Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

643 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TomekMossakowski

TomekMossakowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 07:06

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ile czasu macie Prawo jazdy i jakimi autami Śmigacie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Dzisiaj, 06:01
  •  

#2 Share Bartek

Bartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 07:19

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja narazie nie moge sie jeszcze o nie ubiegac, ale juz niedlugo. Jestem teraz w czasie robienia prawo jazdy na ciagnik.

#3 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 27 marzec 2007 - 07:23

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? prawo jazdy mam 4.5 roku mam kategorie A B T najczesciej jezdze fordem mondeo 2002 r tdci a awaryjnie cinguecento 900 1995 r

#4 Share TomekMossakowski

TomekMossakowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 07:40

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja już oficjalnie jeżdze od 2,5 roku. Zaczynałem od małego fiata, teraz jeżdze nexio z 97r na zmianę z Pasatem 1.9TDI z 2003.

#5 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 07:57

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja mam prawko 5,5 roku. Kategoria B i T, oraz uprawnienia na kombajn.
Jeżdżę Polonezem Caro Plusem z 98 roku, Polonezem Truckiem Plusem 1.9D z 97 roku i VW Passatem Variantem z 2001 roku 1.9 TDI -tym najczęściej ;)

#6 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 27 marzec 2007 - 08:11

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja juz parwie 11lat, kategoria to B+E a prowadze Hyundai SantaFe 2.2CRDi VGT, oraz Chevrolet Lacetti 18.16V DOHC
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#7 Share Lesin

Lesin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 10:06

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? ja kategorie B mam od 1 roku i 3 miesiecy i jezdzilem Peugotem 405 a teraz Renault Laguna 1997 2.0 i czasami Lanosem

#8 Share Skoniek1

Skoniek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 11:03

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja mam prawko od 7 miesiecy mam kategorie B;T;C. JEZDZE GOLFEM II NA I CZASAMI GOLFEM IV . ale zazwyczaj II jezdze bo to moj samochod

#9 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 18:13

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? oficjalnie od paru miesięcy-pacjent- A4 B5 ale już niedługo czas na zmiany ]:->
No i ursusik ;)

#10 Share kelek

kelek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 18:43

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? prawko B a ubiegam sie o B+E no a prawko mam 8 miesiecy śmigam golfem II ,V mercem 124 no i iveco turbo dally 35 10 i oczywiscie ursusem ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 19:19

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? 18 lat peugeot307 kombi 2002r

#12 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 19:38

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? mam B i T,jeżdżę 4 lata.od trzech lat VW Polo 6N.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#13 Share witek21

witek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 20:26

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? prawo jazdy na B ponad rok i jezdze plonezem caro plus z 98r. ^_^

#14 Share Tommy

Tommy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 22:56

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? B+E,w trakcie C I UPRAWNIENIA NA KOMBAJN
jezdze VW BORA 1.9 TDI z 2003r
prawko od sierpnia

#15 Share t-tas

t-tas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 28 marzec 2007 - 01:15

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? prawko mam od 2000 roku, jeżdżę golfem mk1 rok 1979, mam też uprawnienia kombajnisty-tylko zapomniałem gdzie mam ten papier

#16 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 28 marzec 2007 - 06:26

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Prawko na B mam od 3 lat. A autem śmigałem jeszcze 6 lat wcześniej ;) . Teraz śmigam Oplem Tigrą. A wcześniej Lanosem

#17 Share zlociutki3514

zlociutki3514

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 28 marzec 2007 - 09:46

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Niemal wszyscy macie co najmnej jedną niezłą furkę! ;) aż mi się wstyd przyznać do Audi 80 B4 z '92! ;) a prawko od 6 lat!

#18 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 28 marzec 2007 - 15:14

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Niemal wszyscy macie co najmnej jedną niezłą furkę! ;) aż mi się wstyd przyznać do Audi 80 B4 z '92! ;) a prawko od 6 lat!

O stary, cos Ty powiedział? że niby wstyd ? Nie załamuj mnie. Wszystko bedzie sie sypać a Audi nie, ja bujam sie a4, które jest bardziej awaryjne ale i tak nie ma porównania do innych tak skomplikowanych ;)
Głowa do góry zimny łokieć i jazda.. B)
A jaki motorek ? ;> Tdi czy 2,0 benzin ? ;>

#19 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 marzec 2007 - 16:49

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? w 92 tdi?????? troche nie bardzo tylko zwykle d lub td

ja mam prawo od 4 lat i ciskam golf 3 karawan tdi
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ml78

ml78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:ogólnie maszyny rolnicze i nie tylko, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Napisany 28 marzec 2007 - 17:33

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie? Ja mam prawko od 10 lat kat. B a śmigam czym się da raz Ford raz Renault innym razem Żuk 9cio osobowy, Mercedes Sprinter ,Peugeot Partner jwżdziłem Polonezem Truck"iem ale pod koniec zeszłego roku silnik odmówił posłuszeństwa i od tamtej pory śmigam czym popadnie obecnie Ford Transit 2.0 dti.
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.