Skocz do zawartości

Zdjęcie

remont skrzyni przekładniowej

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dzimi5

dzimi5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 maj 2017 - 00:18

witam wszystkich, mam dylemat co zrobić ze skrzynią przekładniową zetora 8245 ZTS, a mianowicie czy  naprawiać  swoją, czy wymieniać całą skrzynię na używaną, ale orginalną koszty porównywalne przy mojej wyskakuje 2 bieg i przy obciążeniu na ciepłym ojeju jadąc na zającu ma poślizg a wrzucając na żółwia jedzie bez problemu tylko że za wolno, 2 lata temu wymieniany był kamień synchronizatora oraz tarczki co jest przyczyną że 2 wyskakuje i słyszałem że te skrzynie są jednorazowe czyli naprawa nic tu nie da. proszę o podpowiedzi  z góry dzięki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
remont skrzyni przekładniowej Dzisiaj, 17:55
  •  

#2 Share gosciu506

gosciu506

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów
Napisany 14 maj 2017 - 06:47

remont skrzyni przekładniowej a jaką kupisz uzywana nikt nie wie co w niej jest może za chwilę się rozleci a jak kupisz dobre oryginalne części zaprowadzisz do dobrego mechanika niech ci zrobi to będziesz wiedział co masz porządny remont to pewnie wyjdzie nawet drożej niż uzywka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share dzimi5

dzimi5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 16 maj 2017 - 21:16

a czy jak wrzucę części od  c 385 do zetora 8245 to są jakieś różnice , mój zetor jezdzi ok 30 km/h moja skrzynia ma synchronizatory a c 385 i pochodne nie 

Dodaj odpowiedź