TomekMossakowski

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Polecane posty

wlodiw    2

nawiązując do tematu jeśli Audi 2,5 tdi to tylko w tym starym silniku rzędowym. Vka jest tragiczna, wiem bo ma szwagier i teraz też kolega kupił. Rozrząd to wydatek od 2tyś. w górę dużo spala ok 12-15 litrów, ceny elementów zawieszenia też kosmiczne. Panowie jeśli diesel niemiecki to motorki BMW szczególnie 3litrowy (mam taki, ma świetne spalanie nawet przy ostrej jeździe rzadko sięgnie 10l, a średnio 7,6 a do tego frajda z jazdy), polecam też 2lirowego dieselka (ponoć spalanie 5-7). Natomiast nie słyszałem dobrych opinii o 2,5l motorze, miały go też chyba Ople Omegi. Jeśli inne dieselki to nieśmiertelny.... 2,5 mercedesowski i 3l., a także o bardzo fajnym spalaniu VW 1,9 ale też bez tej najsilniejszej wersji bo też już serwisowanie tego motorku ponoć troszeczkę kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

na pewno nie objedzie mnie "golf 3 karawan tdi" brzozaka... <_<

panowie jak będę w waszych okolicach to was przewiozę i na pewno zmienicie zdanie o tym autku...

tak nawiasem mówiąc golf kombi wygląda.... <_<


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
na pewno nie objedzie mnie "golf 3 karawan tdi" brzozaka... :)

panowie jak będę w waszych okolicach to was przewiozę i na pewno zmienicie zdanie o tym autku...

tak nawiasem mówiąc golf kombi wygląda.... <_<

no wiec wlasnie pisalem, ze o gustach sie nie dyskutuje, rowniez twierdze, ze moj klekot cie nie objedzie, ale zaznaczylem jaki zdola <_<

jesli juz wyrazamy opinie, probe to sportowe auto ktore nie ma ze sportem nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

to jakie auto według ciebie jest sportowym??

a niby co mnie zdoła bo nie rozumiem tego co napisałes?


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

oki bendek wybacz, nie potrzebnie rozpoczalem ta polemike.

jestem zboczny na punkcie motor sportu i dlatego ciezko sie rozmawia <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
to jakie auto według ciebie jest sportowym??

a niby co mnie zdoła bo nie rozumiem tego co napisałes?

Zdoła TDI PD wg brzozaka, a wg mnie objedzie Cie wolnossące 1.6 <_<

 

Nadwozie coupe nie oznacza że auto odrazu jest sportowe, tu chodzi o silnik, przeniesienie napędu, zawieszenie, rozkład masy, itp. :) Probe to mogące sie podobać usportowione coupe o stosunkowo niezłych osiągach, czy coś w ten deseń <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

mirasek a ty pewnie jeździłeś tatusiowym polonezem... hehe a z tym wolnossącym 1.6 to dowaliłeś <_<


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Tak, jeździłem... widać masz blade pojęcie o motoryzacji i silnikach które seryjnie mają 100KM z litra pojemności bez żadnych dmuchawek. Jak ktoś sie przesiadł z koperty Merca w dieslu to stare Probe wydaje sie być szybkie, ale tylko wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

to mirasek czym tam śmigasz? hehe ciekawe jakim najmocniejszym autem jeździłeś??


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Tatusiowym polonezem <_< może nie najmocniejsze ale najszybsze jakie prowadziłem to 160KM/1000kg

 

Nie zrozum mnie źle, Probe to fajne auto (oczywiście kwestia gustu) a pojęcie szybkie jest względne i dlatego mamy różnice zdań. Nie sugeruj sie tylko mocą. Motor masz elastyczny dzięki doładowaniu i zapewne z dużym potencjałem więc Twoje auto może być jeszcze szybsze chyba że używasz go tylko do transportu z punktu A do punktu B, wtedy seria spokojnie wystarczy do podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

...hehe używam go do transportu z punktu A do punktu X <_< ... w sumie to masz racje ale jesli chodzi o pokonywanie łuków itp to całkowicie sie z wami nie zgodze... <_<


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
jesli chodzi o pokonywanie łuków itp to całkowicie sie z wami nie zgodze... <_<

w takim wypadku nalezy zadac pytanie, jakim sportowym autem jezdziles, jakie masz porownanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

jezdziłem wieloma autkami ale z tych szybszych- eclipsem 2.0, betka 535 e-34, audi 100 2,3 20v, i według mnie tylko betka sie ładniej prowadzi po łuku...


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
jezdziłem wieloma autkami ale z tych szybszych- eclipsem 2.0, betka 535 e-34, audi 100 2,3 20v, i według mnie tylko betka sie ładniej prowadzi po łuku...

tak jak myslalem nie rozumiesz definicji auta sportowego (eclipsa, zakladam, ze mowisz o modelu 2G, moglaby byc ale w tej wersji standard, czy rs nie ma wysokich aspiracji sportowych, gst i gsx to sama slodycz :D ), pozostalych dwoch nawet nie chce mi sie komentowac

gdy wolnossacy 2.0 4G63 (prosto z neona) wpadl na tor to nie byl w stanie przejechac paru kolek bo glowica zaraz do szlifowania sie nadawala, a uszczelek ile wydmuchanych :P

ciekawostka jest, ze np. RS w podstawowej wersji byla wyposazona w hamulce bebnowe na tylnej osi :D:P:D - sportowiec jak sie patrzy

 

okresl dokladnie czym jezdziles, byc moze mnie zaskoczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlo    0

Jeszcze prawka nie mam ale samochodem sobie po wsi latam, jest nim Ford Sierra 2.0 DOHC z nitro (LPG) 1991r ładnie się nim zakręty poślizgiem bierze :) Ogólnie dobra maszyna tylko na moją jazdę to spalanie przy duże bo dość dynamicznie jeżdżę. A do tego jeszcze naturalnie MF 3635 i MF 590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Prawo jazdy mam od 3 lat, kategorie B, C a prywatnie jeżdżę Oplem Astrą I(mam nadzieję że niedługo się to zmieni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Prawo jazdy mam od ponad 4 lat a jeżdżę VW POLO 1,0+gaz z 95 roku i Passatem 1,9 TDi z 93 roku. Chyba nie muszę pisać którym się lepiej jeździ. W planach mam Audi A4 1,9 TDi z 98 roku w tym tygodniu wujek z niemiec przyjeżdża i będziemy się rozglądać za jakimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawdfarmer    0

ja nie mam prawka bo mam dopiero 16 lat alei tak śmigam U-R-S-U-S-em C330 :) :)


U-R-S-U-S C330 siła i potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja od roku mam karte motorowerową i śmigam kadetem z silnikiem czeskiego ogara :):):):) . śmigam również T-25 i C-355 :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj