Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Zyzio

Zyzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 08:40

Dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji Witam- potrzebuje dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji a przedewszystkim -1- maksymalna masa całkowita, 2- dopuszczalna masa całkowita, 3- dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( bez hamulca ), 4 - dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( z hamulcem ), 5- dopuszczalny nacisk osi przedniej, 6- dopuszczalny nacisk osi tylnej, reszte danych znam- pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji Dzisiaj, 16:02
  •  

#2 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 09:01

Dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji Sprawdź tutaj: http://konedata.net/...orit/MF2625.htm
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#3 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 marzec 2009 - 09:32

Dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji dane z konedaty wsadzić sobie można gdzieś :)
wiem bo sam kiedyś szukałem tego i różnią się od rzeczywistych bo tam są dane ciągników które były sprzedawane w jednym ze skandynawskich krajów.

najszybciej to znaleźć kogoś z takim ciągnikiem i spisac dane z dowodu (zrobić ksero), ewentualnie homologacja, może jest część danych na tabliczce znamionowej.

napisz skąd wziąłeś ciągnik.
podejrzewam że jakaś dania/holandia/benelux

a i podpytaj na dobrej stacji diagnostycznej (u nas jest taka pod patronatem warszawskiego coś tam).
ostatnio jak szukałem danych o przyczepach to wiem że mają takie fajne książki z danymi technicznymi i są tam nie tylko nasze polskie produkty.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 19:56

Dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji pytaj na tym forum diagnostów może ci pomogą http://www.norcom.co...forum/index.php

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Zyzio

Zyzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 marzec 2009 - 08:57

Dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji

dane z konedaty wsadzić sobie można gdzieś :blink:
wiem bo sam kiedyś szukałem tego i różnią się od rzeczywistych bo tam są dane ciągników które były sprzedawane w jednym ze skandynawskich krajów.

najszybciej to znaleźć kogoś z takim ciągnikiem i spisac dane z dowodu (zrobić ksero), ewentualnie homologacja, może jest część danych na tabliczce znamionowej.

napisz skąd wziąłeś ciągnik.
podejrzewam że jakaś dania/holandia/benelux

a i podpytaj na dobrej stacji diagnostycznej (u nas jest taka pod patronatem warszawskiego coś tam).
ostatnio jak szukałem danych o przyczepach to wiem że mają takie fajne książki z danymi technicznymi i są tam nie tylko nasze polskie produkty.