TomekMossakowski

Ile czasu macie Prawo Jazdy i jakimi autami śmigacie?

Polecane posty

andrejus    158

w osobowych też preferuję jedną markę.

pewnie VW passat


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Kolego samochod jest z 2010 roku nawet jednego ładunku nim nie przdewiozłem a jego przebieg to 59 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

koniec Off Topa :P

kazdy jezdzi czym chce i na temat gustu sie nie dyskutuje...

macie racje nie kupujcie francuzów.... będzie więcej dla mnie ;) ja sobie chwale te samochody i nigdy wiecej zadnego niemca... ktos ma inne zdanie i ja to szanuje ale uszanujcie tez moje :rolleyes:

koniec OT! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmosky    21

3 lata kat. B

 

renault clio II z LPG = 7l/100 = 20zł :)

auto mam niecały rok, po około 15tys km wymieniałem zawieszenie: amortyzator, stabilizatory, drążki kierownicze.

 

2 razy z niewiadomych przyczyn auto nie chciało odpalić, wcześniej działało dobrze. Lekarstwem okazało sie wyczyszczenie czujnika położenia wału, który gdy jest brudny może byc przyczyna takich "amonali" w renatach, duzy plus tego auta to spalanie

Edytowano przez Cosmosky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

styczen 2010 kat T

luty 2010 kat. B

 

aktualnie mam wstrzymane na kat. B <_< <_< <_< odbieram w pazdzierniku

 

pierwszy samochod audi 80 2.0 benzyna :D to bylo coś. niestety uległ nieodwracalnemu zniszczeniu po 2 tygodniach :P

I od marca 2010 do dzis Volvo S40 1.9 TDI

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

Jak Ci śmiga to volvo bo chce kupić s 80

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Ja mam s80 2004r 2,4 TD D5 400 tys przebiegu i jeszcze planuje kolejne 400 tys zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jestem z niego bardzo zadowolony. :rolleyes: jak jezdzi sie delikatnie to pali w granicach 5l/100km. A jak trzeba dopier.. to miod.Przyspiesza super. mam 130 KM(włoska turbina czy jakoś tak) Wykonczenie w srodku super, komfort tez, awarii praktycznie 0. :) Szczerze polecam Volvo. Naprawde solidna marka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

Ja chce kupić s 80 bez jakiegoś super wypasu bo mi to niepotrzebne tylko klime żeby miał. Oczywiście 2.4 benzyna i zagazować mam opel-ka w gazie i śmiga, aż miło:) . Myślę o volvo bo jeździłem teraz w pracy ciężarowym fm 10 i po prostu super auto to było ale poszło na handel do Pakistanu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SynOjca    0

Od 2005r posiadam kategorię B :)

 

Obecnie na stanie W210 300TDT 180KM.


Jestem fanem marki Mercedes-Benz. Masz jakieś pytania techniczne - spytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Prawko kat. B 2 miesiące a mój pierwszy samochód to Ford Mondeo 2001 rok 1.8 16v 110km :)

Kat. A 3 tygodnie.

Teraz jest w planach E+B i zakup jeszcze jakiegoś dostawczaka typu Ducato, Jumper, Boxer z rocznika około 2000. Potrzebny się do wożenia maszyn z niemiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Subaru Forester , mam go 2 lata , jeszcze nie miałem takiego samochodu :wub: :o:D , a kilka różnych już się przewinęło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

od 15sierpnia 2012 ford mondeo mk4 1.8 TDCI


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Prawko od 15.05.2007

Na początku maluszek, a po dwuch latach do teraz E36 1.8 IS no i czasem rodziców Polonez. Lepiej mi się nim jeździ niż BMW, tak bardziej dostojnie sie prowadzi i pływa jak amerykański krążownik :D B)

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Prawko mam od końca Lipca tego roku :) I od dwóch tygodni jeżdżę moim Golfem III 1.6. Czasami Seatem Leonem Rodziców :)


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazej99    4

Ja prawko mam od początku lipca kat, B i T jeżdze rodziców citroenem xsarą picasso i sprzymierzam się do kupna audi a4 1,9 tdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Ja prawko mam 3 lata. na początku śmigałem seatem toledo 1.6 po rodzicach, a teraz Audi A6 2.5 mmm :D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow87    1

Prawo jazdy od 03.2005r. Obecnie 0d dwóch lat jeżdżę Lancią Kappa 2.0 (155KM. 205tys.km) z 2000r. Naprawdę dobre auto :) W domu jest jeszcze Peugeot Expert ojca z 2000r. Silnik 1.9d (440tys.km) i ten wóz też mogę śmiało polecić. Nie rozumiem stereotypów żeby nie kupować aut włoskich i francuskich.. i żeby nie było to niemieckie i japońskie też posiadałem i nie sądzę żeby były lepsze..

Edytowano przez Yellow87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Prawko od 2003r W trasę przeważnie na Rosję to renault magnum w

tandemie z 2006r a mój własny sprzęt to audi a6 3.0tdi 224km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

Ja mam s80 2004r 2,4 TD D5 400 tys przebiegu i jeszcze planuje kolejne 400 tys zrobić.

 

mam podobny silnik w alfie 166 po lifcie tylko troche mocniejszy, moge polecic za male spalanie i za tego demona ktory tam tkwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malymiro    3

witam

narazie prawka nie mam i nie wiem kiedy będę miał a jeżdżę MALUCHEM i TRZYDZIESTKOM

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'B' od 03.2006r.

Aktualne auto: Seat Leon 2010r. 2.0 CR TDI 170Km.


Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)
Finansowanie Fabryczne URSUS, FARMTRAC
Finansowanie Fabryczne Schaffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@SiemensFinancialService i jak zadowolony z niego jestes czy dostrzegasz jakies uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

B od 11 listopada ubieglego roku B+E od miesiaca.

pojazdy to seat ibiza 97r 1.9SDI kordoba 2001r 1.9 TDi peugeot 106 97r 1,5D 206 99r 1.4 benzyna fiat dukato ale to rzadko i nawet nie wiem jaki ma silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj