Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kuba24051

kuba24051

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 20:01

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki witam. czy posiada ktos w swoim opryskiwaczu wlasny uklad hydrauliki ? na jakiej zasadzie on dziala? nie podlaczamy wezy do ciagnika ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki Dzisiaj, 17:12
  •  

#2 Share avici_lv80

avici_lv80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 20:18

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki Witam, mam taki układ u siebie, opryskiwacz Stanimpex. Pompa cieczy ma z tyłu wyjście wom do napędzania pompy hydraulicznej. Sterowanie rozdzielaczami w kabinie połączone jedna wiązka przewodów. Wszystko na technologi Arag. Bardzo proste i użyteczne, potrzebuje tylko zasilanie i nie muszę mieszać oleju z innego ciagnika.

#3 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 13 kwiecień 2017 - 20:20

nie mam takiego opryskiwacz z wlasná hydrauliká ale wygláda to tak ,opryskiwacz musi posiadac wlasná pompé hydrauliki napendzná z walka wom  ,zbiornik na olej i rozdzielacz hydrauliczny o tylu sekcjach ile ci trzeba np; 1-podnoszenie/opuszczanie,.2-poziomowanie.,3-rokladanie lewej strony,.4-rozkladanie prawej strony.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kuba24051

kuba24051

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 20:22

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki czyli w ciagniku mam tylko komputer i podlaczam tylko przewod od swiatel 12v dobrze rozumiem ? zadnych kapiących przewodow ?

#5 Share avici_lv80

avici_lv80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 20:31

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki To zwykły sterownik którym zalaczasz dana sekcje hydrauliki. Najlepiej podłączyć się pod główny przewód z zasilaniem i założyć osobny bezpiecznik. Ja w razie potrzeby przekładam komputer od opryskiwacza i sterownik od hydrauliki do innego ciagnika który ma WOM i gniazdo 12V i nie martwię się o wezach olejach itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kuba24051

kuba24051

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 20:40

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki nie rozumiem. to jeszcze elektryke musze przerabiac ?

#7 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1305 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 20:51

No wybacz ale chyba nie myślisz poważnie że sterowniki nowych opryskiwaczy biorą prąd z wtyczki od świateł.... Często jest to wtyczka trzypinowa bardzo popularna w traktorach nowych i starych, jak nie masz odpowiedniego gniazda to producent dokłada zestaw do podpięcia bezpośrednio pod akumulator...

#8 Share kuba24051

kuba24051

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 20:57

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki czyli zamiast wezy od hydrauliki mam sterownik do "sztucznych" sekcji przy ukladzie hydraulicznym opryskiwacza ? i jak wtedy dziala np rozkladanie? wlaczam dana sekcje a potem komputerem rozkladam ?

#9 Share avici_lv80

avici_lv80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 07:42

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki aby rozłożyć lance opryskiwacza wystarczy włączyć WOM i dalej sterujesz hydraulika za pomocą sterownika z ciagnika. proste jak budowa cepa..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kuba24051

kuba24051

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 14 kwiecień 2017 - 07:45

Bury Pelikan Hydraulik - wlasny uklad hydrauliki dzieki panowie juz wszystko wiem

Dodaj odpowiedź