Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

643 odpowiedzi na ten temat

#121 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 21:27

jezdze 5 lat (z kwitem), od niedawna w taki sposob http://img108.images.../golf005xr4.jpg ;)
poza tym w piatki jezdze manem na kursie kat. C

hmmmm? pod samochodem czy co bo u mnie widze tylko spód zderzaka? pozdrawiam ps ile teraz kosztuje prawko na c
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Dzisiaj, 07:04
  •  

#122 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 21:27

Dobra, fajnie, ale ocb ?

a to taka troszke intryga, jesli nikt nie bedzie czail to dodam inne zdjecie ;)

oficjalnie C najtaniej znalazlem za 2800 w pruszczu gdanskim, w gdansku nikt ponizej 3 tys nie chcial zejsc.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#123 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 21:29

a to taka troszke intryga, jesli nikt nie bedzie czail to dodam inne zdjecie ;)

no co to vw III albo wento
granatowy metalik rok ok 94 troche wypruty :P

ps chyba raczej golfik bo niski :P ale moze sie myle
kujawy to jes to!!!!!

#124 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 21:37

ps chyba raczej golfik bo niski ;) ale moze sie myle

no oto chodzilo, ale orginalnie golfy nie sa tak niskie http://img164.images.../golf007yk3.jpg
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#125 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 21:43

no oto chodzilo, ale orginalnie golfy nie sa tak niskie http://img164.images.../golf007yk3.jpg

to ja wiem ale wiecej jest niskich III niz wento czyz nie? na oko obnizony ok 10cm ale moze sie myle nie jestem znawca pozdro.
kujawy to jes to!!!!!

#126 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 21:48

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? no pewnie tak, bo ogolnie wiecej jest golfow, wiec poprostu przypada wiecej niskich.
dobre oko posiadasz ;) moge jeszcze zjechac 15 mm i na zlot zalozyc hokej od gti

#127 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 21:50

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Kurde, myślałem że coś urwałeś czy coś ;)
Mój kumpel w G1 GTi ma niższe-i odtąd mam uraz do obniżania! 1-2cm ok, ale nie -70 i beton zawiecha i podskakiwanie na dziurach ;P
Obstawiam że masz -65mm :P
Z boku prędzej dałoby sie ocenić, ale jak mówisz że masz konkret obniżone no to sado maso zakładam czyli -65 ;P

#128 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 21:58

no pewnie tak, bo ogolnie wiecej jest golfow, wiec poprostu przypada wiecej niskich.
dobre oko posiadasz :P moge jeszcze zjechac 15 mm i na zlot zalozyc hokej od gti

to hokej ja załozył bym lepiej na miejscu (na zlocie) ;) polskie drogi,(chociaz z miekkiego plastiku) koles od nas załozył cały robiony polakierował 2 dni poźniej jego lasencja (nie blondynka) :D pojechała do miasta a reszte to co ja bende tłumaczył :) ostała sie fotka po lakierowaniu :P
kujawy to jes to!!!!!

#129 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 22:02

Kurde, myślałem że coś urwałeś czy coś :P
Mój kumpel w G1 GTi ma niższe-i odtąd mam uraz do obniżania! 1-2cm ok, ale nie -70 i beton zawiecha i podskakiwanie na dziurach ;P
Obstawiam że masz -65mm ;)
Z boku prędzej dałoby sie ocenić, ale jak mówisz że masz konkret obniżone no to sado maso zakładam czyli -65 ;P

na gwincie mam 30-65 wlasnie, teraz ustawione na -50, tak duze obnizenie daly opony na zimowkach 185/55r14 w stosunku do serii (tzn duze to pojecie wzgledne, chetnie bym odjal jeszcze pare cm, tak aby paczka od fajek polozona na boku sie nie zmiescila, ale niestety nierowne podworko jest u mnie, no a drogi to wiadomo, trzeba uwazac :D )
na wiosne zaloze cos innego :P i wtedy najprawdopodbniej zjade na sam dol, a stac bedzie i tak 2 mm wyzej

#130 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 22:36

na gwincie mam 30-65 wlasnie, teraz ustawione na -50, tak duze obnizenie daly opony na zimowkach 185/55r14 w stosunku do serii (tzn duze to pojecie wzgledne, chetnie bym odjal jeszcze pare cm, tak aby paczka od fajek polozona na boku sie nie zmiescila, ale niestety nierowne podworko jest u mnie, no a drogi to wiadomo, trzeba uwazac :P )
na wiosne zaloze cos innego ;) i wtedy najprawdopodbniej zjade na sam dol, a stac bedzie i tak 2 mm wyzej

U kumpla nie włożysz nic poziomo między koło a nadkole w tym MK1..
Teraz kombinuje jakiśzawias normalny bo z tym sie nie da jeździć, co z tego że pałera ma jak w dziurach może zobracać samochód i cała konstrukcja tylko czeszczy..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 19:53

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? To ja mam narazie B od 10.4.07, z uprawnieniami na ciągni wstrzymałem się bo od nowego roku szkoła idzie pod MRiRW i coś ma być, zresztą tyle już latam ciągnikami bez prawka że poczekam
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#132 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 16 grudzień 2007 - 20:29

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? tez mam B od miesiąca. a pomykam sobie oplem astrąI

#133 Share valter

valter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 20:30

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Prawko 2,5 roku kategoria B,T,C+E uprawnienia na kombajn i na wózki jezdniowe(widłowe) śmigam Roverkiem 220sdi 98r na przemian z VW passatem B6 1.9tdi 130km 2002r a także Starem 200 89r ;)

#134 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 23:26

VW passatem B6 1.9tdi 130km 2002r

jesli 2002 to nie jest b6, bo b6 to najnowsza wersja, a tamten to usmiech, badz banan czyli b5 po lifcie ;)

#135 Share metik

metik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 18 grudzień 2007 - 22:23

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja jeszcze muszę poczekać dokładnie rok i będę zdawał prawko na ciągnik i samochód oczywiście

#136 Share Dominator88

Dominator88

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 18 grudzień 2007 - 22:29

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? mam prawko od września na początku śmigałem poldkiem a teraz skodą fabią z 2002r ;)

#137 Share Skoniek1

Skoniek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 19 grudzień 2007 - 10:19

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja wczoraj odebralem prawko. Powiekszylo sie o kolejną kategorie. Posiadam B,T,C.Prawo jazdy mam od roku. Teraz zamierzam isc na C+E.

#138 Share piotrkram

piotrkram

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 19 grudzień 2007 - 17:13

oficjalnie C najtaniej znalazlem za 2800 w pruszczu gdanskim, w gdansku nikt ponizej 3 tys nie chcial zejsc.

U mnie tj. na Śląsku okolice Raciborza prawo jazdy kat. C kosztują ok 1800zł wiec jest to cena tak w miarę.

P.S Ja mam prawko na T już ok 1,5 roku a na B od 2 miesięcy. Wożę się VW GOLF lub PASSATEM. Acha no i jeszcze Fiat Ducato.

#139 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 01:34

dobra dobra skończ komentować brzozak2

skoncze komentowac jak mi przedastawisz kwit, na ktorym jest napisane, ze miales 16 lat jak zrobiles prawko, w innym wypadku wciaz jestes dzieciak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 22 grudzień 2007 - 10:01

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja miałem 17 lat gdy zrobiłem B czyli to już będzie 9 lat. A 4 lata temu zrobiłem jeszcze C. Jeżdże fiestą 95 felicją 97 3-p 86 MTZ 94 E-512 86