zetor6441

Najładniejszy zetor?

Polecane posty

pOngO88    4

a mi sie straszecznie podoba 7745 na kolach 34R . Od dziecka mi sie podobał moze sobie sprawie w przyszlosci jak na razie to mam 7211 i tez mi sie podoba... jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma czy jakos tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133
a co wam siępodoba w tych nowych zetorach forterra maska jak kabłąk koła tył ogromne kabinka niska i cła wysoka, proxima paskudne przetłoczenia nad błotnikami tylnymi pozostaosć z dopasowania kabin do forterry do więksych kół, i te lampy w siwej otoczce już stara proxima była ładniejsza, najładniejszy dla mnie był i bedzie 7211 był bo z dzieciństwa bardzo ten ciągnik mi sie podobał i ma zachowane proporcje ładne błotniki wąska niska maka harmonizujaca się z przednimi kołami i ładnie spasowana kabina z pochyloną pzednią szybą w latach 9tych i teraz jednen z ładniejszych ciągników proxima i forterra próbuje udawać zachodnie ciągniki ale jakoś wieje z tego kalectwem, a kto widział proxime w wersji 2x4 to chyba puścił pawia <rzygi> bo ta maska i koła 16'cali to szczyt wszystkiego :P

 

 

A mi się podoba Zetor Forterra i Proxima

Masz rację ta proxima bez przedniego napędu nie wygląda najlepiej no ale wolał bym ją niż mojego ursusa c-360 :)


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

mi się podoba najbardziej 7245 bardzo bym chciał kiedyś zmienić moja C-360 na takiego zetora


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Proxima bez przedniego napędu wygląda strasznie. Mi się z wyglądu podobają 7341 Super Turbo w full wersji.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Mi się podobają z seri 5211-7745 oraz 3320-7340. Te nowe jakoś mi do gustu nie przypadają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Forterra 11441 najbardziej jakaś mi się wydaje takim masywnym grubym ciągnikiem ;) i to czyni ja piękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Mi sie najbardziej podoba Zetor 72/7745 z grubym dachem

 

Tak jak ten :

 

lub Zetor 10145 z kwadratowa kabina taki jak ma nasz Szanowny Administrator ;):D


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

jakm dla mnie to te najnowsze bo kabina jest coraz bardziej komfortowa... ale pod względem nw=aprawy to tylko stare typy takie jak 10245, 16245,itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

a mi sie nie podobają za bardzo te nowe zetory mi sie podobają stare takie jak np. 10245, 16245 itp a i jeszcze takie jak np. 6245, 5245, 6340,7711 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarko12    1

Ja za najładniejszego uważam zetora forrterę i proximę! B)


Zetor 7745
Ursus C-360
Ursus C-330
Razem na 36 HA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

Forterra 11441 na szerokich laczkach B)


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Najładniejsze są wszystkie nowe forterry tylko na szerokich kapciach(szerszych niż w standardzie).

Bo te parę lat starsze to jeszcze były podobne bardziej do dawnej proximy i nie zbyt ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Proxima plus ale nie ta nowa z tą "wielko macho" tylko ta pierwsza. Ogólnie te Forterry które są teraz (ze srebrnymi felgami) też nie są złe ;) Oczywiście muszą mieć szerokie laczki :P I "rekiny" 8540-10540 :) Ale ogólnie to wszystkie Zetory bardziej lub mniej mi się podobają :)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Proxima w starszej masce. ;)


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Forterry wszystkie ale najlepiej jak by były na 38". Jak pierwszy raz zobaczyłem Forterrę wiedziałem że na ten ciągnik się zdecyduję, po kupnie 10641 wiele osób oceniało go wizualnie na 150 KM a po pracy silnika na 6 cylindrów. W czasie jesiennej orki przyszedł sąsiad co ma pronara 1025 i poprostu zaniemówił po jednej rundzie obrotówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez kamilkowgier
      Witam,
       
      Potrzebuje pomocy przy Zetorze Major 80. Mam problem z wyskakującą dzwignią wom. Po załączeniu i puszczenia sprzegla wałka, dzwignia wyskakuje  i wyłącza wałek. Czy powodem będzie uszkodzona zębatka czy jest na to jakis inny sposob? Jesli zębatka to w jaki sposob sie tam dostac? 
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj