Polecane posty

wujo_usiu    5

Wszyscy pytają , więc : miałem tzw spółkę , a wszyscy wiecie jak tego rodzaju spółki się kończą , koles zabrał traktor , ja zostałem z mniejszym i nie potrzebuje takiego opryskiwacza , a szkoda żeby stał nie uzywany , egzamin zdał jestem z niego bardzo zadowolony , kupię taki sam tylko że mniejszy .


Dodam że przez tel każdy się o to pytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

@jarecki88
Nie zgrywaj cwaniaka, zadałem normalne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek94    15

chcesz się zamienić mam 600 l 12m biardzkiego, i trochę za mały dla mnie. nie daleko mam do cb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez zet9540
      Witam , w najbliższym czasie muszę się zdecydować na nowy opryskiwacz o pojemności od 2400 do 2700 , 21m lanca i komputer GPS. Proszę o propozycję
    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Przez TheBartek98
      Witam planuje zakup opryskiwacza Tolmet Klara 600litrów .Chciałabym się dowiedzieć o opinię użytkowników, jak oceniacie ten ocynk, jaka pompa według was jest dobra do tego opryskiwacza, jaki rodzielacz i jakie dysze ?? Czy też coś polecacie co warto zainwestować w ten opryskiwacz
    • Przez Mecha
      Witam, posiadam opryskiwacz krukowiak heros 400l 12m, który ma współpracować z c330m. Opryskiwacz na pusto waży 230kg. Więc zalanie go do 400l +15l zbiornik do płukania układu może spowodować, że będę oglądać niebo. Ile wystarczy dołożyć obciążników do tych 2 oryginalnych przy przednim zaczepie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj