acprzemu

Wybór myjki ciśnieniowej. Stanley czy Karcher?

Polecane posty

wojtek1968    0

Witam. Miałem do czynienia z różnymi myjkami. To już nie ten sprzęt co dawniej. Od pewnego czasu jestem posiadaczem Kranzle 1152 TST i sprzęt wymiata. Podsyłam link do sklepu. Znajdziecie tam sprzęt, akcesoria i części zamienne. POLECAM. Tylko KRANZLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambitny657    1

chcę kupić myjka ciśnieniowa do 1500 zł, ma służyć w gospodarstwie wiadomo umyć maszyny rolnicze, chlewnie ale również będzie służyła przy procach domowych, mycie płotu, chodnika, mycie auta. co mi polecicie ? myślę nad Karcher k5. a i jakie dodatkowe narzędzia powinna mieć taka myjka? jakie ciśnienie, temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709
Napisano (edytowany)

Jest już odpowiedni temat o myjkach w dziale narzędzia.

Karcher k5, który zresztą posiadam (K5.20), to fajne, poręczne myjki wystarczające do przydomowych zastosowań. Jedyne co się tu na forum dowiedziałem to obecne są niestety zdecydowanie gorsze jakościowo. Za 1500 zł nie kupiłbym tej myjki, szukaj może coś z Kranzle tak chwalonych po forach, najmniejszy model kupisz w tej cenie, przy tej masie i wymiarach to można sobie darować tą na kołach, 

Z wyposażenia to w zależności co chcesz nią robić, do kostki brukowej fajna opcja to T-Racer, choć jak nie masz dużo to i płaską umyjesz. Do mycia to w zasadzie płasko-strumieniowa  i rotacyjna wystarczy.

Temperatura nic Ci nie da przy myjce na zimną wodę ( chyba, że podasz ciepłą wodę ale to nie najlepsze rozwiązanie przy myjkach serii amatorskiej ), ciśnienie to w zależności co myjesz. K ma niby 140  bar max, ale to ciśnienie max, a ciśnienie robocze ok 120 bar i daje sobie radę z większością prac. Wiadome, że mocniejsze zabrudzenia to chemia musi być. 

Parametry w tej cenie nie wiele poszalejesz, z drugiej strony nie patrz na parametry tanich myjek niemarkowych bo możesz się później zdziwić:)

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delta6583    77
też stałem niedawno przed wyborem myjni i postawiłem na używana nilfisk 180bar na mosieznej pompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Spierdalaj z tą reklamą glebogryzarki w temacie myjek. I tak nikt nie kupi tej popierduły z przereklamowanym silnikiem

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj