Cheesburger

Pronar MTZ most krzyzakowy przedni napęd Carraro

Polecane posty

Cheesburger    79

 

Posiadam Pronar 82a z mostem krzyzakowym Carraro.

Czy ma ktos linka gdzie mozna kupic odpowietrzniki do niego?

 

21495490771609454972.gif

 

Tylko takie zeby paswały bo sa calowe, metryczne itd...

Albo chociaz jaki tam jest gwint? Zeby dobrac cos w internecie?

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

gwint tam jest zwykły bo to nie jest żadne carraro i nawet obok niego nie leżało, to ruska kopia. zadzwoń do lukowa do warownego, tam mają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

I kopia carraro też to nie jest ich mosty mają  z lekka inna konstrukcje.

Wstaw to zdjęcie porządnie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Większość carraro które widziałem to pochwa odlana jako jeden element, oś koła równa z osią półosi i dyferencjału, zwrotnice na łożyskach lub tulejach,  zwolnica tylko z planetarną przekładnią, blokada mech. róż. 100 procentowa lub mechanizm o zwiększonym oporze. Tutak wszystko dzielone, zwolnica ma dwa rodzaje przekładni.  To prędzej by się podobnego mostu do stożka doszukał np. w kubotach. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .
       
      Pozdrawiam
    • Przez GrzywaRM
      Witam
      kupiłem MTZ i mam pytanie czy ten pręt pod skrzynią ze ściętymi  dwoma bokami na zdjęciu jest do zmiany prędkości obrotów wom? 

    • Przez wojtek0508
      Może ktoś użytkuje przyczepę pronar t022 z tylnim zaczepem? Chciałbym za taką ciągać drugą taką samą platformę i czy ten zaczep nie będzie się wyrywał, bo niby producent podaje ograniczenie d=44 kn, czyli jeśli się nie mylę to uciąg drugiej przyczepy o masie 4,4 t. Więc homologacji na drugą przyczepę tak naprawdę nie ma. Aczkolwiek widziałem takie zestawy i chciałbym się dowiedzieć czy to zdaje egzamin.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Przez Piotrass
      przymierzam sie do zakupu przyczepy Pronar t700 chcialbym poznac wasze szczere opinie na jej temat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj