Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modernizacja w kwietniu

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 09:33

Modernizacja w kwietniu Jakoś szukam na forum i nie moge znaleźć żadnych informacji dotyczących kwietniowego naboru wniosków na modernizację. Brak zainteresowania? Osobiście chicałbym skorzystac ale decyduje sie na ostatnia chwile i stąd pytania. Zdąże zgromadzić wymaganą dokumentację? Jak jest z wypełnianiem?
Poradze sobie sam? Coś obiło mi sie o uszy, że wymagane jest wypełnienie tego wniosku przez osobe uprawnioną np. z odr? Rozumiem, że jeżeli ewentualnie wezmę pieniądze na nowe maszyny to podczas możliwej kontroli sprawdzą u mnie wszystko łacznie z hodowlą? A może ktoś konkretnie napisze co i jak dokładnie kontrolują. W sumie to warto sie pchać w ten interes? Ktoś sie już na tym przejechał?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Modernizacja w kwietniu Dzisiaj, 03:42
  •  

#2 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 09:37

Modernizacja w kwietniu przecież jest temat "w sprawie prow" więc chyba to to samo

#3 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 marzec 2009 - 17:31

Modernizacja w kwietniu tia - ponad 100 stron ze starego PROWu :lol:

Modernizacja ponoć ma ruszyć w kwietniu - pewne źródło.
Papiery możesz wypełnić sam.

Co do reszty pytań - bo pytasz o wcześniejszy nabór to faktycznie jest to w temacie o prowie ale jest on naprawde długi.

Jak będzie w nowym - wyjdzie jak zawsze w praniu.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 17:37

Modernizacja w kwietniu http://www.agrofoto....PROW-t6711.html

Masz tutaj temat o PROW. Czemu się w nim nie zapytasz?
@Nikita_Bennet
Ale nie można przecież na każde pytanie osobnego tematu zakładać.
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 22:17

Modernizacja w kwietniu W tamtym temacie jest ponad 100 stron i dotyczy on poprzedniego naboru w wiekszości. Pytania w stylu czy już dostałeś decyzje, jaki masz numerek itp. Nie sądzę,że komuś sie chce to wszystko czytać. Robi sie już za długi wątek. Jeżeli idziemy tym tropem, że traktujemy to jako ten sam temat, to za rok nie bedzie tam 100 stron tylko tysiąc. Kto zadecyduje i na jakim etapie kiedy pora usystematyzować to troche? To może wszystkie tematy dotyczące jakiegoś ciągnika czy maszyny też wrzucimy pod jeden wątek np ursus i wszystko co go dotyczy bez rozwodzenia sie na konkretne modele i pytania szczegółowe w oddzielnych wątkach. Zrobi sie bur.el jak na konkurencyjnym forum rolniczym.
2132 odpowiedzi. Tyle liczy tamten wątek o prow.dodajmy drugie tyle na ten prow i kolejne kilka na kolejne. Zmieścimy sie w 10 tysiacach ? Kolejny wątek jest na temat vat i liczy 617 odpowiedzi. Ja to może sie czepiam ale nie wydaje mi sie żebym pytał o jakieś bzdury w stylu jak sie nazywa wasz pies albo ile km\h wyciągacie ciapkiem. Bez urazy, pokój
ONW, rolnośrodowiskowy, młody rolnik, zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, korzystanie z usług doradczych, systemy jakości żywności, modernizacja, mikroprzędsiębiorstwa, zalesienia, odtwarzanie potencjału produkcji leśnej. Prosiłbym moderatorów aby zwracali uwage na zapytania w tematach które wymieniłem i przenosili je do wątku dotyczącego PROW, ponieważ są to wszystko działania zawierające sie w tym pojęciu

#6 Share fish71

fish71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 22:59

Modernizacja w kwietniu Kolego gigix masz absolutną rację ! Wrzucanie wszystkiego do jednego worka pod tyt. prow nie ma sensu. To trzeba usystematyzowac.

#7 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 23:42

Modernizacja w kwietniu Użytkownicy forum już to usystematyzowali w ten sposób, że PROW czytaj Modernizacja gospodarstw rolnych a pozostałe działania to już nie PROW. Zastanawiam sie nad działaniem tworzenie mikroprzedsiębiorstw i idąc po logice zadałem pytanie na ten temat w wątku PROW. Jak myślicie? pojadą po mnie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 marzec 2009 - 09:41

Modernizacja w kwietniu

Ale nie można przecież na każde pytanie osobnego tematu zakładać.

I to był imho duży błąd bo robi sie tak jak na agrofoto.pl.
Szukasz jednej rzeczy w wyszukiwarce i masz np 2 wątki po 120 stron. Przejrzysz je i nic nie znajdziesz - przerobiłem to na wlasnej skórze tarcąc jakies 2-3 godziny.
Przy sklejanych wielowątkowcach używanie wyszukiwarki to koszmar i traci sens całe forum.
W dobrym poscie zawsze powinno być nakreślenie konkretnej sytuacji i konkretne zapytanie i odpowiedzi na konkretny temat.

Może źle gadam ale ja rzadko pytam, najpierw szukam sam i jesli sprawa była poruszana w którymś z wątków to już nie zawracam głowy dopytywaniem tylko że przeglądanie 100 stronnicowego wątka to strata czasu.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke