Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka???

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Matii2233

Matii2233

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 maj 2009 - 19:39

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? U mnie zdecydowaliśmy się na Zetora 5340 z 2003r.
Zamienił on Ursusa C-360.
Zdecydowaliśmy się na niego ponieważ jest to mało awaryjny ciągnik i posiada napęd 4x4

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? Dzisiaj, 04:11
  •  

#22 Share rolnik-k

rolnik-k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 22 lipiec 2009 - 20:38

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? Powiem tak Zetor jest typowym ciągnikiem na Polski rynek. Na zachodnika to nie stać nas.(koszt ciągnika,utrzymanie) A ciągniki prehistoryczne typu belarus pronar mtz itp to złom. Nie jest skomplikowany można samemu naprawić , mało awaryjny, wytrzymały, i tani w eksplantacji np szyba szczeliła mi w dzwiach (11441) to nowa 315 zł kosztowała mnie w serwisie. Znajomy w fendzie tez rozbił szybe w dzwich (309ci) to wykosztował sie 3000zł. Takie jest moje osobiste zdanie.

#23 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 22 lipiec 2009 - 20:47

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? Dlaczego? Prosta odpowiedz 7211 zrobił dobre wrażenie, 5320 miał go zastąpić i godnie to uczynił.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#24 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 22 lipiec 2009 - 21:20

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? Dlaczego...? Wcześniej były traktory ze stajni ze znakiem Ursus i nowszy tez miał być Ursus, ale za namową kolegi mojego ojca kupiliśmy Zetora (choć powiem że lękaliśmy się tego opowiadanego z ucha do ucha diabolicznego spalania :rolleyes: ) i co... Po zakupie stwierdziliśmy że przesiedliśmy się z malucha do mercedesa, a to spalanie to było jak w c-360 ale za to jaki komfort pracy. Teraz dalej poszliśmy tym tropem i jest znowu zetor choć miał być case czy new Holland to jednak postawiliśmy na ,,pepiczkowy" sprzęt. Można mieć do niego zastrzeżenia, że to mogło by być lepiej zrobione czy to ale jak za tą kasę i moje warunki to jest ok.

#25 Share dronningborg6

dronningborg6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 09:16

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? U mnie podobnie jak u kolegi ofsik 7211 zrobił bardzo dobre wrażenie i ursusa c-330 zastąpił drugi zetor (3320). Oba zetorki jak do tej pory nie sprawiały poważnych problemów. Do zetora skłoniło nas: dostępność części, przyzwoity komfort pracy, mała awaryjność i przystępne ceny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share zetor5245

zetor5245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 06:47

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? ja kupiłem zetora ponieważ;
części sa od reki
sam go z remontuje
mało się psuje
części są tańsze niż do innych ciągników zachodnich

#27 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 01 luty 2010 - 15:42

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? Ja mam zetora 12145 i bardzo go sobie chwale ponieważ to jest maszyna nie do zajechania... mieliśmy kupić ursusa ale w zetorze jest lepsza kabina :) polecam wszystkim :)

#28 Share Szczur

Szczur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 22:31

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? Witam
Na początku był c-330 :D, potem mf-255, aby zaznać trochę komfortu postanowiliśmy z ojcem nabyć zetora 3320 - sprowadzony z anglji po pewnym czasie zaczęło dzwonić sprzęgło i został sprzedany (pług grudziądzki 3-skibowy strasznie nim na boki ciskał). Kolejny wybór to zetor 6245 sprowadzony z norwegi (handlarz zdjął mu tura) niestety miał przedmuch w silniku został w niedługim czasie sprzedany. Postanowiliśmy wziąć MF - 3060 ogromna moc 80km :) i 130litrowy bak palił zdecydowanie więcej od poczciwych zetorków a do tego problemy z elektromagnesami ( podnośnik nie działał - guzik do góry) i parę innych denerwujących elektronicznych usterek doprowadziły do jego rychłej sprzedaży. I wreszcie światełko w tunelu ZETOR 5245 TURBO (można obejrzeć w galerii) niewielkie spalanie 6-7 litrów w orce na glinie na godz. całkiem inny uciąg-4x4 i moc w stosunku do 3320.
Oczywiście tanie części zamienne wygodna kabina - maszyny nie do zajechania B)
Landini 6880, Zetor 5245, Mf 255, Claas Dominator 56

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share jaro8540

jaro8540

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 17:52

Dlaczego wybrałeś poczciwego Zetorka??? mieł być ursus 914 alekupiłem zetora 8540.Po roku ciesze sie,ze wybrałem zetora,troche droższy ale wygodniejszy i cichszy.Poza tym 3 biegi pod obciążeniem bez sprzęgła...
Piwo to moje paliwo

Dodaj odpowiedź