kiler

Lejący siłownik john deere 6090RC

Polecane posty

kiler    16

Witam

 

Czy miał ktoś problem z przeciekającym siłownikikiem w serii john deere 6090RC/MC? Traktor ma 2,5 roku i nie wiem czy ubiegać się o naprawę pogwarancyjną.

 

Ewentualnie gdzie leży problem, prawy siłownik jest suchy a z lewogo leje się jak z rynny. Koszt wymiany uszczelek w granicach 300zł.

 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

<p>Pogwarancyjna nie przejdzie najprawdopodobniej. Warto jednak sprobiwac. Może coś przy składany źle założone i taki efekt teraz.</p>


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

Który siłownik Ci cieknie?
Najprościej rozebrać i kupić zestaw uszczelnień, to ze pociekł normalna rzecz, może uszczelniacz się podwina różne rzeczy mogą być. Większość oczywiście pisze durnoty. masz pytania to pisz pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

Na raze zostawiam tą sprawe otwartą, niech się leje jak będę robił większy przegląd to się je wymieni. Z pronarem 1025A też tak miałem na początku poszła uszczelka od siłownika a potem było już tylko gorzej. Tylko że w Pronarze koszt wymiany wynosił 30 zł ale za to roboty było co nie miara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danny82
      Panowie
      jak włączany jest przedni napęd w zetorze 9540. elektrozawór otwiera się i puszcza powietrze na przystawke przedniego napedu?? Pytam gdyż z obcietej rurki wychodzcej z elektrozaworu, podczas uzywania przodu kapie olej, Najprawdopodobniej przekładniowy. Czyżby jakiś uszczelniacz w przystawce ??
    • Przez reflex52
      Witam przecieka mi elektrozawór na turze gdzieś w zaznaczonym kółkiem miejscu i nie wiem za bardzo jak to rozkręcić oring pod tą czarną nakrętką (czarna strzałka) pod cewka wymieniłem ale nic to nie dało i tutaj pytanie czy ktoś to rozbierał dalej wydaje mi się że przecieka gdzieś jak czerwona strzałka, co tam może być za oring lub inne uszczelnienie ewentualnie jaka przyczyna ze przecieka. Z góry dzięki za odp.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj