Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

643 odpowiedzi na ten temat

#281 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 20 maj 2008 - 10:58

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja dzisiaj zdałem prawko na samochód za pierwszym razem , jak odbiore to będe jezdził poldolotem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Dzisiaj, 11:27
  •  

#282 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 25 maj 2008 - 12:51

O Grzesio popieram wybor super samochody Mercedesy C klasy ja mam C klase z silnikiem CDI 220 150km twoj silnik jak dobrze kojarze to bedzie mial 143 km to ladnie tylko ze ladnie tez potrai spalic

moj silnik ma 156 km bo to ten najnowszy model, 143 km mialy kompresory w starszej budzie, tzn takiej jak u Ciebie...
spalanie jest wysokie i jestem zly za ten silnik ale mam nadzieje ze po przebiegu ok 5000 stanie sie oszczedniejszy
gdyby wtedy w salonie stala bordowa c klasa z silnikiem 220 cdi to bankowo bysmy ja kupili ale rodzice sa bardzo niecierpliwi i wzieli to co bylo na stanie
a najlepsze jest to ze kupno wyszlo zupelnie niespodziewanie. nasze vito mialo mala awarie wiec ojciec wracaja z trasy zaprowadzil je do serwisu, mama w tym czasie zobaczyla stajaca w salonie lsniaca, bordowa c klase i tak im sie spodobala ze 2 dni pozniej podpisali juz umowe <_<

#283 Share jankowski17

jankowski17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ciężarówki, ciągniki, maszyny budowlane i rolnicze, komputery, gry, TVN Turbo, transport drogowy, program Na osi, pioruny, błyskawice, burze itp

Napisany 25 maj 2008 - 12:53

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? a ja sie pochwale <_< ze od dzisiaj jestem posiadaczem VW Vento z 1995r. 1.9TDi :lol: <_< pozdro
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

#284 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 25 maj 2008 - 12:55

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? moze dzis kupywales na gieldzie welizówce
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#285 Share jankowski17

jankowski17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ciężarówki, ciągniki, maszyny budowlane i rolnicze, komputery, gry, TVN Turbo, transport drogowy, program Na osi, pioruny, błyskawice, burze itp

Napisany 25 maj 2008 - 20:22

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? na giełdzie byłem ale nic ciekawego tam nie znalazłęm <_< zastanawiam sie gdzie moge ubezpieczyc auto, co proponujecie gdzie wy macie ubezpieczone ? i co mozecie polecic, PZU odrzucam odrazu <_<
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

#286 Share fosforan

fosforan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 21:14

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja prawko mam od trzech miesięcy (zdane za pierwszym razem w Krk), prywatnie jeżdżę Astrą II a służbowo Oplem combo.
Rolnik ---> Pig Resources Management

#287 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 28 czerwiec 2008 - 12:54

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? A Ja prawo jazdy odebrałem w środe , narazie nie mam czym jeżdzic chyba ze mercedesem 408D :-)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#288 Share kraker

kraker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 18:25

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja prawko mam od 3 miesięcy, a od tygodnia jestem posiadaczem kat. B+E
MF & Zetor siłą naszej gospodarki
Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

#289 Share PaWeL07

PaWeL07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 29 czerwiec 2008 - 20:41

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja prawko mam od 4 lat. Śmiagam Polonezem caro 1.6 94r. Skodą Fabią 1.2 2004r. Fordem Transitem 2.0 Tdi 2001r no i oczywiście Władimirem :D :D
KPK Kumurun Team

#290 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 czerwiec 2008 - 19:57

Ja prawko mam od 3 miesięcy, a od tygodnia jestem posiadaczem kat. B+E

Kraker, jak wyglądał egzamin na B+E? Co trzeba było wykonać jakie manewry itp? A i jakim składem jeździłeś?

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 30 czerwiec 2008 - 21:07

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja zdałem w piątek :D czyli tak za 2 tygodnie będe juz je miał :D
A jak narazie to bede jeździl A4 od brata jak mi da raz za ruski rok :D a potem to trzeba bedzie coś kupic :D

#292 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 30 czerwiec 2008 - 21:18

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja mam prawko pół roku, a jeżdżę peugeot'em 206 z 2000r., silnik 1,1,trochę mały ale mi wystarcza :D jak potrzeba więcej mocy się bierze cordobe taty, 1,9 w dieselu już spokojnie wystarcza :D

#293 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 30 czerwiec 2008 - 21:18

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? W piatek mam egzamin na kat. A i B

#294 Share kraker

kraker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 01 lipiec 2008 - 20:39

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? @lysyrolnik na egazminie miałem starego Puga Boxera i starą przyczepkę dwuosiową niewiadów. Najpierw trzeba było sprawdzić stan techniczny busa (pod maską, światła itp.), następnie 10min na szczepienie zestawu, po szczepieniu sprawdzić stan techniczny busa i przyczepki (dodadkow sprawdzić ładunek na przyczepce) Jak było ok to gościu kazał jechać na łuk, po łuku zależy co wylsowane: wjazd do garażu po skosie przodem i wyjazd tyłem, wjazd do garażu prostopadle przodem i wyjazd tyłem lub odwrotnie. Na koniec tak samo obowiązkowa jak łuk górka. Jak dobrze poszło to jazda na mieście. Jak ja zdawałem to było nas 11 osób: 6 wyjechało z placu, a z tych 6 osób 4 soby zdały w tym ja.
MF & Zetor siłą naszej gospodarki
Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

#295 Share marcinus

marcinus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 lipiec 2008 - 15:12

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja prawo jazdy zdałem dzisiaj :P a będe jeżdził Suzuki Baleno

#296 Share hospodar hospodar

hospodar
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2008 - 18:28

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Prawo jazdy B C+E. Samochód Toyota Avensis 2.0 D-4d, Mazda3 2.0 CD MZR sport, Dodge Caliber 2.0 CRD, Nissan Terrano 2.7 TDI

#297 Share twardy12

twardy12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza

Napisany 06 lipiec 2008 - 00:01

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja prawko posiadam od 1,5 roku. :P

#298 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 07:46

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja smigam takim karawanem:
http://www.fotosik.p...21480721e192987
http://www.fotosik.p...323851b6a061536
http://www.fotosik.p...a5cc9f7dfe6c992
http://www.fotosik.p...a5e131155e89108
http://www.fotosik.p...a12665f6913f24e
opis:
Golf zostal kupiony w 2004 roku, chcialem 3 drzwiowy, a wyszedl kombi - no coz. Wersja JOKER, rocznik 97, silnik AFN.
Wyposazenie biedne obejmuje tylko: abs, 2 poduchy, elektryczny dach, biale zegary ;) . Z zewnatrz troszke lepiej lakier to niebieska perla (nie pamietam jak sie dokladnie nazywa), zderzaki i lusterka w kolorze.

Od jakiegos czasu zaczalem zbierac kolejne podzespoly by zmienic wyglad i prowadzenie auta. Tym sposobem mam juz (dopiero) gwint przod supersport tyl gt cupline, zmienilem z tylu hamulce na tarczowe z paska b3, z przodu zagoszcza tarcza z golfa 2 g60, a na to zaciski od S2. Gumki wahaczow, stabilizatorow zostaly wymienione na polipropyleny (bardzo polecam).
Nastepnie nadszedl czas na kola:
RH cup 7,5x16 i 9x16, na opony DY F1 eagle 195/45 i 215/40 z polerowanym rantem.
Dystanse przod 25 mm tyl 17mm, jesli dobrze pamietam ;)
Auto aktualnie stoi u blacharza-lakiernika, wyciagnal juz nadkola, zaklepal ranty, usunal antenki, z klapy zniknely oznaczenia, wycieraczka, klamka, oraz zostal wspawana blacha z miejscem na tablice od golfa 3 hatchback.

wiecej zdjec i opisow na PW
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#299 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 09:16

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Widzę że wyjdzie Ci fajny Golf, tylko nie zepsuj go jakimś dziadowskim tłumikiem czy innym wynalazkiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 10:49

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? auto jak widac jest robine w german stylu, wiec nie ma miejsca na wynalazki ;)
w wygladzie zmienia sie jeszcze lampy, na projektory z bizenonami dodatkowo przyciemnione i kierunki z blendami na ciemno, tak aby uzyskac efekt braku swiatel ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!