Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uwaga puma atakuje!!!

149 odpowiedzi na ten temat

#41 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:40

Uwaga puma atakuje!!! No wiadomo, że tutaj motywacją i celem zarazem jest kasa. Im więcej szumu tym lepiej.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Uwaga puma atakuje!!! Dzisiaj, 17:16
  •  

#42 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:50

Uwaga puma atakuje!!!

ej czlowieki, a wiecie czym sie rozni odstrzal od zlapania??? jak dla mnie to to samo, z reszta pisal o tym juz malutki, wiec o co wam chodzi???

Brzozak to twoja puma ze nie chcesz by ją upolowali??:|:|:| Przecież wieli myśliwych chodzi do lasu z bronią a jak sie natkną na pume to co maja ją zostawić i wezwać weterynarza z pociskiem usypiającym?? Przecież ona będzie juz kilkanascie km od miejsca gdzie ja zobaczy ktoś. Wiec złapanie mija sie z celem. I zgadzam się z resztą że źle zrobił i tyle zakazując odstrzału. A narazie nie ma chętnych na łapanie jej. Pozdro
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#43 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:17

Uwaga puma atakuje!!! ale sie boicie :lol: u nas w tamtym roku tez byl jakis kot-zdjecia byly tez niewyrazne nie wiedzieli co to jest.antyterrorysci.policja,telewizje 3 dni stali i nic,a jak go mieli to nie mial kto wydac decyzji o odstrzale,a jak przyjechala firma ze slaska to kota juz nie bylo.co prawda nic nie nabroil ale tez nie wolno bylo wchodzic do lasu-jednego bo u nas z lasami kiepsko. i slad po nim zaginal.pewnie jakis wojskowy z iraku albo afganistanu przywiozl sobie pieska.ktory za bardzo urusl. a ten zwierz to pewnie z czech z safari uciekl.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:34

Uwaga puma atakuje!!! No i bardzo dobrze że zakazał odstrzału, postawcie się w sytuacji tego wojewody, jak by zezwolił na odstrzał, to po pierwsze wielbiciele zwierzątek dobrali by się mu do d....y, a o organizacjach chroniących zwierzęta chronione ( do których bynajmniej na naszych terenach ten kot nalezy ) to by mu zrobili tak ciepło koło jego posadki, że chłop jednym słowem miał by przeje......e. A przecież on chciał chronić tylko swoich wiernych obywateli :lol: A tak, kota dorwie jakiś specjalista z środkiem usypiającym, i na jedno wyjdzie. I wojewoda będzie miał spokój, i my będziemy mieli spokój z kotami. Na moje to ten kot to przereklamowany, myślicie że tylko on łazi po polsce ?? Takich kociambrów to w polsce dziesiątki są, z nieznanych źródeł, a teraz jeden, a tu pół polski po nocach spać nie może :lol:

#45 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 20:12

Uwaga puma atakuje!!!

Brzozak to twoja puma ze nie chcesz by ją upolowali??:|:|:| Przecież wieli myśliwych chodzi do lasu z bronią a jak sie natkną na pume to co maja ją zostawić i wezwać weterynarza z pociskiem usypiającym?? Przecież ona będzie juz kilkanascie km od miejsca gdzie ja zobaczy ktoś. Wiec złapanie mija sie z celem. I zgadzam się z resztą że źle zrobił i tyle zakazując odstrzału. A narazie nie ma chętnych na łapanie jej. Pozdro

jakby chcieli to dawno byłaby juz uspiona i przewieziona do ogrodu zoologicznego. oddaliby sprawe jakiemuś kołu łowieckiemu to chlopaki by mieli dobra zabawe i zwierzakowi nic by sie nie stalo, ale zanim w naszym kraju sie przebrnie przez armie urzednikow to rzeczywiscie za ten czas albo kotek zrobi komus krzywde, albo ktos sie wkurzy i odstrzeli pume.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#46 Share MURZYN

MURZYN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 20:24

Uwaga puma atakuje!!! Wszędzie o tym mówią w telewizji,radiu,internecie po prostu wszędzie
Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

#47 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 20:28

Uwaga puma atakuje!!! Wszedzie mowia ze PUMA zabija, atakuje, skacze, gryzie, , ale ze PUMA glodna to juz nikt nie mowi. :lol: :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#48 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 20:37

Uwaga puma atakuje!!! wszystkie wiadomości sponsoruje Puma :lol:

#49 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 24 marzec 2009 - 20:39

Uwaga puma atakuje!!! No co ty Basia chciała byś takie bydle chować? Rozumiem ja tez lubię zwierzęta ale nie za tak żeby chować pumę tygrysa czy jakiegoś węża.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#50 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 20:51

Uwaga puma atakuje!!! ja bym ją uwiązał przy garażu to be pewnie żaden złodziej by sie niepołakomił na cudze.A tak na poważnie to nietak łatwo złapać takiego kotka niemając nawet konkretnych zdięć cozatym idzie niewiadomo coto za rasa.Trudno jest przewidzieć jego zachowania.Watpie że to z zoo bo zadobrze poluje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 21:00

Uwaga puma atakuje!!! prawdopodobnie chcieli ja udomowic. Wiec sie udomowila sama a podworkiem jest cala polska.

A tak powaznie to dziennikarze wiecej szumu robia niz pewne fakty sa rzeczywiste. CO zje to zje ale niech nie wyolbrzymiaja.

Tak jak mowil ten kierowca ktory widzial ze sarna mu przeskoczyla przez auto a potem cos mu przeskoczylo i tylko lapa slad zrobil.

Czyli SARNE widzial ale TEGOTAMTEGO juz nie. Nawet koloru niewidzial, bo sarna z TYM wskoczyla w krzaki,i bylo za pozno.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#52 Share lkt81

lkt81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 21:32

Uwaga puma atakuje!!! Ja mieszkam około 50km od miejsca gdzie Puma jest. Do lasu nie mamy zakazu wstępu.

#53 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 24 marzec 2009 - 22:03

Uwaga puma atakuje!!!

Wszedzie mowia ze PUMA zabija, atakuje, skacze, gryzie, , ale ze PUMA glodna to juz nikt nie mowi. :lol: :P

hahaha .. dobre :lol: powinni ją dokarmiac :lol:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#54 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 24 marzec 2009 - 22:11

Uwaga puma atakuje!!! Bananka pisz trochę wyraźniej bo co kolejny Twój post to muszę się domyślać coś Ty tu nabazgrała :/
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#55 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 00:19

Uwaga puma atakuje!!! czytalam wiadomosci. WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI Myslalam ze pekne ze smiechu. LUBI ZJESC

Rysopis kota.
bury
waga 90kg
wysokosc w klebie 60cm
dlugi ogon
lubi ZJESC :lol: :P :lol: :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#56 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 25 marzec 2009 - 08:04

Uwaga puma atakuje!!! No właśnie ja jestem w obszarze tej pumy, ten film co byl nagrany z ta puma to robił kolega ino z innej klasy a było to 4km ode mnie. Ja jeszcze nie widziałem jej a jestem w obszarze gdzie grasuje :lol: :lol:

#57 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 08:29

Uwaga puma atakuje!!! Mam nadzieje że ta "puma" do mazur nie dojdzie :lol: :lol:
Tylko dlaczego nikt niema zamiaru jej odstrzelić ? :lol:

#58 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 25 marzec 2009 - 08:36

Uwaga puma atakuje!!! Nie chca odstrzelić, chca złapac i uspic

#59 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 08:55

Uwaga puma atakuje!!! Szybciej by było odstrzelić, bo oni zanim złapią to rok minie :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 25 marzec 2009 - 11:18

Uwaga puma atakuje!!! słyszałem o tym w TV niezłe szkody robi rolnikom strach samemu jechać na pole lub do lasu na rowerze...

Edytowany przez krolikNH, 25 marzec 2009 - 15:12.

Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p