Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrack 675 DT

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share michalg80

michalg80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 08:29

Farmtrack 675 DT Wątpię żeby ceny były podobne wiadomo że JD się ceni. Jak sobie dobrze przypominam to chyba tam był silnik JD a nie Perkins.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrack 675 DT Dzisiaj, 19:31
  •  

#22 Share cichywielbiciel

cichywielbiciel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 20:45

Farmtrack 675 DT We wniosku PROW podałem właśnie Farmtraca 675 i gdyby wczesną wiosną rozpatrzyli wnioski to już miał by 200-300mth.
Z wnioskami wiemy jak jest i przymierzałem się już do zetora 7441,new hollanda td80 i deutz fahra agroplusa 77.Po agrotechu i wizytach u dilerów wybrałem wreszcie .................. Mccormicka CL 75X.
Oczywiście nie mam go jeszcze w domu ponieważ czekam na cokolwiek ze strony arimr .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 20 grudzień 2008 - 21:35

Farmtrack 675 DT

:) :)
wgłębienie w błotniku nazywasz miejscem dla pasarzera :) posiedziałem na tym na placu u dielera jakiś to sposób jest ale na drodze w czasie jazdy tyłek napewno zaboli, w tym samym miejscu w r2 można w opcji wziąsć fotelik wcale nie mniejszy jak w farmtracku, lub poprostu dorobić bo błotniki to goła blacha, siedziałem w jedyn za chwile w drugim bo takie ciągniki brałem pod uwagę różnica jak przesiadka z poloneza do alfa romeo :) , w r2 wszystko jest pod ręką (jedyna zaleta małej kabiny) czy otwarcie okien również przedniej szyby, czy dzwignie przełączniki, no i r2 nawet target ma deske rozdzielczą taką samą jak agrofarm, a farmtrac, jak ojciec zobaczył wskaźniki na desce rodem z mf 255 to się pośmiał pokiwał głową i powoedział że tego ciągnika juz oglądać nie chce :)

Jak ma taką małą kabinę że się ledwo jedna osoba miesci a o 2 to juz nie wspomne to wiadomo ze bedzie miał wszystko pod reką :)

Dodaj odpowiedź