Olaf

Jaki kombajn do ziemniaków?

Polecane posty

Olaf    0

Witam 

Tak jak w temacie jestem zainteresowany kupnem kombajnu ziemniaczanego.

Na początek zasadzimy 2 hektary a później do 6.

Budżet to 20-22 tysiące.

Wspomnę również że mamy przechyłe pola.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

20K za kombajn? To Ty chcesz nowy- czy używka wystarczy? Ja mogę Ci jedynie polecić Annę, bo tylko takim pracowałem. Tylko strasznie taśmy lubią pękać( przynajmniej w tym jednym egzemplarzu którym pracowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniakpl    0

Powiedziałbym że trzeba co jakiś czas wymienić jakieś łożysko, rolkę  ale żeby taśmy pękały to jakieś błędne informacje podajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

Witam,  czy jest ktoś w stanie podać mi wymiary kombajny Anny z 644 tzn, długość , szer całkowitą i szerokość zewnętrzną osi,wysokość, potrzebuje tego bo chce przewieźć go na lawecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam,  czy jest ktoś w stanie podać mi wymiary kombajny Anny z 644 tzn, długość , szer całkowitą i szerokość zewnętrzną osi,wysokość, potrzebuje tego bo chce przewieźć go na lawecie

 

Musi być dokładnie bardzo ? Bo tak ok 6x2,2x3,4m .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak , z tym że po zastanowieniu szerokość będzie większa . Później Ci zmierzę dokładniej .  Zmierzyłem , ale nie idealnie - szer. w kołach 230+0k.30 na wystające elementy , wys.360 , ale da się obniżyć , dł. to 650 od końca do końca .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

Prozę o przeczytanie dokładnie mojej wypowiedzi i dopiero wtedy hejtujcie  ;)  "Tylko strasznie taśmy lubią pękać( przynajmniej w tym jednym egzemplarzu którym pracowałem) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zapytałem "które" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik1987
      Jaka odmianę ziemniaków polecicie na uprawę woj świętokrzyskie? 
    • Przez magdziarz
      Witam serdecznie. Koledzy chciałabym kupić kombajn. Doradzcie co będzie lepsze. Mam na oku jd 1450wts i cws oraz megę 204 i mediona 340. Jestem skłonny ku jd. Tylko różne opinie się o nim słyszy. Co myślicie, pozdrawiam. 
    • Przez MICH4Ł
      Witam. 
      Interesuje się rolnictwem i pracą na roli. Mam okazje uprawiać 3 ha i za bardzo nie wiem jak się za to zabrać a bardzo bym chciał to robić. Mam do wyboru uprawę ziemniaków albo zboża czy mógłby mi ktoś napisać co by było lepsze (opłacalniejsze) wiem ,że w dzisiejszych czasach trudno jest gospodarzyć ale bardzo proszę o odpowiedź.
    • Przez Kolossiwy
      Tak jak w temacie a moje pytanie jak to się sprawdza i konkretnie czy pod koła prowadzące nie dostają się kamienie a jak tak to czy zatrzymuje się taśma bo w hakowy to był problem
    • Przez aress
      Witam
      posiadam kombajny Claas dominator 85 i chcę zakupić do niego heder i mam do was takie pytanie czy wiecie może czy pasuje do 85 heder  z 105 lub z 80?  są to te same hedery?
      Wiecie może jaka jest waga hedera 4.5m tak orientacyjnie przyda mi się to gdy będę organizował transport
      Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj