Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ursus c-360 da radę

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 21:45

Czy ursus c-360 da radę

oj cienko widze ten Twój pomysł... 60 i Mazur to w parze nie idzie... takiego ciąganego Mazura sasiad przy 912 miał.... pozatym po co Ci taki szeroki siewnik?? co do tego, że 60 nie chce na 3 isc z Nordsenem... dla mnie to dziwne bo z siewnikiem to tak jak by sie na pusto jechało... ja swoja 60 ciagam Hassie du 100 3,33m;/ ale sieje tylko na 3.... dośc ciężki siewnik a ja mam słaba pompe;/ sama waga siewnika ok 350kg na ok... 30 nie podniesie... jak naładuje jakies 350kg do skrzyni (cała ma 400kg) to ładnie buja przy podnoszeniu... ale idzie na 3 i nawet sie nie zająknie i jak bym dał 4 tez pójdzie tylko że przy zbyt duzej prędkości ziarna nie bądą w lejki wpadac;p zdjęcia mojej hassi dostepne w galeri... nie polecam takiego szerokiego siewnika do 60 jak to kolega wymyślił;/

Jeszcze trochę to ktoś napisze że da rade nawet na 5 ,,bo z siewnikiem to tak jak by na pusto jechało" jeśli nawet da rade to z jaką prędkością? i jakie będzie obciążenie dla ciągnika?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ursus c-360 da radę Dzisiaj, 23:46
  •  

#22 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 09:09

Czy ursus c-360 da radę Ja napisze ze da rade i 6 m, po asfalcie rzecz jasna, w terenie C360 3P ciągam czasem pottingera 3m i na lekkich ziemiach po górkach nie idzie się wciągnąć, takiego mazura znajomy ciągał za U912 i to był chyba idealny ciągnik do tego siewnika. C360 pewnie i da rade w optymalnych warunkach z takim ale jak tylko trafi się lekki problem z warunkami polowymi to może być bieda, bo w przypadku ciąganego nie przytrzymasz siewnika delikatnie na podnośniku żeby siał a mimo to szedł trochę lżej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share rado304

rado304

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 18:05

Czy ursus c-360 da radę Będzie miała ciężko
U-R-S-U-S C-360-3P To Jest To

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 18 czerwiec 2009 - 12:14

Czy ursus c-360 da radę po równym mozna ryzykowac ale to nie będzie praca tylko męczarnia , kup sobie jakis dobry 3m i będzie to co trzeba
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Dodaj odpowiedź