date warzności ale w takim przypadku dzwonią do klijenta i informują, ceny o 10% tańsze niż u lokalnych sprzedawców
, jeden z najtańszych sklepów, mogę polecią też opryski.com i hurtownia rolnicza.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

brałem w aptece rolnika teraz oprysk na grzyba, przyszedł z wazną datą, co prawda produkcja 2016, ale wszsytko okej, brałem tez na opryski.com  srodki na chwasty tp tez sporo taniej i tez przyszło wszystko świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    32

Panowie, dzieki za odpowiedź, następnym razem chyba się skusze na zakup w aptece rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

w moim przypadku z dostawą wyszło taniej jak bym brał na miejscu i to sporo, kto czym wiecej bierze to się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Zamawiał ktoś z was Śor przez internet z hurtowni funhi chemu? Jakies opinie? Ceny duzo nizsze niz w okllicznych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian_machler    326

Rolno ogrodniczy "sprzedaje" towar, którego nie posiada w magazynie. Dodatkowo, nie informuje zamawiającego (w terminie do 3 dni, co wynika z regulaminu sklepu) o planowanym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia. Dodam, że zamówienie zostało przedpłacone przelewem bankowym. Po tygodniu czasu ani towaru, ani żadnej informacji odnośnie terminu realizacji zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Miałem taki przypadek teraz. Zamawiałem opryski miedzy innym CCC 5l bo świeciło się na zielono a Pani do mnie zadzwoniła ze CCC nie ma. No to co jest?. A był Antywylegacz płynny tylko że droższy ale sprzadała po tej tanszej cenie czyli w cenie CCC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Sama od siebie dzwoniła. Przy CCC swiecił się zielony koszyk wiec kliknąłem ale ona przed wysyłką zadzwoniła że CCC nie ma i wysłali Antywylegacz płynny 725 po tej samej cenie co CCC 720.  A za chwile znowu telefon do mnie że termin ważności jakiejś tam metrybuzyny w proszku skończył się w grudniu i czy zgadzam się na wysyłke no i zgodziłem się bo nowa dostawa była już dużo droższa. Niby wszystko ok ale mogliby stany magazynowe aktualizować a nie że w e sklepie jest a w rzeczywistosci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian_machler    326

W moim przypadku było tak, że interesujący mnie produkt był niedostępny od dłuższego czasu. Na moje zapytanie o dostepność w tym sezonie, otrzymałem odp. że brakujące ŚOR pojawią się na przełomie lutego i marca. No i faktycznie w ubiegłym tygodniu pojawił się ponownie z nową, wyższą ceną. Koszyk zielony, więc zamawiam 2 szt., otrzymuję podsumowanie zamówienia i klikam w zakup. Dostaję potwierdzenie przyjęcia zamówienia, robię przelew na ich konto i cisza. Prawdopodobnie było to działanie zamierzone, by "nałapać" sobie klientów... Podobny nr. zrobił dwa dni wcześniej inny sklep, z tym samym produktem 😉 Zauważyli że jest sporo odsłon danego środka, czyli jest zapotrzebowanie. Więc żeby klient miał możliwość kupna, trzeba było asortyment chwilowo udostępnić, pomimo że de facto, sklep go aktualnie nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian_machler    326

Tak, oczywiście koszyk był zielony, w przeciwnym razie nie byłoby nawet możliwości dodania tej pozycji do koszyka i opcji zakupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek84    4

polecam wpolu.pl , miła obsługa i zawsze doradzą, szczególnie w jagodowych

Edytowano przez antek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bill8    0

dlaroslin.pl, opryski.com  Wszędzie bezproblemowo i lepsza cena niż w lokalnym sklepie mimo iż jeszcze przesyłka dochodzi.

Edytowano przez bill8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2319

ja kilka dni temu zrobilem sobie listę opryskow i najlepsze ceny z internetu pojechalem do Agroexped i wszystko tańsze niz w internetach to juz drugi rok z kolei tak robię


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pandanger
      Witam. Piszcie co wiecie o kondycjonerach wody, łączeniu z pestycydami, adiuwantami, itp.
    • Przez jarilitmanen
      Witam,
      postanowiłem założyć internetowy sklep z częściami do sprzętów rolniczych polskich firm. Mam pytanie czy kupujecie części w takim sklepie bo jak na razie nie za wiele sprzedaję i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo ceny mam o wiele niższe niż w zwykłych sklepach. Mam również pytanie w jaki sposób polecacie rozreklamowanie takiego sklepu?
      zespół na wesele łódź Dolce & Gabbana okulary  okulary Miu Miu oprawki Miu Miu wózki widłowe szczecin żurawie szczecin stomatolog mokotów 
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam znacie jakieś sklepy internetowe w których są oryginalne części do Zetorów? 
    • Przez MateuszZoto
      Witam, wybiera się ktoś może z okolic Gliwic, Mikołowa na kurs jutro i we wtorek?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj