Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

643 odpowiedzi na ten temat

#201 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 12:36

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? nawiązując do tematu jeśli Audi 2,5 tdi to tylko w tym starym silniku rzędowym. Vka jest tragiczna, wiem bo ma szwagier i teraz też kolega kupił. Rozrząd to wydatek od 2tyś. w górę dużo spala ok 12-15 litrów, ceny elementów zawieszenia też kosmiczne. Panowie jeśli diesel niemiecki to motorki BMW szczególnie 3litrowy (mam taki, ma świetne spalanie nawet przy ostrej jeździe rzadko sięgnie 10l, a średnio 7,6 a do tego frajda z jazdy), polecam też 2lirowego dieselka (ponoć spalanie 5-7). Natomiast nie słyszałem dobrych opinii o 2,5l motorze, miały go też chyba Ople Omegi. Jeśli inne dieselki to nieśmiertelny.... 2,5 mercedesowski i 3l., a także o bardzo fajnym spalaniu VW 1,9 ale też bez tej najsilniejszej wersji bo też już serwisowanie tego motorku ponoć troszeczkę kosztuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Dzisiaj, 13:31
  •  

#202 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 22:05

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? na pewno nie objedzie mnie "golf 3 karawan tdi" brzozaka... <_<
panowie jak będę w waszych okolicach to was przewiozę i na pewno zmienicie zdanie o tym autku...
tak nawiasem mówiąc golf kombi wygląda.... <_<
SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#203 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 22:10

na pewno nie objedzie mnie "golf 3 karawan tdi" brzozaka... :)
panowie jak będę w waszych okolicach to was przewiozę i na pewno zmienicie zdanie o tym autku...
tak nawiasem mówiąc golf kombi wygląda.... <_<

no wiec wlasnie pisalem, ze o gustach sie nie dyskutuje, rowniez twierdze, ze moj klekot cie nie objedzie, ale zaznaczylem jaki zdola <_<
jesli juz wyrazamy opinie, probe to sportowe auto ktore nie ma ze sportem nic wspolnego
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#204 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 22:12

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? to jakie auto według ciebie jest sportowym??
a niby co mnie zdoła bo nie rozumiem tego co napisałes?
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#205 Share piotr84

piotr84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 22:12

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? b i T od 2001r a c i c+E od 2003r a jeżdze punto II lub sieną rodziców

#206 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 22:23

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? http://www.otomoto.p...how&id=C4111331
bynajmniej takie cos mnie nie objeżdża... <_<
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#207 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 22:38

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? oki bendek wybacz, nie potrzebnie rozpoczalem ta polemike.
jestem zboczny na punkcie motor sportu i dlatego ciezko sie rozmawia <_<
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#208 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 23:28

to jakie auto według ciebie jest sportowym??
a niby co mnie zdoła bo nie rozumiem tego co napisałes?

Zdoła TDI PD wg brzozaka, a wg mnie objedzie Cie wolnossące 1.6 <_<

Nadwozie coupe nie oznacza że auto odrazu jest sportowe, tu chodzi o silnik, przeniesienie napędu, zawieszenie, rozkład masy, itp. :) Probe to mogące sie podobać usportowione coupe o stosunkowo niezłych osiągach, czy coś w ten deseń <_<

#209 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 00:08

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? mirasek a ty pewnie jeździłeś tatusiowym polonezem... hehe a z tym wolnossącym 1.6 to dowaliłeś <_<
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#210 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 00:32

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Tak, jeździłem... widać masz blade pojęcie o motoryzacji i silnikach które seryjnie mają 100KM z litra pojemności bez żadnych dmuchawek. Jak ktoś sie przesiadł z koperty Merca w dieslu to stare Probe wydaje sie być szybkie, ale tylko wydaje...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 01:08

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja myslalem zeby mu odpuscic, ale gosc sam idzie w zaparte

#212 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 17:51

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? to mirasek czym tam śmigasz? hehe ciekawe jakim najmocniejszym autem jeździłeś??
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#213 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 18:13

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Tatusiowym polonezem <_< może nie najmocniejsze ale najszybsze jakie prowadziłem to 160KM/1000kg

Nie zrozum mnie źle, Probe to fajne auto (oczywiście kwestia gustu) a pojęcie szybkie jest względne i dlatego mamy różnice zdań. Nie sugeruj sie tylko mocą. Motor masz elastyczny dzięki doładowaniu i zapewne z dużym potencjałem więc Twoje auto może być jeszcze szybsze chyba że używasz go tylko do transportu z punktu A do punktu B, wtedy seria spokojnie wystarczy do podróży.

#214 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 18:19

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ...hehe używam go do transportu z punktu A do punktu X <_< ... w sumie to masz racje ale jesli chodzi o pokonywanie łuków itp to całkowicie sie z wami nie zgodze... <_<
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#215 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:18

jesli chodzi o pokonywanie łuków itp to całkowicie sie z wami nie zgodze... <_<

w takim wypadku nalezy zadac pytanie, jakim sportowym autem jezdziles, jakie masz porownanie?

#216 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 23:13

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? jezdziłem wieloma autkami ale z tych szybszych- eclipsem 2.0, betka 535 e-34, audi 100 2,3 20v, i według mnie tylko betka sie ładniej prowadzi po łuku...
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#217 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 23:21

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? gdybym miał tylko prawko...
własne prawko jeszcze trzeba poczekać.

#218 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 styczeń 2008 - 00:20

jezdziłem wieloma autkami ale z tych szybszych- eclipsem 2.0, betka 535 e-34, audi 100 2,3 20v, i według mnie tylko betka sie ładniej prowadzi po łuku...

tak jak myslalem nie rozumiesz definicji auta sportowego (eclipsa, zakladam, ze mowisz o modelu 2G, moglaby byc ale w tej wersji standard, czy rs nie ma wysokich aspiracji sportowych, gst i gsx to sama slodycz :D ), pozostalych dwoch nawet nie chce mi sie komentowac
gdy wolnossacy 2.0 4G63 (prosto z neona) wpadl na tor to nie byl w stanie przejechac paru kolek bo glowica zaraz do szlifowania sie nadawala, a uszczelek ile wydmuchanych :P
ciekawostka jest, ze np. RS w podstawowej wersji byla wyposazona w hamulce bebnowe na tylnej osi :D :P :D - sportowiec jak sie patrzy

okresl dokladnie czym jezdziles, byc moze mnie zaskoczysz :D

#219 Share Carlo

Carlo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 01:26

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Jeszcze prawka nie mam ale samochodem sobie po wsi latam, jest nim Ford Sierra 2.0 DOHC z nitro (LPG) 1991r ładnie się nim zakręty poślizgiem bierze :) Ogólnie dobra maszyna tylko na moją jazdę to spalanie przy duże bo dość dynamicznie jeżdżę. A do tego jeszcze naturalnie MF 3635 i MF 590

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 07:18

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Prawo jazdy mam od 3 lat, kategorie B, C a prywatnie jeżdżę Oplem Astrą I(mam nadzieję że niedługo się to zmieni)