Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

643 odpowiedzi na ten temat

#61 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 14 maj 2007 - 10:48

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? prawko mam narazie B od 2,5 lat. jezdze punto 1,2 8V rocznik 2003, seicento 1,0 rocznik 2001, a kiedys maluchem rocznik 1993 :blink: ale juz go nie mam. ah ten urwany wahacz :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Dzisiaj, 00:59
  •  

#62 Share kamil5

kamil5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 15 maj 2007 - 20:15

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja mam rok i śmigam passatem b4 naraziea potem sie zobaczy. a i oczywiście Mc Cormickiem.

#63 Share slawex

slawex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 maj 2007 - 22:00

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? B, T od 8 lat od 4 C tico 1997r

#64 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 22 maj 2007 - 22:05

O stary, cos Ty powiedział? że niby wstyd ? Nie załamuj mnie. Wszystko bedzie sie sypać a Audi nie, ja bujam sie a4, które jest bardziej awaryjne ale i tak nie ma porównania do innych tak skomplikowanych :lol:
Głowa do góry zimny łokieć i jazda.. ;)
A jaki motorek ? ;> Tdi czy 2,0 benzin ? ;>

A ja też sobie śmigam A4 1,9TDI i mam prawko BCE od 9 lat i się nie chwalę

#65 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 22 maj 2007 - 22:44

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja mam na 'T' dwa lata a na 'B' miesiąc i narazie sobie smigam merckiem124 od starszego i czasem fiacikiem cc700 ;) a dla siebie planuje jakiegos mietka c klase ale zobaczymy :lol:

#66 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 29 maj 2007 - 18:59

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja robie prawko ale jak wiadomo nie ja jedne jezdze bez niego :lol: i mam passata 1.9 tdi 130km poldolot , suzi gsx 400 mam nadzieje ze szybko zdam bo jak mnie złąpia to ...

#67 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 29 maj 2007 - 19:32

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? hehehe :lol: ja jeszcze nie mam prawka:P ale z aut to mam Lanoskika 98r. 1.6.16v.>siostry<.... Toyota Rav4 04r. 2.0 D4D. >rodziców<...a ja narazie buciki puma i do przodu ;) hehehe
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#68 Share witek21

witek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 29 maj 2007 - 20:31

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? prawo jazdy kategorii CE zdane na początku maja. Śmigam starem 1142 :lol:

#69 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 29 maj 2007 - 20:41

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? kurde a jo za jakies 2 miesiące ida na prawko :lol:

#70 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 maj 2007 - 13:14

prawo jazdy kategorii CE zdane na początku maja. Śmigam starem 1142 :lol:

a nie jest czasem tak, że C można zdawać po ukończeniu 21 lat lub po 3ech latach posiadania B?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share witek21

witek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 30 maj 2007 - 13:17

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? do rolpres 2:
jak zdasz na B to odrazu możesz iść na C! jak zdasz na C to możesz iść odrazu na CE. Ja mam 19 lat i moge jeżdzić wiec jestem tego najlepszym przykładem że tak można! Zrobił bym to prawo jazdy wcześniej ale nie miałem pieniedzy....

#72 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 maj 2007 - 13:23

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? na kursie prawa jazdy B, tylko ze to było w szkole rolniczej i kurs był w ramach zajęć, więc 250zł cały koszt był, to gość-nauczyciel muwił, że na C można zdawać po 3ech latach posiadania B - co za lol z tego nauczyciela :lol:

#73 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 30 maj 2007 - 13:38

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? No widze panowie ze sie ciekawy temacik nawiązał...bo ja tez chce zrobic odrazu na TIR-a :lol: >moja pasja<
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#74 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 maj 2007 - 14:06

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? od razu na wyższe kategorie się hyba nie da, trzeba mieć najpierw B. no hyba ze jakoś w wojsku, mój kuzyn właśnie w wojsku zrobił odrazu C niemając B - ale to bylo z 15 lat temu - nie wiem jak jest teraz.

#75 Share witek21

witek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 30 maj 2007 - 14:16

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? kiedyś to sie zboże się kosiło kosa a tezaz kosi się kombajnem!
jak wam mówie że odrazu można na wszystko to znaczy że można! jeśli nie wierzycie to sobie zadzwońcie do wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego w którym zdawalibyście prawo jazdy i spytajcie! tam wam napewno potwierdzą moje informacje!

#76 Share piotrkram

piotrkram

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 30 maj 2007 - 14:43

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja mam już 2 lata T a za miesiąc idę na B.Już się doczekać nie mogę.

#77 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 maj 2007 - 17:45

kiedyś to sie zboże się kosiło kosa a tezaz kosi się kombajnem!
jak wam mówie że odrazu można na wszystko to znaczy że można! jeśli nie wierzycie to sobie zadzwońcie do wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego w którym zdawalibyście prawo jazdy i spytajcie! tam wam napewno potwierdzą moje informacje!

A mi nie jest potrzebne prawo jazdy na ciężarowe, wystarczy to co mam. No ale żeby zdawać C, D trzeba mieć hyba B - to jest podstawa. A nie tak od razu na ciężarowkę czy tira. Bo np. D (autobus) można robić zaraz po B tylko wtedy jest dwa razy więcej godzin jazdy a jak się ma juz C to wtedy już umie się poruszać dużym pojazdem wieć jest mniej godzin jazdy autobusem. Ale ogólnie B trzeba mieć a nie tak żeby odrazu robić C czy D niemając B.
A co do prawa jazdy na Tira to małe zestawy z tego co widziałem są na nauce i egzaminie, naczepa jakaś jednoosiowa bez plandeki nawet, ciągnik siodłowy też niski jak normalna ciężarówka.

http://www.osk-gorski.ipr.pl/ - na tej stronie na zdjeciu ten tir jest ze szkoły jazdy koło mnie.

#78 Share Zubron2048

Zubron2048

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 30 maj 2007 - 19:35

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja mam prawko od 1.5 roku. Śmigam dwoma Renaultami Clio 1992r 1,2 RN i Scenikiem 1997 r 1,9dT.
Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

#79 Share witek21

witek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 30 maj 2007 - 20:03

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? do rolpres2
tu akurat się z toba zgadzam. najpierw trzeba mieć B potem idzie sie na C a potem dopiero na CE! jest tylko jeden wyjątek! na kategorie D trzeba mieć 21 lat! na C i CE też jest podobny haczyk tylko ze taki ze prawo jazdy mozna robić odrazu ale nie można pracować zawodowo jak sie nie ma 21 lat! :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 maj 2007 - 20:12

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? acha, czyli coś prawdy w tym było na kursie jak gość gadał o wieku 21 lat do kat. C