krater

Zmieszanie oleju NH vs JD

Polecane posty

krater    0

Witam.

Posiadam New Hollanda z serii TD u którego stosuje olej hydrauliczny Ambra Multi G 10w30. Niedawno zakupiłem John Deera 6630p z skrzynią Auto Quad Plus, który pracuje na oleju Agrifarm Stou 10w40 mc. Oba oleje sa czyściutkie o złocistej barwie. Jak bardzo skrzynie w obu traktorach narażone będą na awarie przy ewentualnym zmieszaniu? Jaki ewentualnie wybrać olej pasujący do obu traktorów? Proszę o opinie osób znających się na temacie. Pozdrawiam

Edytowano przez krater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

oleje też możesz mieszać i stosować zamiennie, nic się nie powinno dziać 

jeśli w tdeku olej ma więcej niż 2 lata to wymień na taki jak w JD, koszt nie mały ale będziesz miał święty spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

w td nic nie powinno się stać, w jd ewentualnie regulacja rewersu, dokładnie najlepiej zmień olej do takiego co masz w jd i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj