armin089

Od czego to jest?

Polecane posty

pepe96    11

od włączania i wyłączania pompy podaj tylko markę ciągnika to upewnię sie czy db ci pow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armin089    0

od włączania i wyłączania pompy podaj tylko markę ciągnika to upewnię sie czy db ci pow.

Ursus 914 , a po co w ogóle jest taka możliwość włączania i wyłączania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

A po co ma wiąż pompować olej jak nie jest potrzebny i tym samym się zużywać w jakimś tam stopniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    540

Ursus 914 , a po co w ogóle jest taka możliwość włączania i wyłączania?

Jak wyłączysz pompę to ciągnik dostaje z 10kM więcej, to coś w rodzaju dopalacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armin089    0

Jak wyłączysz pompę to ciągnik dostaje z 10kM więcej, to coś w rodzaju dopalacza.

I faktycznie jest o te 10 km więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pompa niepotrzebna to wyłączasz, nie zużywa sie pompa, jej napęd, olej; łatwiej jest uruchomić w niskich temperaturach... 

i nie ma 10 km więcej.... :D

Edytowano przez michalzetor93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701

Tylko w C360 ktoś się naćpał i zrobił to razem z załączaniem WOM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek912e
      Witam. Ostatnio zakupiłem nowy nabytek Ursuska 912 rok 83 ładny stan , silnik po remoncie bardzo ładnie chodzi ale nie bede sie rozpisywał przejde wiec do rzeczy. Problem jest tego typu że jak jade na biegu czy na luzie jak zwalniam to w prawej zwolnicy coś jargoli.
    • Przez rolnikt25a
      Witam mam Ursusa 914 i chciałbym założyć do niego tura ale nie wiem jak wysoko podnosi tur bo mam na stajni strop o wysokości 3m i nie wiem  czy dam rade wyłożyć tam bele ?
    • Przez kaziu914
      Jaki pług obrotowy polecacie kupić do ursusa 914?  U mnie klasa ziemi to III i IV  są także lekkie górki ale nie wszędzie.
    • Przez kaziu914
      Witam zauważyłem że z pod wałka miernika impulsów na którym zawieszone są listwy podnośnika wycieka olej i właśnie mam pytanie czy da się wymienić uszczelniacze bez zlewania oleju ze skrzyni? Czy przechylenie ciągnika coś by dało?
    • Przez Dawid24
      Witam, ostatnio w moim 914 zaczęły zgrzytać biegi. Myślałem pierw, że to znów śrubka przy łapkach, bo sprzęgło zrobiło się "miękkie" i łapało od połowy. Jednak po dłuższej diagnostyce, okazało się, że to nie to. Przez okienko zauważyłem że łapki nie chcą " odbijać ". Co jest nie tak? To znaczy, że będę musiał rozpołowić ciągnik? Już robiłem to w tym roku, więc nie chcę się znów w to bawić. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj