funrolnik

Same Jaguar pompa

Polecane posty

funrolnik    4

Może ktoś ma na sprzedaż uzywana pompe do hydrauliki do Same Jaguguar 100 ? Bo cena nowej to 15tysiecy...


Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie, budowlanka- najlepsze połączenie życia na wsi!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

daj do regeneracji albo poszukaj w necie bo aż mi się wierzyć nie chce w tą cenę


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety taki ceny są realne a zregenerować się da bez problemu kilka już zrobionych było tylko co się dokładnie dzieje czemu padła? jakie ciśnienie daje?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Gdzie Ty tą pompę znalazłeś za tyle. Pierwsze  linki z brzega wyświetliły mi cenę około 500zł. Więc co to za bajki.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funrolnik    4

Cene wzualem ze sklepu agroplus. Ten link, o ktorym mowisz to lipa, nie maja pomp tloczkowych. A dzieje się z nią to, ze ladowacz podnosi mi 500-600kg. Cisnienie na wyjsciu przed ok 140. Kupilem nowe silowniki, mialy podnosic tone w najgorszym wypadku i nic...


Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie, budowlanka- najlepsze połączenie życia na wsi!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mko09ijn    0

A czy to ze byla tloczkowa wyklucza montaz zebatej zakladajac ze ma te same mocowania, przylacza itp? (pytam bo sam nie wiem). Jezeli zamocowac sie da, parametry zblizone to moze warto zalozyc. A  jak nie to moze trzeba sie zastanowic nad zalozeniem pompy zewnetrznej napedzanej paskami, walkiem kardana od  kola pasowego lub w jakikolwiek inny sposob, doprowadzic cisnienie do rozdzielacza i korzystac z podnosnika. Tam hydraulika jest osobna czy olej wspolny ze skrzynia biegów? moze wymiana oleju na gesciejszy chwilowo poprawi sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funrolnik    4

No wlasnie nie ma mowy o wymianie pompy na inna, ze wzgledu na to, ze musi pasowac na kanały w obudowie. Myslisz, ze gestszy olej może zrobić duża roznice ? Jak nie to chyba bedzie trzeba cos kombinowac z oddzielna pompa np na pasku wlasnie..


Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie, budowlanka- najlepsze połączenie życia na wsi!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mko09ijn    0

nie chodzi mi o inna pod wzgledem ksztaltu tylko identyczna pod wzgledem ksztaltu ( i przylaczy) tylko rozniaca sie "wnetrzem" (pompa tloczkowa a pompa zebata).  Jesli ta za 15 tys ma takie same mocowania jak ta za 500 lub nawet 2000 zl  a rozni sie tylko konstrukcja to montowac tansza. Temat wymiany oleju- jesli jest oddzielna hydraulika od skrzyni to ostatnia deska ratunku, na ile pomoze nie wiem, jesli hydraulika ma olej wspolny ze skrzynia to trzeba sie dwa albo i trzy razy zastanowic czy gestszy olej nie zaszkodzi synchronizatorom, polbiegom ( o ile sa) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie można robić czegoś takiego jak wlewać gęstszy olej trzeba naprawić uszkodzenie i tyle


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mko09ijn    0

Proponowalem wlanie gestszego oleju jako chwilowe rozwiazanie do czasu znalezienia firmy ktora zrobi regeneracje pompy czy znalezienia sklepu ktory ma taka pompe. Czasem to tydzien czy dwa a moze taka wymiana oleju umozliwi prace przez ten tydzien czy dwa. Wiem ze takie rozwiazanie na dluzsza mete nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj