zetorek12

Uwaga puma atakuje!!!

Polecane posty

Cezary4514    65
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...PRASY/568532294

 

Jeśli to prawda to jest ze 20 km ode mnie ;):D

 

Mieszkam 2 km od lasu Słodkoskiego nawet mam tam las, znajomy jechal samochodem i widzial ja jak przepiegala przez droge. 20 minut temu chodziła informacja (oblata) od wójta zeby zachowac szczególną ostrorznosc w lesi, na polu i jak ktos zobaczy ma dzwonic, byly 3 numery policja, straz i jakis jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

W Ligotce woj Opolskie koło Namysłowa była jakieś 3 miesiące temu


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Teraz znajduje się w Kujawsko-Pomorskim . Mojego taty znajomy czy ktoś tam widział ją w Wierzbinkach . Ktoś tam znów widział ją w Radziejowie .

Postanowiłem że narazie nie będę jeździł skuterem do lasu :P


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
Mieszkam 2 km od lasu Słodkoskiego nawet mam tam las, znajomy jechal samochodem i widzial ja jak przepiegala przez droge. 20 minut temu chodziła informacja (oblata) od wójta zeby zachowac szczególną ostrorznosc w lesi, na polu i jak ktos zobaczy ma dzwonic, byly 3 numery policja, straz i jakis jeszcze

dokładnie tak jak piszesz, tylko lepsza akcja była bo zrobiliśmy sobie ognisko w lesie blisko Słodkowa, ogólnie chodziliśmy po lesie, alkohol a na drugi dzien oblata że puma chodzi po tym lesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
Teraz znajduje się w Kujawsko-Pomorskim . Mojego taty znajomy czy ktoś tam widział ją w Wierzbinkach . Ktoś tam znów widział ją w Radziejowie .

Postanowiłem że narazie nie będę jeździł skuterem do lasu :P

to dziwne bo w KT podawali ze jest w lubelskim w okolicach Sułowa/ Nielisza

 

moze jest 2? albo cale stado :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Podobno gdzieś na Słodkowie szukali jej helikopterem

A podobno widziano ją na Kolonii Górach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Może i są 2 . Ona na dobe przemieszcza sie 100 km więc nigdy nei zgadniemy gdzie ona jest xD


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek96    0

Wczoraj do szkoły dzwonili że grasuje puma. Podobno jest ona w gminie Gołuchów i ostrzegali co robić. Kurcze, skąd ona sie tu wzięła, bo niedawno była na Ślązku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Oj tak !

Jest około 30-40 km ode mnie .

Dokładnie Izbica Kujawska !

Trzeba uważać .

Niech mi stąd ucieka . xdd


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Właśnie miałem się udzielić w tym temacie...

 

 

Czy to prawda ze Puma jest w tamtych okolicach? Jest ktoś z takowych?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

nie wiem ile w tym prawdy ale do puszczy kozienickiej wypuszczone zostały jakieś trzy drapieżniki

i dwa stada wilków i dzikich psów.

bo były nielegalnie przemycane i mieli go sprawdzać a on wypuścił, coś takiego słyszałem

niektórzy mówili ze widzieli właśnie wilki i dzikie psy w lesie


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

nawet w świętokrzyskim była gdzieś mam zdj bo mój kolega ją widział koło lasu jak coś na polu ciągnikiem robił ! bardzo szybko się przemieszcza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek95    24

POdobna ta puma uciekła z jakiejś nielegalnej chodowli w czechah igrasowała czytałem o tym w gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Panowie z to pumo to jakaś bajka specjalnie tak zrobili żeby oprysk się lepiej sprzedawał taka reklama :) ;[ :o

A tak na serjo to prawda że uciekła z Czech a dokladnie 3 ich było .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Sprawa pumy ucichła na razie. A teraz patrząc z perspektywy czasu to i mnie puma odwiedziła. Jakiś miesiąc temu jakieś czarne zwierze siedziało w mieszane sąsiada. Można by pomyśleć że to pies był, ale pies nie biegnie "susami" A kot też to nie był bo takiego dużego kota to nie widziałem.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal93    3

Odswiezam temat zwiazany z ta puma, wie ktos moze jak to sie skonczylo bo ja juz nie pamietam, ale chyba ta sprawa sama ucichla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Też jestem ciekawy, z tego co wiem jedną złapano pod Staszowem w świętokrzyskiem, druga jeszcze jakiś czas wędrowała, pokazywała się codziennie o ok 50-150km dalej i znikła. Studiowałem wtedy w Kielcach byliśmy na zajęciach to był czerwiec gdy widziano ją na działkach, czy w Cedzynie, Radlinie, wszędzie pełno straży, policji, reporterów i gapiów, nawet kierowca który przyjeżdża do mnie po mleko zauważył ją siedzącą gdzieś na drzewie, zadzwonił po policję a ci idioci przyjechali z włączoną syreną i ja spłoszyli :lol:


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

, zadzwonił po policję a ci idioci przyjechali z włączoną syreną i ja spłoszyli :lol:

 

szara rzeczywistość , włączyli dlatego że się jej bali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Czytałem właśnie artykuł na interii :D Będzie tak jak Pumą w Tarnowie , nagle sprawa ucichła ani widu ani słychu :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj