Zaloguj się, aby obserwować  
pawel

szukam szyby do zetora z kabiną duncan

Polecane posty

wojtas    75

a nie docinaja takich? brzegi półokrągłe czy kantowe?. jak wybilem rotacyjną w 3512 to docinali mi z klejonej tylko zawiozłem szablon z kartonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321
http://www.firma3e.pl/ <---- Tu się spytaj.

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

niestety nigdzie nie posiadają takiej szyby, ale dziękuję za zainteresowanie moim problemem;) byłem dziś w Olsztynie i dorobienie takiej szyby na wymiar to koszt około 200 złotych  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Odnowię troszkę temat... Posiadam zetora z takową kabiną: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/397434-zetor-8145/

Myślałem że nie będzie problemu z wymianą tejże szybki (mała dolna od strony silnika ... obecnie jest tam zamontowana plexa i tak się zastanawiam jak te szyby są tam montowane?? Bo ta uszczelka jest całkowicie inna niż nasze Polskie... Mógłby mi ktoś wyjaśnić gdzie takową dokupić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zabalex
      Panowie jak wygląda orginalne mocowanie szyby tylnej  ramka z amortyzatorami i klamka Mile widziane zdjęcia 
    • Przez Marcin91
      Witam.
       
      Mam pytanie odnośnie filtrów kabinowych w grubym dachu Zetorów modeli 8111-16145. Czy ktoś z was je wymieniał? Swoje wyciągnąłem, bo są w opłakanym stanie i nie wiem czym je teraz zastąpić. Szukałem w sieci takich, niestety nie znalazłem. I się zastanawiam czy nie zastąpić ich filtrami powietrza z jakichś samochodów ciężarowych o podobnych wymiarach (ewentualnie skrócić z długości) albo stworzyć z cienkich kątowników ramkę o wymiarach filtra i zastosować jakiś materiał żeby trochę oczyszczał to powietrze. Co o tym myślicie?
       

    • Przez dzarjan8111
      Ktoś "mądry" kiedyś to wywalił z tego ciągnika a teraz jest dosyć głośno http://www.kubikzetor.cz/katalogy-zetor/ur-ii-crystal/8111-16145/rejstrik-29/blatniky-zvysene-38-pre-kabinu/?p=562 . Gdzie taką przegrode dostać ?
    • Przez damian123141
      jaka długość siłowników gazowych drzwi żeby pasowały. niestey poprzedni właściciel zdją je i nie wiem jakie były
    • Przez KaMaDiRxD
      Siemka wie ktoś czy do zetora 8011 mogę założyć kabinę od jakiegoś innego ciągnika bez jakiś wielkich przeróbek na mocowaniach i przede wszystkim od jakiego ciągnika chodzi oto żeby poprawić komfort
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj