Zaloguj się, aby obserwować  
Razzor

sprzedaż byczków

Polecane posty

Razzor    1

Witam czy ktoś z was miał do czynienia z firmą: Usługi transportowe skup i sprzedaż żywca
Mateusz Klak? czy są wypłacalni i nie oszukują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBRO    197

sprzedaj prosto na zakłady miesne na sztuce masz 500 zł wiecej minimum po co dajesz zarabiac posrednikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedajesz tak , masz te 500zł więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59

Jeśli ktoś uważa że handlarz wozi bydło na ubojnie charytatywnie to niech dalej sprzedaje handlarzom. Chyba już wszystkie ubojnie rozliczają się na WBC i idzie porównać która ile płaci za mieso. Znajomy oddał na próbę 6 sztuk poubojowo i nawet po odliczeniu kosztów transportu różnica wyniosła od 200 do 700 zł na sztuce. Może niedużo ale zawsze to do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBRO    197

ja na sokołów sprzedawałem byki teraz sprzedaje świnie i wychodzi napewno lepiej jak u pośrednika na byku średnio 500 zł lepiej na zakładach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj