TomekMossakowski

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Polecane posty

Bartek    0

Ja narazie nie moge sie jeszcze o nie ubiegac, ale juz niedlugo. Jestem teraz w czasie robienia prawo jazdy na ciagnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

prawo jazdy mam 4.5 roku mam kategorie A B T najczesciej jezdze fordem mondeo 2002 r tdci a awaryjnie cinguecento 900 1995 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja mam prawko 5,5 roku. Kategoria B i T, oraz uprawnienia na kombajn.

Jeżdżę Polonezem Caro Plusem z 98 roku, Polonezem Truckiem Plusem 1.9D z 97 roku i VW Passatem Variantem z 2001 roku 1.9 TDI -tym najczęściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja juz parwie 11lat, kategoria to B+E a prowadze Hyundai SantaFe 2.2CRDi VGT, oraz Chevrolet Lacetti 18.16V DOHC


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesin    1

ja kategorie B mam od 1 roku i 3 miesiecy i jezdzilem Peugotem 405 a teraz Renault Laguna 1997 2.0 i czasami Lanosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoniek1    0

Ja mam prawko od 7 miesiecy mam kategorie B;T;C. JEZDZE GOLFEM II NA I CZASAMI GOLFEM IV . ale zazwyczaj II jezdze bo to moj samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

oficjalnie od paru miesięcy-pacjent- A4 B5 ale już niedługo czas na zmiany ]:->

No i ursusik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelek    0

prawko B a ubiegam sie o B+E no a prawko mam 8 miesiecy śmigam golfem II ,V mercem 124 no i iveco turbo dally 35 10 i oczywiscie ursusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

mam B i T,jeżdżę 4 lata.od trzech lat VW Polo 6N.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tommy    1

B+E,w trakcie C I UPRAWNIENIA NA KOMBAJN

jezdze VW BORA 1.9 TDI z 2003r

prawko od sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

prawko mam od 2000 roku, jeżdżę golfem mk1 rok 1979, mam też uprawnienia kombajnisty-tylko zapomniałem gdzie mam ten papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Prawko na B mam od 3 lat. A autem śmigałem jeszcze 6 lat wcześniej ;) . Teraz śmigam Oplem Tigrą. A wcześniej Lanosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemal wszyscy macie co najmnej jedną niezłą furkę! ;) aż mi się wstyd przyznać do Audi 80 B4 z '92! ;) a prawko od 6 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1
Niemal wszyscy macie co najmnej jedną niezłą furkę! ;) aż mi się wstyd przyznać do Audi 80 B4 z '92! ;) a prawko od 6 lat!

O stary, cos Ty powiedział? że niby wstyd ? Nie załamuj mnie. Wszystko bedzie sie sypać a Audi nie, ja bujam sie a4, które jest bardziej awaryjne ale i tak nie ma porównania do innych tak skomplikowanych ;)

Głowa do góry zimny łokieć i jazda.. B)

A jaki motorek ? ;> Tdi czy 2,0 benzin ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w 92 tdi?????? troche nie bardzo tylko zwykle d lub td

 

ja mam prawo od 4 lat i ciskam golf 3 karawan tdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Ja mam prawko od 10 lat kat. B a śmigam czym się da raz Ford raz Renault innym razem Żuk 9cio osobowy, Mercedes Sprinter ,Peugeot Partner jwżdziłem Polonezem Truck"iem ale pod koniec zeszłego roku silnik odmówił posłuszeństwa i od tamtej pory śmigam czym popadnie obecnie Ford Transit 2.0 dti.


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1
w 92 tdi?????? troche nie bardzo tylko zwykle d lub td

A jednak TDi..przecież to Audi.. ;) ;) te same pakowali do A4/A3, dokładnie chodzi o 1Z (w a4) w A3 inne oznaczenia ma

90 koni i chipsy w połączeniu z wtryskami od transita dają ok 120 kucyków i morze niutonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O stary, cos Ty powiedział? że niby wstyd ? Nie załamuj mnie. Wszystko bedzie sie sypać a Audi nie, ja bujam sie a4, które jest bardziej awaryjne ale i tak nie ma porównania do innych tak skomplikowanych ;)

Głowa do góry zimny łokieć i jazda.. ;)

A jaki motorek ? ;> Tdi czy 2,0 benzin ? ;>

 

motorek 2,0 benzin!!! B) i bez gazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj