Polecane posty

GPrzemek    0

Witam,

Chciałbym się Was poradzić, a mianowicie chciałbym kupić gospodarstwo 14ha IV/V klasa ziemi na kredyt. Jego cena to około 200 tys. Ale zaczynam od zera więc musiałbym zakupić sprzęt (coś podstawowego). Chciałbym siać tylko zboże (żyto,owies,pszenżyto,łubin). Nie chcę żeby na razie z gospodarstwa płyną mój cały dochód lecz żeby coś tam zawsze z tego płyneło. I tak nie mam roboty stałej bo studiuje i głownie robię na czarno, majątku nie mam (chociaż na gospodarce spędziłem kilkanaście lat). Chciałbym wziąć kredyt ale nie mam pojęcia czy w jakieś formie udało by mi się go uzyskać, może coś wiecie- to jest pierwsze pytanie, drugie to czy da radę spłacać kredyt z samego gospodarstwa bez dodatkowego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez RolPro10
      ///
    • Przez krisz98
      Witam, chciałbym się doradzić w sprawie założenia małego gospodarstwa. Chcą hodować bydło rasy hereford. Mam 5 ha łąki, chce zrobić wiatę, łąkę ogrodzić siatką, siano i kiszonkę będę robił sam z łąk brata, który ich nie użytkuje. Chce kupić dwie krowy z cielakami, czy powie mi ktoś jak jest z dopłatami nigdy wcześniej nie korzystałem z żadnych środków. Te krowy to będzie tylko taki dodatek, ponieważ pracuję.  
    • Przez Gregor55
      Gospodarstwo rolne kilkanaście km od granicy z Polską
      Baza to cztery obiekty w różnym stanie technicznym
      1. stan bardzo dobry ponad 1000 m2 konstrukcja żelbetowa wysoka obiekt suchy
      2. suszarnia ok 500 m2 wysoki żelbet stan b dobry
      3. stajnia cegła + żelbet średni do remontu ponad 1000 m2
      4. stajnia cegła + żelbet zły do remontu ponad 1000 m2
      działka ponad 5 ha do prywatyzacji można zwiększyć i ilość budynków i ilość ziemi budowlanej.
      i to kosztuje 60 000 $.
      Do końca roku możemy dla tego gospodarstwa zarejstrować ok 400 ha ziemi max.
      cena rejstracji to 300-350 $ za ha.
      Jest możliwość w następnym etapie prywatyzowania ziemi ornej.
      Pozdrawiam
      Grzegorz Bajster
      +380674641803
      Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp























      WhatsApp Video 2018-07-13 at 12.02.27.mp4



    • Przez Gregor55
      Gospodarstwo rybackie 1
      w zachodniej Ukrainie. Gospodarstwo znajduje się ekologicznie czystej strefie między trzema znanymi uzdrowiskami: Truskawec (http://pl.wikipedia.org/wiki/Truskawiec_(miasto) ), Morszyn (http://en.wikipedia.org/wiki/Morshyn) , Sławsko (http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awsko_(Ukraina) ).
      Gospodarstwo znajduje się na terenie malowniczej doliny u podnóża Karpat, przy trasie prowadzącej do głównych ośrodków turystycznych w Karpatach.
      Gospodarstwo jest o powierzchni ponad 350 ha lustra wody, 100 ha ziemi przyległej, zbudowane jest na zasadzie kaskadowej, ponad 2000 m2 budynków technicznych, możliwość rozbudowy.
      Stawy są zasilanie przez trzy górskie rzeki. Czystość wody pozwala na hodowlę raków. Powierzchnię stawów można zwiekszyć.
      Gospodarstwo działające. Stan prawny SPÓŁKA AKCYJNA. Do kupna przeznaczono 90% akcji. 10% należy do pracowników i jest rozdrobniona, ale i je można wykupić. Cena 400 t $. Cena nie jest ostateczną.
      POZOSTAŁE MATERIAŁY NA EMAIL.
















      GOSPODARSTWO RYBACKIE 2
      Opłacalna hodowla ryb w Żytomierzu, miasto Rużin.
      powierzchnia lustra wody wynosi 50 hektarów.
      - głębokość - 1,8 m.

      Gospodarstwo posiada pomieszczenie mieszkalne (działka przyległa do domu - 1 hektar.), Mobilna przyczepa (dyżurka), pomieszczenie gospodarcze, transport wodny, wyławiacz do ryb itp.

      Długoterminowa dzierżawa ziemi.
      Są absolutnie wszystkie zezwolenia i dokumenty.

      GOSPODARSTWO RYBACKIE 3
      Pilnie! Sprzedawany jest unikaln e gospodarstwo rybackie: hodowla pstrąga znajdująca się na 9 hektarach ziemi, z doskonałym systemem komunikacji wodnej, bieżącą wodą, zdolnością do hodowli zarówno narybku, jak i ryb. Jedną z opcji jest hodowla pstrągów, która z łatwością może zostać przekształcona w amatorskie centrum rybołówstwa, w 11 oddzielnych stawkach połączonych hydraulicznym systemem zaopatrzenia w wodę. Przepływa woda: od górskich potoków i górskiej rzeki, przechodząc obok hodowli pstrąga i żywi świerzą czystą wodą. Hodowla pstrągów znajduje się w najpiękniejszym miejscu regionu Iwano-Frankowskiego, wokół hodowli pstrągów znajdują się pasma górskie z lasami iglastymi. Cena do negocjacji..











      GOSPODARSTWO RYBACKIE 4
      Na sprzedaż firma produkująca jesiotra i kawior. Zdolność produkcji wynosi 100 ton jesiotra rocznie lub 5-7 ton czarnego kawioru.
      Kategorie przedsiębiorstwa: Produkcja żywności, Hodowla ryb, przetwórstwo ryb.
      Adres: Chernovitskaya obl.
      Powierzchnia zakłady: 2 486 m²
      Własność prywatna. Działka wynosi 0,7 ha. 
      Zakład ma dwie linie technologiczne, jest możliwość dostawić dwie kolejne. Każda jednostka składa się z basenów rybnych wyposażonych w automatyczny system karmienia ryb, dozowników paszy, system typu float, system natleniania wody, mechaniczne, filtry odwróconej osmozy, biofiltra, podgrzewacz wody dezynfekcja, zespół pomp, system rur automatyki, urządzeń dozujących, aeratory, wymienniki ciepła, hydrocyklony.

      Linie są wyposażone w zapasowy system potrzymywania wszystkich funkcji w przypadku czasowej awarii sieci inżynieryjnych, laboratorium, kotłownia, źródła ciepła i zasilacza awaryjnego, lodówek i zamrażarek, wentylacja, sprężarki wysokiego i niskiego ciśnienia, system uzdatniania wody. +

      Przyczyną sprzedaży jest brak porozumienia między partnerami.
      Wartość 375 000$















×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj