Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konopekluk

konopekluk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 18:47

jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl własnie mam zamiar kupic pług obrotke do case 1455 xl bo mam na sprzedanei fiskarsa 4 nie obrotke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl Dzisiaj, 11:25
  •  

#2 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 marzec 2009 - 18:49

jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl To jeszcze podaj jakie ziemie będziesz chciał orać.

#3 Share konopekluk

konopekluk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 18:52

jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl gliny i od 3 do 5 klasy

#4 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 19:53

jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl ja proponuje 4 skibowy o korpusach rozmiaru 16 cali... typu np. lemken popal 140 z takim rade... chociaz ziemie masz dośc ciężkie;/ możesz równiez pomyslec o czymś z Rabe Star, Sprecht, Opal 120 wszystko w wadaniu 4 korpusy... ażury moze są dośc drogie w utrzyamniu i pługi takie sa drozsze ale lżej ida, mniejsze obciazenie ma przy nich ciagnik... co będzeie plusem na Twoich ziemiach;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share drejsyk

drejsyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 19:56

jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl Bardzo dobry pług jest krevenland uwarzam że 6 lub 5 skib obrotowy wyjasniam z praktyki miałem taki pług krevenland 7 skib główny ciągnik do tego pługa miał moc 240 KM bardzo dobrze sobie radził niraz była sytuacja że do tego pługa musi iśc ciągnik o mocy 150 KM wtym wypadku czeba było odpiąc 1 skibe zaznacze że wtym pługu trwa odpięcie i zapięcie góra 5 min jego zalety zabespieczenie na kamienie resorowe idealna orka bardzo ładnie zakrywa mażna odrazu jechac siac szerokośc skib do 50 cm dlatego że można zwężac i rozszerzac skiby hydraulicznie dlatego przy tak różnych klasach ziemi jesteś wstanie dopasowac ten pług do swoich potrzeb nie znajdziesz nic bardziej uniwersalnego

#6 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 19:57

jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl mój kolega ma takiego Case'a ale 1255 i ciaga unię 4 skiby obrót na korpusach xxl i ładnie mu idzie
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share konopekluk

konopekluk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 16:10

jaki pług kupic obrotke do case 1455 xl a bym chciał 20 cali korpusach i na zabezpieczeniach i jakieś pełniejsze nazwy lub stronki tych pługów