Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrack 675 DT

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Zubron2048

Zubron2048

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 18:52

Farmtrack 675 DT Jestem zainteresowany kupnem ciągnika FARMTRACK 675 DT. Czy mógłym prosić o podanie mi dokładnych informacji na temat prędkości jazdy do przodu na wszystkich 12 biegach w km/h przy zmianowej prędkości silnika na standardowyn ogómieniu.
DZIĘKUJĘ.
Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrack 675 DT Dzisiaj, 23:25
  •  

#2 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 28 marzec 2007 - 19:56

Farmtrack 675 DT lepiej się postarac o opony radialne i szersze ^_^ a farmtrac też mi od czasu do czasu troche głowe zawraca

#3 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 18:02

Farmtrack 675 DT moim zdaniem ten cały FARMTRACK to jeden wielki złom. każdy podzespół z innej parafii. Przez pierwsze 5 lat nic się nie bedzie psuło a co potem ??

#4 Share michalg80

michalg80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 18 czerwiec 2008 - 09:41

Farmtrack 675 DT Jestem użytkownikiem 675DT mogę o nim powiedzieć, że jest bardzo oszczędny w spalaniu a jak wiadomo ON kosztuje prawie 5zł. Pali mniej od ZETORA 5211 którego miałem przed FARMTRAC'iem a zrobi 2 razy więcej i szybciej. Podzespoły są znanych światowych marek silnik PERKINS z nowej serii 1104C-44, skrzynia i przedni most CARRARO. Awarii na razie odpukać nie było ma dopiero 200 MTH. Jest to prosta konstrukcja zero elektroniki, elektrohydrauliki, wszystko załączane mechanicznie. Polecam.

#5 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 18 czerwiec 2008 - 10:06

Farmtrack 675 DT

moim zdaniem ten cały FARMTRACK to jeden wielki złom. każdy podzespół z innej parafii. Przez pierwsze 5 lat nic się nie bedzie psuło a co potem ??

to tak jak większość ciżgników, bo mało już jest ciągników produkowanych od początku do końca przez jedną firmę i z podzespołów typowych dla tylko danego modelu. czy silnik perkonsa w MF jest dobry a w Farmtarku już nie?? podobnie ze skrzynią czy carraro w Farmtracku ustępuję ustępuje czyms podzespołom carraro u innych większych i bardziej cenionych producentów??

#6 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 18 czerwiec 2008 - 13:01

Farmtrack 675 DT

moim zdaniem ten cały FARMTRACK to jeden wielki złom. każdy podzespół z innej parafii. Przez pierwsze 5 lat nic się nie bedzie psuło a co potem ??

Dlaczego złom przeciez Perkins i Carraro to bardzo znana firma a z tych firm jest składany :) MF mają silnik Perkinsa i co ludzie nazekają ze awaryjny ? albo Zetory nowe, posiadają przednie mosty carraro i co psują sie ?

#7 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 18 czerwiec 2008 - 18:24

Farmtrack 675 DT Mój ma 550 mtg jeszcze się nie rozwalił a ze wszystkim już współpracował z każdą maszyną w moim gospodarstwie. Bardzo oszczędny silnik, mam jeszcze zetora 7211 który w porównaniu do farmtraca dużo więcej spali nie zależnie w każdej pracy. I co z tego że ma inne podzespoły nie przejmujcię się tym, zostawcie to właścicielom tych traktorów. A w dużej mierze zależy od eksploatacji ciągnika.

#8 Share LukaszRol

LukaszRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:WIDZEW ŁÓDŹ

Napisany 18 czerwiec 2008 - 19:47

Farmtrack 675 DT Zgadzam się z wami Farmtrack jest lepszy od zetora 7211, ostatnio czytałem wypowiedź pewnego rolnika(w Farmerze) o Farmtracku 80 4WD i bardzo go chwalił zarówno konstrukcje jak i obsługe tego 73,5 konnego ciągnika.

Edytowany przez Olik, 18 czerwiec 2008 - 21:29.
Fuj ale brzydkie błędy :/ Ort.

Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 czerwiec 2008 - 21:04

Farmtrack 675 DT

Jestem zainteresowany kupnem ciągnika FARMTRACK 675 DT. Czy mógłym prosić o podanie mi dokładnych informacji na temat prędkości jazdy do przodu na wszystkich 12 biegach w km/h przy zmianowej prędkości silnika na standardowyn ogómieniu.
DZIĘKUJĘ.

poszukaj na necie ja kiedyś znalazłem :) Vmax 29,9 ale po co Ci poszczególne prędkości jak charakterystyki silnika nie znasz :)

Jakoś oceniacie wartość ciągnika po wszystkich parametrach nawet prędkościach na poszczególnych biegach ale zapominacie o najwazniejszym CENIE, a farmtrac pomimo wielu zalet tanim ciągnikiem napewno nie jest nawet jeślu dostaniemy duży rabat.
Pozobno jest z orginalnych podzespołów składany a nie na karraro robionym na licencji tak jak farmer, ale z tego co pytałem dielerów ogólnie ciągnik chwalony i awarii powaznych nie miał ale drobne niestety się zdarzały, bo konstrukcja pompy chydraulicznej i wspomagania na jednej ośce przednia oś napędowa niby carraro ( i to takie samo jak w proximach) ale z turem potrafi się posypać, kabina niby ok, ale deska rozdzielcza i długość dzwigni od biegów porażka na całej lini,
oglądałem pytałem dielerów porównywałem i moim zdaniem (pomimo że byłem zwolennikiem farmtracka) lepiej kupić lamborghini r2 76 target lub same dorado bo ciągnik z koncernu sdf to nie składak, a różnice czuje się od razu po obejrzeniu stojących obok siebie na placu ciągników a jeszcze większa różnica po usiądzeniu za sterami a cena praktycznie ta sama!!!

#10 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 czerwiec 2008 - 21:19

Farmtrack 675 DT

Zgadzam się z wami Farmtrack jest lepszy od zetora 7211, ostatnio czytałem wypowieć pewnego rolnika(w Farmerze) o Farmtracku 80 4WD i bardzo go chalił zarówno konstrukcje jak i obsługe tego 73,5 konego ciągnika.

To niech jeszcze ten Farmtrack przepracuje jakieś 20 lat z awaryjnością na poziomie 7211 wtedy pogadamy :)-tak sobie czasami czytam zachwyty nad tym ciągnikiem -akurat ma go kolega-o awaryjności już pisałem więc nie będę się powtarzał-ale napiszę o czymś innym-o ergonomii,wykończeniu i uwaga-rozwiązaniach technicznych-co ma takiego nowy Farmtrack (piszę tu o modelu kolegi czyli 80)czego nie miał stary Zetor ?(7245-aby łatwiej porównać-bo z napędem)-pokażcie mi coś co jest lepiej w tym Farmtracku wykonane niż w tym Zetorze sprzed z górą 20 lat-powodzenia :)-pewnie jedyne co to będzie rewers-ale Zetor miał wzmacniacz momentu np.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 czerwiec 2008 - 21:26

Farmtrack 675 DT http://www.agrofoto....image65190.html za cene farmtracka można mieć taki ciągniczek (wersja 76 4 cyl bez turbo) który od rozmiaru opon po mase własną udzwig podnośnika itd ma takie same parametry wybór chyba prosty, no plusem farmtracka jest to że jest dostępny od ręki

#12 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2008 - 11:30

Farmtrack 675 DT żaden ciągnik nawet te nowe zetory proxima nie wytrzymają tyle co serie zetorów 52.., 72.... o tym to wiadomo ale zato farmtrac jest oszczędny tym bardziej że paliwo jest strasznie drogie

#13 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 19 czerwiec 2008 - 13:38

Farmtrack 675 DT Ten r2 to fajny ciągniczek ale jedno co mi wnim nie odpowiada to brak miejsca dla pasarzera:(:(a Farmtrac takie cos posiada...
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

#14 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 19 czerwiec 2008 - 14:38

Farmtrack 675 DT a po co ci ten pasażer ;) a ja tak myślę czy siedzenie jest aż tak bardzo potrzebne toć czasami można sie przejechać z kimś ale nie cały czas to ten ktoś może postać na schodkach :)

#15 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 19 czerwiec 2008 - 15:46

Farmtrack 675 DT Transport osób na schodkach jest niebezpieczny i zabroniony! ;)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#16 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 19 czerwiec 2008 - 15:58

Farmtrack 675 DT :) ;)

Ten r2 to fajny ciągniczek ale jedno co mi wnim nie odpowiada to brak miejsca dla pasarzera:(:(a Farmtrac takie cos posiada...

wgłębienie w błotniku nazywasz miejscem dla pasarzera :) posiedziałem na tym na placu u dielera jakiś to sposób jest ale na drodze w czasie jazdy tyłek napewno zaboli, w tym samym miejscu w r2 można w opcji wziąsć fotelik wcale nie mniejszy jak w farmtracku, lub poprostu dorobić bo błotniki to goła blacha, siedziałem w jedyn za chwile w drugim bo takie ciągniki brałem pod uwagę różnica jak przesiadka z poloneza do alfa romeo :) , w r2 wszystko jest pod ręką (jedyna zaleta małej kabiny) czy otwarcie okien również przedniej szyby, czy dzwignie przełączniki, no i r2 nawet target ma deske rozdzielczą taką samą jak agrofarm, a farmtrac, jak ojciec zobaczył wskaźniki na desce rodem z mf 255 to się pośmiał pokiwał głową i powoedział że tego ciągnika juz oglądać nie chce :)

#17 Share michalg80

michalg80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 09:44

Farmtrack 675 DT Z tym drugim siedzeniem w Farmtracu może szału nie ma, ale spójrzmy prawdzie w oczy choć nie wygodne zawsze sie przydaje, osobiście mam włożoną poduszkę i jest super wygodnie. Deska rozdzielcza też nie rzuca na kolana choć jest ergonomiczna i czytelna. W kabinie jest sporo miejsca na krótkie odcinki w 4 osoby można jechać, więc prawie jak w Zetorze 5211 ;)

#18 Share michalg80

michalg80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 12:08

Farmtrack 675 DT

Na targach w Kielcach oglądałem John Deerea dokładnie tego:
http://www.agrofoto....image56591.html
miał identyczny tylni i przedni most jak w Farmtracu nie pamiętam jak silnik ale chyba nawet biegi miał takie same. Więc czy to naprawdę taki szajs skoro tak znana światowa firma jak JD stosuje takie same rozwiązania. Chyba z Farmtrackiem nie jest aż tak źle to gadny polecenia ciągnik.

#19 Share amorki

amorki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 13:08

Farmtrack 675 DT

Jestem zainteresowany kupnem ciągnika FARMTRACK 675 DT. Czy mógłym prosić o podanie mi dokładnych informacji na temat prędkości jazdy do przodu na wszystkich 12 biegach w km/h przy zmianowej prędkości silnika na standardowyn ogómieniu.
DZIĘKUJĘ.

Zubroń 2048, na co ci taki mały ciągnik kupiłeś tego żubronia i teraz pewni żałujesz bo mały lekki słaby udżwig podnośnika ciężko idzie w agregacie i pługach 3 nie kupuj tego farmtraka a jak już to większego .Kup sobie coś większego zeby mieć już na lata i mieć zapas mocy może powiększysz gospodarstwo Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 13:20

Farmtrack 675 DT

Na targach w Kielcach oglądałem John Deerea dokładnie tego:
http://www.agrofoto....image56591.html
miał identyczny tylni i przedni most jak w Farmtracu nie pamiętam jak silnik ale chyba nawet biegi miał takie same. Więc czy to naprawdę taki szajs skoro tak znana światowa firma jak JD stosuje takie same rozwiązania. Chyba z Farmtrackiem nie jest aż tak źle to gadny polecenia ciągnik.

Całkiem możliwe że tak jest że są te same podzespoły i teraz za***iste pytanko:
- jeśli cena tego jaśka będzie prawie taka sama jak farmtracka to którego byś kupił? ;)

Dodaj odpowiedź