Skocz do zawartości

Zdjęcie

power boost

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 27 listopad 2007 - 09:32

power boost ksiazka w reke i edukacja ;] co gdzie bo jeszcze ustawialismy zeby przy opuszczeniu siewnika w ziemie obroy wzrastaly do okolo 1750 1800 utatwia to prace w duzym polu ;]
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
power boost Dzisiaj, 12:15
  •  

#22 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:30

power boost

ksiazka w reke i edukacja ;] co gdzie bo jeszcze ustawialismy zeby przy opuszczeniu siewnika w ziemie obroy wzrastaly do okolo 1750 1800 utatwia to prace w duzym polu ;]

ty napewno mowisz o boost?? a nie o zarzadzaniu uwrociami?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#23 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:32

power boost power boosta tez wlonczalismy ale przy okazji te uwrocia ;] i tak nam troche wyszlo
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 19:47

power boost w sumie to ja jeszcze nigdy z boostem nie pracowalem, przeczytalem jakis czas temu instrukcje i tez nie bylo nic napisane, aby byl gdzies wlacznik power boosta ;) zawsze myslalem ze jest to wlaczane samoczynnie gdy silnik "poczuje" duze obciazenie z WOM, hydraulika lub w transporcie.
Oprocz tego nie znam do tej pory odpowiedzi na pytanie zawarte w pierwszych postach tematu :/
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 20:12

power boost hehe az taki madre ciagniki nie sa ;] ale juz im nie duzo brakuje ;]

#26 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 21:37

power boost

hehe az taki madre ciagniki nie sa ;] ale juz im nie duzo brakuje ;]

akurat są mądre ;)

w MXM i TM nic sie nie ustawia ,boost jest załączany na przycisk , wiec tu zbytniej filozofii nie ma. Czysty wzrost dawki paliwa i mamy parę kucyków więcej;)

Natomiast w większości ciagników boost załącza się automatycznie i samemu sie ani nic nie ustawia ani włącza.

W JD w nowych silnikach PT też można w menu doszukać sie opcji wyłączenia boost. Z tym że tu juz jest to na innej zasadzie bo można manewrować turbosprężarką (zmienna geometria łopatek)

Co ciekawego o boost można powiedzieć to, to że wcale nie uwzględnia norm spalania ;) Bo żaden producent nie podaje norm spalania dla nominalnych i max z boost mocy;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 14 luty 2008 - 21:51

power boost Przerobiłem to w t 7030 ustawiłem na automacie jak do transportu i z pługiem zaczął sie rozpędzać, a że z power boost ma ponad 200 km to doszedł do 14,5 km na h dalej nie próbowałem masakra dałem sobie spokój a pozatym nie do końca mogłem skiby znaleść bo przy tej prędkości to latały po polu

Edytowany przez robertbara, 15 luty 2008 - 19:43.
Ort.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Dodaj odpowiedź