Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

643 odpowiedzi na ten temat

#141 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 18:49

Ja miałem 17 lat gdy zrobiłem B czyli to już będzie 9 lat. A 4 lata temu zrobiłem jeszcze C. Jeżdże fiestą 95 felicją 97 3-p 86 MTZ 94 E-512 86

powiedz czy jak robiles prawko to byla mozliwosc zrobic w wieku 16 lat za zgoda rodzicow?? ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Dzisiaj, 21:18
  •  

#142 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 22 grudzień 2007 - 18:51

powiedz czy jak robiles prawko to byla mozliwosc zrobic w wieku 16 lat za zgoda rodzicow?? ;)

też mnie to ciekawi ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#143 Share jankowski17

jankowski17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ciężarówki, ciągniki, maszyny budowlane i rolnicze, komputery, gry, TVN Turbo, transport drogowy, program Na osi, pioruny, błyskawice, burze itp

Napisany 22 grudzień 2007 - 19:04

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja prawko mam od jakiegos 1.5 roku a jezdzilo sie juz wieloma pojazdami jak np. polonez caro, citroen jumper, gaz, cinkociento, seat toledo, ford mondeo. ford eskort, fiat 126p renault 19, vw passat, opel omega, opel astra, vw golf, renault thalia i jakbym tak pomysla to jeszcze moze czyms tam mknolem.
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

#144 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 22 grudzień 2007 - 19:12

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Z tego co pamiętam to w wieku 16 lat była możliwość zrobienia kat. T. Natomiast B musiałeś mieć skończone 17 lat. Kurs mogłeś rozpocząć wcześniej.

#145 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 19:42

Z tego co pamiętam to w wieku 16 lat była możliwość zrobienia kat. T. Natomiast B musiałeś mieć skończone 17 lat. Kurs mogłeś rozpocząć wcześniej.

tez mnie sie tak wydaje, wlasciwie to jestem tego pewny, a teraz niech sie byczek7 wytlumaczy
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#146 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 19:47

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Moje pytanie może byc śmieszne ale cóż raz kozie śmierć ;] Co znaczą te kat.T. kat.b.? wytłumaczcie mi ;)

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#147 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 19:51

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? A
motocykl
A1 motocykl o pojemności skokowej silnika nie przekraczającej 125 cm sześć., i mocy nie przekraczającej 11 kW
B a) pojazd samochodowy o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony z wyjątkiem autobusu lub motocykla
;) pojazd, o którym mowa w lit. a), z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 tony
c) ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny
B1 trójkołowy lub czterokołowy pojazd samochdowyo masie własnej nie przekraczającej 550 kg z wyjątkiem motocykla
C pojazd samochodowy o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym
C1 pojazd samochodowy o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony i nir przekraczającej 7,5 tony, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym
D autobus, ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny.
D1 autobus przeznaczony konstrukcyjnie do przewozu nie więcej niż 17 osób łącznie z kierowcą a także ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny
B+E samochód osobowy określony w poz.3 z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 1 t.
C+E zespół pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 18 t. i długości co najmniej 12 m. złożony z samochodu ciężarowego określonego w poz.6 i przyczepy lub ciągnika siodłowego i naczepy
C1+E zespół pojazdów o długości co najmniej 8 m. złożony z samochodu ciężarowego określonego w poz.6 i przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 2 t.
D+E autobus określony w poz.7 z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 1,25 t.
D1+E autobus określony w poz.8 z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 1,25 t.
T ciągnik rolniczy z przyczepą (przyczepami) lub pojazd wolnobieżny

prosze bardzo ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#148 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 19:53

tez mnie sie tak wydaje, wlasciwie to jestem tego pewny, a teraz niech sie byczek7 wytlumaczy

aj daj mu juz spok ;) z IPN jestes ;) pozdro
kujawy to jes to!!!!!

#149 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 19:59

aj daj mu juz spok ;) z IPN jestes ;) pozdro

dam mu spokoj jak sie przyzna ze jest dzieciak, w innym wypadku nie popuszcze, a on niech sie dalej kompromituje

#150 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:00

A
motocykl
A1 motocykl o pojemności skokowej silnika nie przekraczającej 125 cm sześć., i mocy nie przekraczającej 11 kW
B a) pojazd samochodowy o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony z wyjątkiem autobusu lub motocykla
;) pojazd, o którym mowa w lit. a), z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 tony
c) ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny
B1 trójkołowy lub czterokołowy pojazd samochdowyo masie własnej nie przekraczającej 550 kg z wyjątkiem motocykla
C pojazd samochodowy o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym
C1 pojazd samochodowy o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony i nir przekraczającej 7,5 tony, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym
D autobus, ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny.
D1 autobus przeznaczony konstrukcyjnie do przewozu nie więcej niż 17 osób łącznie z kierowcą a także ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny
B+E samochód osobowy określony w poz.3 z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 1 t.
C+E zespół pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 18 t. i długości co najmniej 12 m. złożony z samochodu ciężarowego określonego w poz.6 i przyczepy lub ciągnika siodłowego i naczepy
C1+E zespół pojazdów o długości co najmniej 8 m. złożony z samochodu ciężarowego określonego w poz.6 i przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 2 t.
D+E autobus określony w poz.7 z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 1,25 t.
D1+E autobus określony w poz.8 z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 1,25 t.
T ciągnik rolniczy z przyczepą (przyczepami) lub pojazd wolnobieżny

prosze bardzo ;)

Dzienki! !mi by sie przydało D i C najbardziej sie przyadje a szczególnie D wujek by mi pozwalał dalej jeździć ;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:01

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Byczek sie przez pare dni nie odezwie bo dostal bana za nieswoje foty w galeri (JCB z rozsiewaczem i ten MF+Lemken) ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#152 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:09

Byczek sie przez pare dni nie odezwie bo dostal bana za nieswoje foty w galeri (JCB z rozsiewaczem i ten MF+Lemken) ;)

ech to bylo z gory wiadome ;) , szkoda tylko ze ten ban kiedys minie ;)

#153 Share MASEY8160

MASEY8160

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO AGROTECHNIKA<br />TECHNIKA ROLNICZA

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:15

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? jeszce raz chłopaki oco chodzi z tym BYCZKIEM7?????
ta jakiś dziecióch z bujną wyobraźnią?
powiem wam tylko że znam dobrze jego ojca
Janek Jach
gospodarz jakich mało na podkarpaciu i lubelszczyźnie

#154 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

ech to bylo z gory wiadome ;) , szkoda tylko ze ten ban kiedys minie ;)

szczerze to troche dziwne ze ludzie wymyślają rozne bajki i po co, jedni mają jd drudzy c 330 i co z tego liczy sie czlowiek a nie sprzęt jaki ma ( ps rolniczy ;) ), choć czasem miło sie pochwalić, takie nasuneło mi sie przemyślenie ale moze źle mówie pozdro
kujawy to jes to!!!!!

#155 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Faktycznie fotki byczka zniknęły, a kto go rozpracował w galerii? To uparty dzieciak i myśle że mimo tej kompromitacji powróci ;)

A może już powrócił we wcieleniu MASEY8160 ?? ;)

#156 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:18

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ciekawe skąd wziął te fotki bo wyglądały ja prawdziwe jego w pracy??

#157 Share MASEY8160

MASEY8160

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO AGROTECHNIKA<br />TECHNIKA ROLNICZA

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:20

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? hej prosze na mnie nie mówić że jestem niby byczkiem7 bo jak nowy z tamtych stron to musi być byczek????

#158 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:22

hej prosze na mnie nie mówić że jestem niby byczkiem7 bo jak nowy z tamtych stron to musi być byczek????

szczerze jak przeczytałem posta to pomyślałem ze to pisze zainteresowany(znasz ojca a syna nie?) ale moze tak odebrałem, wrazie czego sorki poprostu takie wrazenie

ps i to ze jeden znika a drugi sie pojawia ale tak bywa w naturze
kujawy to jes to!!!!!

#159 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:23

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? @MASEY8160 skąd jesteś??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 20:24

@MASEY8160 skąd jesteś??

Woj.Lubelskie